Založ si blog

Xenofóbia slniečkárov? Nič nové, veď je na povel. . .

Mnohé je jasnejšie, ak máme dobrú pamäť. Alebo aspoň spoľahlivý archív. Toto som našiel v tom svojom:

Bush a Putin, kamaráti

Bush a Putin, kamaráti

 

Všimnite si z výstrižku na obrázku – v novembri 2006 sa Bush Jr. ako prezident na ceste na Ázijský summit zastavil v Moskve a s Putinom si dali „kaviár a jablkovú žemľovku“, aby sa potom „lúčili tak vášnivo, ako keby išlo o blízkych príbuzných“. Nepripomína vám to niečo?

Pred likvidáciou Kaddáfího sa u neho západní politici striedali ako na orloji (Clintonová sa stretla s jeho synom a bola „veľmi potešená“, aby potom vyhlásila, že jeho otec „musí pykať„?!). Sarkózy si od neho vraj požičal na volebnú kampaň a potom ho pokojne nechal bombardovať.

Miloševič bol ich kamarát a „mierotvorca z Balkánu“, než ho začali bombardovať.

Saddám Husajn bol ich kamarát proti Iránu (dodávali mu aj zbrane – napr. stíhačky Mirage) a keď avizoval útok na Kuvajt, tvárili sa vo Washingtone, že sa ich to netýka.

Churchill obdivoval Mussoliniho (napísal mu oslavný list) a Stalinovi venoval symbolický meč za Stalingrad.

Lukašenko (pôvodne posledný diktátor v Európe) je najnovšie ich kamarát.

S krvavým diktátorom Kimom sa americký prezident Trump priam objíma.

Leninovi, ktorý povedal, že roľníci najlepšie pochopia revolúciu, keď budú hladovať, posielali z USA potravinovú pomoc…

Stále sa to opakuje: keď sa im to hodí, spoja sa aj s čertom (Bush Jr. potreboval ruskú pomoc pre logistické cesty proti Al-Káide v Afganistane) a keď už vyššie menovaní nemôžu poslúžiť, tak ich zlikvidujú. Len s tou xenofóbiou proti Rusom im to akosi nevychádza, hoci v americkej žlťáckej tlači je slovo Rus nadávka. Takto onálepkovali už aj kandidáta na prezidenta Henry A. Vallaceho, ktorý bol vo vojnových rokoch viceprezidentom a po smrti prezidenta Roosevelta sa uchádzal o jeho kreslo.

Globalizačná klika vo Washingtone si predchádzala Rusov na čele s Putinom, lebo ich potrebovali kvôli „vojne s terorizmom“. Po čase ale zistili, že tá „vojna“ zas až toľko nevynáša, veď sa kvôli nej nedajú stavať atómové ponorky a super-bombardéry, na ktorých sa najlepšie ryžuje. Tak si spomenuli na starú dobrú Studenú vojnu a rusofóbiu. A tak vyfabrikovali celú sériu provokácií proti Rusku – napríklad s tou trápnou skupinou exhibicionistov z Pussy Riot a keď sa Rusi nenechali vyprovokovať (a stále sú zdržanliví), vyfabrikovali za 5 miliárd dolárov konflikt na Ukrajine. A teraz si sami porovnajte, čo písalo SME pred dvanástimi rokmi a čo dnes píšu SME-ti. História je poučná…

Marián „Chuck Norris“ Kočner a žltá tlač

20.08.2019

Už sú zúfalí. Nepodarila sa im „farebná revolúcia“ falošnou stopou medzi dvojnásobnou vraždou neznámeho novinára a jeho snúbenice a vládou. Tak to skúšajú „oslím mostíkom“. Mesiace viac »

Inklúzia degeneruje školstvo

10.06.2019

POZOR: Administrátor zablokoval tento článok s tým, že mám vymazať časti, ktoré som teraz zvýraznil (a pridal názorný príklad). Uvážte sami, či Vám tieto fakty MUSIA byť zamlčané? To viac »

Mafiáni ako výbercovia „daní“

07.06.2019

Ak sa niekto pýta ako mohla u nás v 90. rokoch tak prekvitať mafia, tak treba povedať, že aj vďaka tomu, že mafiánsky organizovaný zločin sa priživoval na inom organizovanom zločine. Napríklad viac »

(typo - nepouzivat v orise) Peniaze, euro, bankovky

Brusel odklepol peniaze na diaľnicu pri Prešove

23.08.2019 10:50

Európska komisia schválila financovanie projektu výstavby úseku diaľnice D1 Prešov, západ - Prešov, juh. Dá na to vyše 278 miliónov eur.

aktivisti

Ivana Kohutková končí ako riaditeľka Greenpeace Slovensko

23.08.2019 09:58

Ivana Kohutková bola riaditeľkou organizácie od júna 2017.

KĽDR / Severná Kórea / USA / Donald Trump / Kim Čong-un /

Severná Kórea je pripravená na dialóg i konfrontáciu so Spojenými štátmi

23.08.2019 09:45

Vyhlásil to severokórejský minister zahraničných vecí Ri Jong-ho.

poľsko tatry horská služba

Po štvrtkovej búrke v Tatrách evidujú už takmer 140 zranených

23.08.2019 09:40

Na poľskej strane si blesky vyžiadali štyroch mŕtvych vrátane dvoch detí, na slovenskej strane zahynul český turista.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2586033x
Priemerná čítanosť článkov: 5491x

Autor blogu

Odkazy