Založ si blog

Smrť generála Lučanského – skončite s tou komisionálnou fraškou!

Vyzývam zástupcov opozície, a hlavne pani Sakovú – odíďte z tej Komisie, ktorá nemá ani poriadne meno. Veď nemá ani poriadne zadanie – nemá ani možnosť vyšetrovať. Tak načo ste tam?

 

Neuveriteľné v arogantnom prevedení

   Každého slušného občana tejto krajiny musí urážať tá fraška, ktorú tu s nami hrá politická plienka mimoparlamentnej straničky na jedno použitie. Tak prečo sa na tom podieľate vy, čo zastupujete opozíciu, ako už jedinú nádej tejto krajiny zbaviť sa zločinnej vlády? Alebo, pani Saková, Vy naozaj súhlasíte s tým, aby páchateľ dozeral nad vyšetrovaním vraždy (lebo aj samovražda je vražda), za ktorú má plnú politickú i faktickú zodpovednosť?! Pripomína to absurditu  „vyšetrovania“ únosu prezidentovho syna, Kováča ml., kde vo vyšetrovacom tíme sedel hlavný iniciátor toho únosu, námestník SIS Svěchota! Tak to s tým vyšetrovaním aj dopadlo. Tu je tá absurdita ešte absurdnejšia – Kolíková si Komisiu, ktorá by po správnosti mala vyšetrovať ju a jej podiel nielen na tejto „justičnej vražde“, sama vymyslela, sama si vybrala väčšinu členov a sama obmedzila právomoci tej Komisie?! Tak načo je taká Komisia? No, na to, aby zakryla skutočný priebeh umučenia generála (či už psychického, alebo fyzického – veď máme dôkazy o takom mučení už aj na príklade Jankovskej,či Bohma). To Vám, pani Saková ešte nedošlo? Vy a ďalší zástupcovia opozície chcete svojimi menami pokrývať túto frašku v réžii selfie-vlády hejterov ako je Matovič, Naď, ale aj Budaj (ktorý si tiež nezabudol verejne kopnúť do už mŕtveho generála)?

Pani Saková, ako ste mohla uveriť v serióznosť takéhoto „vyšetrovania“, keď páchatelia a spolupáchatelia – od Kolíkovej, cez riaditeľa väznice Norberta Kundráka, bachárov, Kysela a Čurilu – ostali na svojich miestach, aby mohli zahladiť stopy?!

Tak načo je dobrá táto Komisia? Ako povedal bývalý vyšetrovateľ Šátek, ktorý má predsa skúsenosti s podobnou vyšetrovacou komisiou únosu prezidentovho syna: „Kolíkovej komisiu považujem za neštandardnú, zbytočnú a jej závery za irelevantné.“

Veď už na začiatku ste o svojom pôsobení v tej hre na vyšetrovanie mala pochybnosti. Teraz sa potvrdzujú. Tak na čo čakáte?!

 

Cap v záhrade spravodlivosti

   Ako ste, zástupcovia opozície, vôbec mohli pripustiť, aby vás do tej pseudo-Komisie vymenoval mafiánsky prífrcok „z prašiaku“, čo sa dnes hrá na predsedu parlamentu?

Ako ste, zástupcovia opozície, vôbec mohli pripustiť, že v tej pseudo-Komisii budete hrať nemú štafáž a dobrovoľne sa zaviazali mlčaním o tom, čo sa v skutočnosti stalo?

Ako ste, zástupcovia opozície, vôbec mohli pripustiť svoju rolu komparzistov v pseudo-Komisii, o ktorej podozrivá Kolíková rozhodla, že nebude nič publikovať a výsledkom bude vopred jasná Správa, na zakrytie tohto politického aj ľudského zločinu, v ktorej budete jej podriadenými a kamarátkami zo zahraničia spoľahlivo prehlasovaní?

Smrť generála Lučanského, obál

Smrť generála Lučanského, obálka

Vy ste mali odísť už keď táto ordinárna baba s mastnými vlasmi po vzore Kisku (tie sa „satiricky“ v RTVS pomaly ani zmieniť nesmú) nakašľala na pamiatku generála v škandalóznej relácii Žumpa, ktorú aj naďalej udržiava pre záchranu vlastnej riaditeľskej stoličky pán Rezník. Ako vôbec po tom ešte môžete brať takúto politickú kreatúru na Ministerstve spravodlivosti na jedno použitie za seriózneho partnera?

Veď túto exponentku Kiskovej záchrany pred stíhaním už vypískali vo veľkom sudcovia, prokurátori aj advokáti. A to hneď niekoľkými petíciami!

Najnovšie odmietol sudca Macek čo i len kandidovať na post predsedu Správneho súdu, do ktorého sa odmietajú prihlásiť, práve kvôli tejto politickej plienke, tí najpovolanejší zo Správneho kolégia Najvyššieho súdu SR!

Pani Saková, neponižujte sa kolaboráciou s takouto osobou. Neponižujte sa účasťou na tejto fraške údajného „vyšetrovania“ brutálnej smrti generála Lučanského. Vy ste predsa generála Lučanského poznala ako čestného a priameho policajného funkcionára, Vy predsa túto pseudo-hru Kolíkovej a jej spolupáchateľov nepotrebujete hrať! Raz vyjde pravda najavo, a na tomto hanebnom spisku zakrývajúcom krvavé ruky tohto zločinného režimu, bude aj Vaše meno?

 

Počujete to ticho?

   Tento zločinný režim urobila jednostranne extrémne propagandistická žltá tlač s exponentmi ako Tódová, Vagovič, Hanzelová, Struháčik, Bárdy, Hríb a zopár ďalších. Naozaj ich nie je veľa. Veď kto slušný by takto hanebne porušoval elementárnu novinársku etiku?

V úzkej kolaborácii so zločinným režimom sú títo exponenti žltej tlače vždy a všade tam, kde tento režim chystá politické procesy zámerne brutálnym zatýkaním za asistencie hlučnej helikoptéry, aby nebol počuť plač rodinných príslušníkov v šoku z tej brutality.

Ale keď prevážali hore dolu dobitého generála Lučanského, ani jeden z týchto exponentov sa neprišiel pozrieť. A ako veľmi by sa politickej plienke na Ministerstve spravodlivosti zišiel záber na to, ako generál do poslednej hodiny pred svojou smrťou svižne kráča s „vylepšeným zrakom“ podľa ministra obrany a arogancie Naďa. Tak prečo pri tom neboli? To ste sa nepýtala, pani Saková? Tak ja vám odpoviem, pretože nielen túto otázku som sa pokúsil zodpovedať v prvej (príležitostnej ako memorabília) i druhej knihe o generálovi – na smrť umučení zle pózujú pre potreby zločinnej vlády prostredníctvom ich mediálnych kolaborantov. Preto.

A to ste sa, pani Saková, tiež nezamyslela nad tým, že keď sa to hodilo tejto zločinnej vláde, tak Tódová denne vykrádala a ďalší kolaboranti denne papagájovali, pozorne a zámerne vybrané pasáže z Kočnerovho spisu (tie o hrkútaní Zsuzsovej s terajším špeciálnym prokurátorom Lipšicom vynechali)? Ako to, že odrazu tento zdroj pozorne dávkovaných senzácií vyschol. Ako to, že odrazu nepočujeme o ničom z vyšetrovania násilnej smrti generála Lučanského? Žiadne senzačné odhalenia? No isteže žiadne, lebo by odhalili spoluzodpovednosť Kolíkovej, riaditeľa väzobnej väznice v Prešove Norberta Kundráka a celého zástupu ich poskokov na tejto „justičnej vražde“.

Obalka knihy General Milan Lučanský

Vážená pani Saková, Váš kolega v opozícii, poslanec Blaha už pred takmer dvomi mesiacmi položil páchateľom tejto ohavnej „justičnej vraždy“ 50 otázok. Nájdete ich aj v mojej prvej knižke o generálovi Lučanskom. Prečo na ne chrabrá Tódová a celá tá od nenávisti žltá kamarila dodnes nežiadala odpovede? Veď v prípade nielen smrti generála, ale celej série samovrážd a mučenia väzbou by denne jačali a denne žiadali odpovede zodpovedných. A teraz sú odrazu tak tichúúúúúúúčko…

Táto fraška-Komisia mala len jednu úlohu – najskôr uchlácholiť verejnosť, veď sa „vyšetruje“ a to aj za účasti opozície, a teraz má ďalšiu – uspať pozornosť verejnosti, zahrať vyšetrovanie do stratena.

Práve preto je okolo činnosti Komisie také ticho. A to politická plienka vyhlasovala, že je všetko jasné?! Tak keď je všetko jasné, prečo sa to „jasné“ nepotvrdilo celé týždne?

Prečo sa žltá tlač, vždy taká pohotová, nepýta, ako je možné tárať také nezmysly, ako Kolíková, že kto chce v väzbe spáchať samovraždu, tak ju spácha?! Tak prečo šibovali generála z cely do cely, až nakoniec do tej s poschodovou posteľou, až kým nebolo dielo dokonané?! A ako to, že riaditeľovi prešovskej väzobnej väznice Norbertovi Kundrákovi „nenapadla“ taká jednoduchá prevencia, akou je spoluväzeň na cele, ktorý by aj čo len pokusu o samovraždu zabránil? Že by to zakázali Kysel s Čurillom, čo už majú aj iné obete za sebou?

Vyzývam Vás, pani Saková, aj všetkých, čo si chcú pre budúcnosť zachovať slušné meno a nepoškvrniť ho touto justičnou vraždou – prestaňte kolaborovať so zločinným režimom, odíďte z tej hanebnej pseudo-Komisie!

Slovensko napadne Rusko? Samozrejme, že áno!

21.04.2021

Kto by ešte nedávno veril tomu, že bude opäť aktuálny vtip z obdobia Slovenského štátu, ako Tiso volá Hitlerovi: „Ja pravda, môj Vodca, že chcete, aby slovenské letectvo bombardovalo Moskvu?“ „Ja, meine liebe Tiso…“ „Rozumiem, len sa pýtam – máme poslať jeden bombardér, dva, či všetky tri?“ A ak si spomeniete, že chystaná tajná zmluva o amerických [...]

Matovič má náhodou pravdu, a preto skončí

19.04.2021

Je to typický dejinný paradox, ale v okamihu, kedy Matovič, ako sociopat páchajúci celé mesiace toľko zla, urobil jednu jedinú užitočnú vec – získanie vakcíny Sputnik V – práve na tu jednu vec doplatí. A nerozhodlo sa o tom na Slovensku. Nezabúdajme, že tu máme „verných spojencov“. A tí spoza oceánu si nás tak vrelo tisnú k hrudi, že sa pomaly nedá slobodne [...]

Správa o smrti generála

14.04.2021

Sami sa usvedčujú. Zločinná vláda Psychopatoviča, Mafošského Multitrtka, Sasanku a Bábkoherečky by rada zabudla na svoju prvú politická obeť. Nezabúdajme, že ich politický teror stál na podpore extrémisticky propagandistickej žltej tlače, takže pri zatýkaní politických obetí štváči preoblečení za novinárov nikdy nechýbali. A, ajhľa, aká radikálna zmena – keď [...]

cyklomost

Chystá sa ďalší cyklomost cez Moravu

23.04.2021 06:00

Vysokú na Morave a rakúsky Marchegg by mal do budúceho leta spojiť cyklomost dlhý 270 metrov.

Izrael, koronavírus, pláž

ONLINE: Izrael zaočkoval dvomi dávkami už polovicu populácie

23.04.2021 06:00

Vakcinačnú kampaň Izrael začal v decembri a doteraz si udržuje najvyššiu zaočkovanosť proti COVIDU-19 na svete.

Ujguri

Britskí poslanci označili politiku Číny voči Ujgurom za genocídu

22.04.2021 23:16

Ide o ďalší prejav rozhorčenia britských politikov nad údajným porušovaním ľudských práv v autonómnej provincii Sin-ťiang na severozápade Číny, kde žije moslimská menšina Ujgurov.

Washington / Kapitol /

Snemovňa reprezentantov schválila návrh, aby bolo mesto Washington 51. štátom Únie

22.04.2021 22:58

V Senáte bude schválenie legislatívy oveľa zložitejšie, keďže naňho nebude stačiť len jednoduchá väčšina, ktorú tam majú demokrati.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 599
Celková čítanosť: 4553851x
Priemerná čítanosť článkov: 7602x

Autor blogu

Odkazy