Založ si blog

Smrť generála Lučanského – skončite s tou komisionálnou fraškou!

Vyzývam zástupcov opozície, a hlavne pani Sakovú – odíďte z tej Komisie, ktorá nemá ani poriadne meno. Veď nemá ani poriadne zadanie – nemá ani možnosť vyšetrovať. Tak načo ste tam?

 

Neuveriteľné v arogantnom prevedení

   Každého slušného občana tejto krajiny musí urážať tá fraška, ktorú tu s nami hrá politická plienka mimoparlamentnej straničky na jedno použitie. Tak prečo sa na tom podieľate vy, čo zastupujete opozíciu, ako už jedinú nádej tejto krajiny zbaviť sa zločinnej vlády? Alebo, pani Saková, Vy naozaj súhlasíte s tým, aby páchateľ dozeral nad vyšetrovaním vraždy (lebo aj samovražda je vražda), za ktorú má plnú politickú i faktickú zodpovednosť?! Pripomína to absurditu  „vyšetrovania“ únosu prezidentovho syna, Kováča ml., kde vo vyšetrovacom tíme sedel hlavný iniciátor toho únosu, námestník SIS Svěchota! Tak to s tým vyšetrovaním aj dopadlo. Tu je tá absurdita ešte absurdnejšia – Kolíková si Komisiu, ktorá by po správnosti mala vyšetrovať ju a jej podiel nielen na tejto „justičnej vražde“, sama vymyslela, sama si vybrala väčšinu členov a sama obmedzila právomoci tej Komisie?! Tak načo je taká Komisia? No, na to, aby zakryla skutočný priebeh umučenia generála (či už psychického, alebo fyzického – veď máme dôkazy o takom mučení už aj na príklade Jankovskej,či Bohma). To Vám, pani Saková ešte nedošlo? Vy a ďalší zástupcovia opozície chcete svojimi menami pokrývať túto frašku v réžii selfie-vlády hejterov ako je Matovič, Naď, ale aj Budaj (ktorý si tiež nezabudol verejne kopnúť do už mŕtveho generála)?

Pani Saková, ako ste mohla uveriť v serióznosť takéhoto „vyšetrovania“, keď páchatelia a spolupáchatelia – od Kolíkovej, cez riaditeľa väznice Norberta Kundráka, bachárov, Kysela a Čurilu – ostali na svojich miestach, aby mohli zahladiť stopy?!

Tak načo je dobrá táto Komisia? Ako povedal bývalý vyšetrovateľ Šátek, ktorý má predsa skúsenosti s podobnou vyšetrovacou komisiou únosu prezidentovho syna: „Kolíkovej komisiu považujem za neštandardnú, zbytočnú a jej závery za irelevantné.“

Veď už na začiatku ste o svojom pôsobení v tej hre na vyšetrovanie mala pochybnosti. Teraz sa potvrdzujú. Tak na čo čakáte?!

 

Cap v záhrade spravodlivosti

   Ako ste, zástupcovia opozície, vôbec mohli pripustiť, aby vás do tej pseudo-Komisie vymenoval mafiánsky prífrcok „z prašiaku“, čo sa dnes hrá na predsedu parlamentu?

Ako ste, zástupcovia opozície, vôbec mohli pripustiť, že v tej pseudo-Komisii budete hrať nemú štafáž a dobrovoľne sa zaviazali mlčaním o tom, čo sa v skutočnosti stalo?

Ako ste, zástupcovia opozície, vôbec mohli pripustiť svoju rolu komparzistov v pseudo-Komisii, o ktorej podozrivá Kolíková rozhodla, že nebude nič publikovať a výsledkom bude vopred jasná Správa, na zakrytie tohto politického aj ľudského zločinu, v ktorej budete jej podriadenými a kamarátkami zo zahraničia spoľahlivo prehlasovaní?

Smrť generála Lučanského, obál

Smrť generála Lučanského, obálka

Vy ste mali odísť už keď táto ordinárna baba s mastnými vlasmi po vzore Kisku (tie sa „satiricky“ v RTVS pomaly ani zmieniť nesmú) nakašľala na pamiatku generála v škandalóznej relácii Žumpa, ktorú aj naďalej udržiava pre záchranu vlastnej riaditeľskej stoličky pán Rezník. Ako vôbec po tom ešte môžete brať takúto politickú kreatúru na Ministerstve spravodlivosti na jedno použitie za seriózneho partnera?

Veď túto exponentku Kiskovej záchrany pred stíhaním už vypískali vo veľkom sudcovia, prokurátori aj advokáti. A to hneď niekoľkými petíciami!

Najnovšie odmietol sudca Macek čo i len kandidovať na post predsedu Správneho súdu, do ktorého sa odmietajú prihlásiť, práve kvôli tejto politickej plienke, tí najpovolanejší zo Správneho kolégia Najvyššieho súdu SR!

Pani Saková, neponižujte sa kolaboráciou s takouto osobou. Neponižujte sa účasťou na tejto fraške údajného „vyšetrovania“ brutálnej smrti generála Lučanského. Vy ste predsa generála Lučanského poznala ako čestného a priameho policajného funkcionára, Vy predsa túto pseudo-hru Kolíkovej a jej spolupáchateľov nepotrebujete hrať! Raz vyjde pravda najavo, a na tomto hanebnom spisku zakrývajúcom krvavé ruky tohto zločinného režimu, bude aj Vaše meno?

 

Počujete to ticho?

   Tento zločinný režim urobila jednostranne extrémne propagandistická žltá tlač s exponentmi ako Tódová, Vagovič, Hanzelová, Struháčik, Bárdy, Hríb a zopár ďalších. Naozaj ich nie je veľa. Veď kto slušný by takto hanebne porušoval elementárnu novinársku etiku?

V úzkej kolaborácii so zločinným režimom sú títo exponenti žltej tlače vždy a všade tam, kde tento režim chystá politické procesy zámerne brutálnym zatýkaním za asistencie hlučnej helikoptéry, aby nebol počuť plač rodinných príslušníkov v šoku z tej brutality.

Ale keď prevážali hore dolu dobitého generála Lučanského, ani jeden z týchto exponentov sa neprišiel pozrieť. A ako veľmi by sa politickej plienke na Ministerstve spravodlivosti zišiel záber na to, ako generál do poslednej hodiny pred svojou smrťou svižne kráča s „vylepšeným zrakom“ podľa ministra obrany a arogancie Naďa. Tak prečo pri tom neboli? To ste sa nepýtala, pani Saková? Tak ja vám odpoviem, pretože nielen túto otázku som sa pokúsil zodpovedať v prvej (príležitostnej ako memorabília) i druhej knihe o generálovi – na smrť umučení zle pózujú pre potreby zločinnej vlády prostredníctvom ich mediálnych kolaborantov. Preto.

A to ste sa, pani Saková, tiež nezamyslela nad tým, že keď sa to hodilo tejto zločinnej vláde, tak Tódová denne vykrádala a ďalší kolaboranti denne papagájovali, pozorne a zámerne vybrané pasáže z Kočnerovho spisu (tie o hrkútaní Zsuzsovej s terajším špeciálnym prokurátorom Lipšicom vynechali)? Ako to, že odrazu tento zdroj pozorne dávkovaných senzácií vyschol. Ako to, že odrazu nepočujeme o ničom z vyšetrovania násilnej smrti generála Lučanského? Žiadne senzačné odhalenia? No isteže žiadne, lebo by odhalili spoluzodpovednosť Kolíkovej, riaditeľa väzobnej väznice v Prešove Norberta Kundráka a celého zástupu ich poskokov na tejto „justičnej vražde“.

Obalka knihy General Milan Lučanský

Vážená pani Saková, Váš kolega v opozícii, poslanec Blaha už pred takmer dvomi mesiacmi položil páchateľom tejto ohavnej „justičnej vraždy“ 50 otázok. Nájdete ich aj v mojej prvej knižke o generálovi Lučanskom. Prečo na ne chrabrá Tódová a celá tá od nenávisti žltá kamarila dodnes nežiadala odpovede? Veď v prípade nielen smrti generála, ale celej série samovrážd a mučenia väzbou by denne jačali a denne žiadali odpovede zodpovedných. A teraz sú odrazu tak tichúúúúúúúčko…

Táto fraška-Komisia mala len jednu úlohu – najskôr uchlácholiť verejnosť, veď sa „vyšetruje“ a to aj za účasti opozície, a teraz má ďalšiu – uspať pozornosť verejnosti, zahrať vyšetrovanie do stratena.

Práve preto je okolo činnosti Komisie také ticho. A to politická plienka vyhlasovala, že je všetko jasné?! Tak keď je všetko jasné, prečo sa to „jasné“ nepotvrdilo celé týždne?

Prečo sa žltá tlač, vždy taká pohotová, nepýta, ako je možné tárať také nezmysly, ako Kolíková, že kto chce v väzbe spáchať samovraždu, tak ju spácha?! Tak prečo šibovali generála z cely do cely, až nakoniec do tej s poschodovou posteľou, až kým nebolo dielo dokonané?! A ako to, že riaditeľovi prešovskej väzobnej väznice Norbertovi Kundrákovi „nenapadla“ taká jednoduchá prevencia, akou je spoluväzeň na cele, ktorý by aj čo len pokusu o samovraždu zabránil? Že by to zakázali Kysel s Čurillom, čo už majú aj iné obete za sebou?

Vyzývam Vás, pani Saková, aj všetkých, čo si chcú pre budúcnosť zachovať slušné meno a nepoškvrniť ho touto justičnou vraždou – prestaňte kolaborovať so zločinným režimom, odíďte z tej hanebnej pseudo-Komisie!

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

george Santos

Peniaze darcov míňal na luxus a porno. Kongres USA vylúčil republikána Santosa

01.12.2023 23:44

35-ročný Santos sa do Kongresu dostal vo vlaňajších voľbách. Následne sa však ukázalo, že celý jeho životopis bol podvodom.

česko, sneh, zima

Českú republiku zasypal sneh, problémy má aj pražské letisko

01.12.2023 23:15

Hasiči večer informovali o stovkách zásahov na rôznych miestach republiky.

Vyšný Komárnik hranice kolóny kamióny

Kyjev a Varšava sa dohodli na riešení protestu poľských autodopravcov na hraniciach

01.12.2023 22:41

Únia autodopravcov Slovenska v piatok na protest zablokovala hraničný priechod Vyšné Nemecké - Užhorod.

Kórea, satelit špionážny, raketa

Južná Kórea vypustila svoj prvý vojenský prieskumný satelit

01.12.2023 21:44

Krajina plánuje do konca roku 2025 vypustiť štyri ďalšie špionážne satelity, aby mohla lepšie monitorovať aktivity susednej Severnej Kórey.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6194958x
Priemerná čítanosť článkov: 8463x

Autor blogu

Archív

Odkazy