Utečenci – motív Merkelovej odhalený

Priznajme si to, priatelia, nad chovaním pani Merkelovej voči utečencom ostáva rozum stáť prostým ľuďom, samotným Nemcom, aj ostatným obyvateľom EÚ. Hlavu si lámu politickí komentátori, rôzne osobnosti, jej vlastní zmätení kolegovia vo vládach postihnutých touto inváziou.

Kým väčšina občanov EÚ sa trasie hrôzou pred touto záplavou pripomínajúcou nájazdy žravých kobyliek v Afrike, ona ich srdečne pozýva!

Kým tí, čo s nimi musia riešiť neriešiteľné logistické prostriedky, sú zhrození ich neúctou k našej pomoci, k našej kultúre, ich neschopnosťou a neochotou udržiavať poriadok a spúšťou, čo za sebou zanechávajú, ona sa ide s nimi osobne selfie-ovať!

A ponúka im okrem ubytovania zadarmo aj mesačnú apanáž, ktorú si nemôže dovoliť začínajúci pracujúci vysokoškolák u nás!

To všetko nemá racionálne vysvetlenie.

Ale iné vysvetlenie mi našepkal počas našich obľúbených telefonátov jeden básnický bard. Veď len básnik dokáže pochopiť ženu ako je Merkelová.

V mnohých z nás totiž drieme presvedčenie, že je to muž. Ale to nie, vážení, v kancelárke Merkelovej aj napriek vzhľadu mužatky drieme horúce srdce ženy a – nehanbime sa to vysloviť – túúúúúžba!

Je to túžba po mužnom objatí, pohladení a… ostatné si domyslíme.

A uznajte, bol by takéhoto niečoho schopený našinec?

Dokázal by sa takto obetovať, čo len schopnejší Nemec?

Odpoveď je krutá – celkom určite nie.

A pani Merkelová, ktorá má všetky potrebné informácie, navyše vie aj tú otrasnú skutočnosť, že v Európe je v súčasnosti prebytok 25,7 miliónov osamelých žien!

V Čechách bol v roku 2002 pomer 5 247 000 žien na 4 982 000 mužov, teda rozdiel 265 tisíc. Maďarsko má deficit až pol milióna mužov. A na Slovensku je samotných mužov v strednom a vyššom veku už päťkrát menej, ako ich single-rovesníčok! A je to stále horšie…

Z tohto pohľadu začína byť iracionálne konanie pani Merkelovej logické, správne a šľachetné.

Keď očakáva, že jej zvodné lákadlá, privedú za jediný rok záplavu až 800 tisíc utečencov, ktorí si s ňou urobia selfie, tak vysoko nahráva štatistickej možnosti, že sa pri tom niektorý z tej vlny mladých, zdravých a na bohatej Nemke odkázaných mužov predsa len ustrnie. Prinajhoršom ju zahrnie do svojho nového háremu. Ale veď, keď neprší, nech aspoň kape.

A navyše, pani Merkelová, pri tom myslí nezištne aj na tie milióny ostatných osamelých žien, ktoré z vlastnej skúsenosti tak dobre chápe.

No a keďže jej pôvod je v bývalom komunistickom východnom Nemecku zahalený rúškom tajomstva, kde len miestami presvitajú správy, že aj ona pestovala FKK (teda Kultúru nahého tela, inak tiež nudizmus), a väčšina dnešných lídrov EÚ sú skrytí ľavičiari komunistických ideálov o internacionalizme a prežitku klasickej rodiny, možno sa dočkáme aj EVL – Európy voľnej lásky!

Vítajme obetavosť pani Merkelovej. Vítajme záplavy migrantov. Ak jej tajný plán vyjde, tak túto Európu naozaj poriadne po… riadne…

 

P.S.1. Čo som si len domyslel a tušil, už je, žiaľ, skutočnosťou – vo vlne znásilnení, ktorá nasleduje tú prisťahovaleckú. A podľa správ, inak médiami zväčša ignorovaných, dopadla hlavne na Nemky.

P.S. 2. Všetko aktuálne o utečencoch nájdete tu.

Nový US-patent – mierový biznis plán

08.12.2025

Za dodnes už viac ako dvesto rokov ich agresií, sa americkí kovboji poučili. Vďaka najmä sociálnym sieťam a internetovým správam zistili, že vraždenie domorodcov, ich žien a detí je veľmi, veľmi nepopulárne, hoci oni to vo Washingtone myslia tak dobre. Hlavne pre seba. A aj okupovanie vyhliadnutých území ide do peňazí a nakoniec ich odtiaľ vyženú bosonohí domorodci [...]

Ukrajinská korupcia vďaka tej bruselskej?

01.12.2025

Vďaka vyšetrovaniu na Ukrajine vieme, že tamojšia pandemická korupcia siaha až k Zelenskému a jeho najbližším komplicom. Veď každá vojna vyvolaná americkými svetovládcami je hlavne o kšefte. Ako by si niečo také mohla nechať ujsť korupčná recidivistka Lajnová? Notorická korupčníčka Lajnová Táto bezškrupulózna kreatúra bola namočená do korupčného [...]

Politická samovražda R. Fica?

17.11.2025

Na začiatku svojej politickej kariéry Robert Fico vyhlásil, že si 17. november vlastne ani nevšimol. Veľmi neprezieravé vyhlásenie, keďže 99,99% nositeľov „vodičáku ku kariére“, ako sa vtedy volala stranícka knižka komunistickej strany, malo v tej dobe problém, či ju zahodiť hneď alebo až to prehrmí. On jediný nie? Prešlo 36 rokov a z USA a V. Británie platení [...]

jeleň, Ružomberok

Safari medzi panelákmi: Obytné zóny navštevujú v Ružomberku jelene, skúsenosti majú aj s medveďmi

14.12.2025 07:00

Kuriózne situácie so zvieratami riešia v Ružomberku pomerne často. Najnovšie „načapali“ na potulkách medzi panelákmi dva statné jelene. V minulosti tam však zažili aj šprintujúceho medveďa.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Horúca noc. Ukrajinci spustili jeden z najväčších útokov na Krym a ďalšie ruské ciele

14.12.2025 06:30

Ukrajina podnikla sériu dronových útokov na viaceré ciele na území Ruska a na okupovanom polostrove Krym.

chatGPT

ChatGPT na lavici obžalovaných? Má vraj na svedomí vraždu a samovraždu

14.12.2025 06:00

Pozostalí 83-ročnej ženy tvrdia, že ChatGPT podnecoval bludy jej duševne chorého syna a nabádal ho, aby ju zabil a spáchal samovraždu.

Brown University Shooting, streľba, USA

Po streľbe na Brownovej univerzite v USA zostali mŕtvi aj ťažko ranení

14.12.2025 02:18

Streľba v budove technickej fakulty Brownovej univerzity si v sobotu vyžiadala najmenej dvoch mŕtvych a osem ťažko zranených.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 750
Celková čítanosť: 6847354x
Priemerná čítanosť článkov: 9130x

Autor blogu

Archív

Odkazy