Založ si blog

Kto poďakuje Ficovi?

V týchto dňoch konečne aj v Európskom parlamente pochopili, že nekalé praktiky západných koncernov s dvojakou kvalitou rovnako balených potravín a drogistického tovaru už nemôžu kryť. V našej verejnoprávnej televízii nesmelo konštatovali, že Slovensko má byť, ako iniciátor tejto radikálnej zmeny, na čo hrdé. Slovensko? Snáď slovenská vláda na čele s Robertom Ficom! Ten ako prvý v celej spojenej Európe povedal, že Slovensko a okolité krajiny nebudú „odpadkovým košom Európy“. Ako to, že naša štvavá žlťácka tlač o jeho zásluhách mlčala a aj teraz mlčí? Kedy sa mu poďakujú za to, čo pre Slovensko urobil?

 

Čo všetko dokázal

   Nikdy som stranu Smer, ani Roberta Fica nevolil. Ale nemôžem neuznať, že okrem prelomového zrušenia dvojakej kvality tovaru, dovážaného k nám zo Západu, tento štátnik európskeho formátu dokázal:

+ uchrániť Slovensko pred migračnou inváziou

+ vzoprieť sa nezmyselným migračným kvótam Európskej komisie na čele s exotmi ako je Tusk a Juncker

+ odmietnuť absurdity totalitnej feministickej ideológie v tzv. Istanbulskom protokole

+ odmietnuť falošnú démonizáciu Ruska pod lživými zámienkami a aj globalizačnou klikou cez nastrčené médiá šírenú xenofóbiu proti Rusku a Číne

+ zastavil rozkrádanie nášho národného majetku vo veľkom rozbehnuté Dzurindom a Miklošom

+ vrátil nám Gabčíkovo a nezľakol sa vyhrážok nadnárodnej spoločnosti

+ rázne sa postavil tomu, aby bol z liečby zárobkový podnik a nezľakol sa ani hrozby zahraničnej arbitráže, ktorú jeho vláda vyhrala a postavila sa tak na jeho čele oligarchom z Penty

+ za jeho vlády Polícia na čele s generálom Gašparom rozprášila aj posledné najväčšie mafiánske gangy na Slovensku: sýkorovcov a takáčovcov

+ Slovensko dosiahlo nebývalú prosperitu

+ nezamestnanosť klesla na historické minimum

+ jeho vláda sa v duchu programu sociálnej demokracie starala o pracujúcich a podmienky ich práce

+ zisky štátu prerozdelil potrebným, takže:

– študenti zadarmo cestujú

– jeho vláda zvýšila mzdové minimum a presadila príplatky za nadčasy a nočnú prácu

– jeho vláda zaručila, že práca je prednostne pre slovenských občanov

– jeho vláda sa starala o dôchodcov a prispievala im nadštandardne, ako žiadna vláda pred tým.

Z malého Slovenska dokázal tento štátnik európskeho formátu urobiť hrdú a prosperujúcu krajinu, ktorá nesedí za spoločným stolom, ako chudobný príbuzný, ale sa dokáže účinne ozvať a je nutné ju brať ako rovnocenného partnera. Pri všetkých oprávnených námietkach k práci Európskej komisie dokázala vláda Roberta Fica bez problémov zvládnuť predsedníctvo Európskej únie. A v okamihu, kedy by si mala vychutnávať plody svojej úspešnej práce prišla absurdná smrť novinára a jeho snúbenice. Akoby pre niektorých priam na zavolanie!

 

Inžinieri ľudských duší v akcii

   Naša štvavá žlťácka tlač, ktorá už dávno nie je mainstreamom (týždeň, projekt N-ádor, SME a Trend) nikdy nemala dobré slovo na nič z toho, čo sme si doteraz vymenovali. Sebavedomý a úspešný politik malého národa, ktorý západným veľko-firmám ničí kšefty s náhražkovými potravinami – to sa predsa neodpúšťa! A inštruktorom a sponzorom našich extrémne propagandistických plátkov sa to nehodí ani náhodou. Dvojnásobná smrť bola výbornou zámienkou, ako ho za tie úspechy obhádzať všetkou špinou, čo sa našla po ruke. Od začiatku štvavá žlťácka tlač hrala na „kalábrijskú stopu“ a prepojenie priamo Roberta Fica s dvojnásobnou vraždou. A, samozrejme, Kiskoid (ako vzor „amerického sna“, kedy aj zväzáckemu funkcionárovi stačí zájsť na americkú benzínku na brigádu a ktosi z neho následne urobí v rodnej krajine milionára a aj prezidenta) nemohol pri tejto špinavej kampani chýbať pamätným výrokom (voľne citované): „Aj keby vláda Roberta Fica nemala nič spoločné s vraždou – musí odstúpiť“.

Teraz sa ukazuje, že štvavá žlťácka tlač od začiatku zavádzala verejnosť aj vyšetrovateľov na falošnú stopu. Kedy sa za to Robertovi Ficovi ospravedlnia?

Takže ani poďakovanie, ani ospravedlnenie? Aká je teda morálka našej štvavej žlťáckej tlače? To sa dá ľahko odčítať z ich cieľov – presne podľa hollywoodskeho scenára filmu „Vrtieť psom“ stvorili nám pseudo-hrdinku Čaputovú ako ideálny vzor pre všetky malé krajiny, ktoré chce mať globalizačná klika pod palcom a to bez odvrávania. Nemú prezidentku, ktorá neovláda jazyky, nemá elementárnu znalosť riadenia štátu a netuší nič o zahraničnej politike. Bábku, čo amnestuje podvodníka Kiskoida, na európskej scéne bude skromnučko mlčať, usmievať sa a neodporovať inštrukciám zo zahraničia.

To všetko v rozpore so zdravým rozumom dokázala naša štvavá žlťácka tlač financovaná z podozrivých zdrojov. Robí všetko preto, aby sme už zasa sklopili uši a držali hubu a krok. Je možné, že zrušenie dvojakej kvality tovaru zo Západu je už len labuťou piesňou snáh o to, aby samostatné Slovensko bolo naozaj samostatné. Uvidíme čoskoro, ako ďaleko sú v tomto svojom proti-slovenskom programe ochotní zájsť…

 

P.S. V diskusii k tomuto článku niektoré príspevky ukazujú, koľkú nenávisť dokázala naša žlťácka tlač vyvolať svojím jednostranným postojom k politikovi, ktorý bol našim najúspešnejším premiérom a ktorý stále je štátnikom európskeho formátu. Niektorí mu tu vyčítajú korupciu, ako keby ju on vynašiel a pred tým nebola. A v duchu žlťáckej logiky zatajujú, že to bol on, kto nemilosrdne prepúšťal ministrov pri podozreniach z korupcie a dokonca rozpustil celé Ministerstvo životného prostredia, keď si z neho Slota urobil svoj pašalík. Nekritickú zlobu v našej spoločnosti zasiala takáto žlťácka tlač, uvidíme, čo zožnú Hríbovia, Tódové, Bárdyovci, či Bánovci.

Faloš západných politikov

09.12.2019

Ak si teraz pripomíname 30 rokov od novembrovej Nežnej, oslavujeme tým aj našu dospelosť v demokratickom systéme, ktorý sme si tak po štyridsiatich rokoch komunistického experimentu prinavrátili. viac »

Kšefty so zdravím

04.12.2019

Všetci asi vieme, ako podozrivo nás štátni úradníci predali akejsi súkromnej „záchrannej službe“, pričom odborníci spochybňovali schopnosť týchto biznismanov s našim zdravím naozaj viac »

November 1989 naschvál zakonšpirovaný?

29.11.2019

Našinec by si naivne myslel, že tridsať rokov po revolučných udalostiach by sme si snáď už mohli povedať pravdu. Najmä keď už sú k dispozícii výpovede svedkov, dokumenty ŠtB a nie je tu viac »

Hronec, dom

Pri dome hrôzy v Hronci mali nájsť policajti pozostatky dieťaťa

12.12.2019 16:01

Matka týraného chlapčeka Martinka čakala piate dieťa, ktoré však nikto nikdy nevidel.

kurilovska

Kurilovská podala trestné oznámenie za komentár popierajúci holokaust

12.12.2019 15:50

Rektorka Akadémie policajného zboru Lucia Kurilovská (Dobrá voľba) sa dištancovala aj od výrokov poslanca Ľuboša Blahu na sociálnej sieti.

videopredpoveď

Na Luciu mystické počasie a bohatá snehová nádielka!

12.12.2019 15:42

Kde to bude skôr o "člapkanici" a v ktorých regiónoch možno zase pripravovať sánky?

Donald Trump

Trump kritizoval Time za to, že za osobnosť roka vyhlásil Thunbergovú

12.12.2019 15:21

Greta musí pracovať na svojom probléme zvládať hnev, a potom nech si zájde s kamarátkou na nejakú dobrú filmovú klasiku, napísal na Twitteri.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 496
Celková čítanosť: 2852555x
Priemerná čítanosť článkov: 5751x

Autor blogu

Odkazy