Založ si blog

Bravo, primátor Vallo!

Ak chceme ukázať absurditu nejakej tak falošnej kampane, ako je údajná korona-pandémia, musíme zobrať jej iniciátorov vážne a do písmenka splniť ich experimenty s občanmi. V tomto smere sa primátor Vallo zachoval ako pravý komsomolec – v jeho podaní je to absurdita na druhú.

Obálka knihy

Obálka knihy

Pandémia korona-vírusu? To myslíte vážne?

   Stačí citovať Úrad verejného zdravotníctva SR: „Počas chrípkovej sezóny 2018/2019 nahlásili všeobecní lekári v SR 1 470 680 ARO (čítate dobre: jeden a pol MILIÓNA infikovaných, kam sa hrabe koronavírus?!), z toho chrípku a chrípke podobné ochorenia (CHPO) v 157 644 prípadoch (a koronavírus smiešnych 5 580 ani nie chorých, len pozitívne testovaných?!?). Ťažké akútne respiračné ochorenie (SARI), ktoré si vyžaduje hospitalizáciu, bolo potvrdené v 123 prípadoch, pričom u 57 osôb došlo k úmrtiu…“

Ak sú schopní všetci tí „experti“ našej „Panickej komisie“, „Kozília“ odborníkov a „Kvízového“ štábu tvrdiť, že 37 obetí domnelej korona-pandémie je dôvod na súčasné drastické opatrenia, tak prečo nijaké také opatrenia neboli, keď na CHRÍPKU zomrelo na Slovensku v roku 2018 takmer DVOJNÁSOBOK pacientov??? Nehovoriac o vtedy infikovanej štvrtine obyvateľstva tejto krajiny. Čo sa stalo, neboli objednávatelia paniky, nedostali ste noty, ako šíriť medzi ľuďmi strach a paranoju?

K tomu si prirátajme fakt, že iniciátori globálnej korona-paniky majú smolu v tom, že „smrtnosť“ ich vírusového favorita je nižšia než u obyčajnej chrípky.

A vrchol všetkého: so šokujúcim zistením prišiel uznávaný denník New York Times, že PCR testy prinášajú až 90% falošne pozitívnych prípadov! A vyplýva to práve z techniky PCR.

Kto by sa potom čudoval, že vo Washington Times vyšla dokonca úvaha s nadpisom, že celá korona-pandémia je „najväčší politický hoax na svete v histórii ľudstva“.

 

Tak akí odborníci?

   Dobrá otázka znie: toto všetko Mikas, Jarčuška, Mesík, zväzák medzi nimi Smatana a zbor anonymov v uvedených komisiách a poradných orgánoch vlády nevie? To iste nie. Tak prečo pokračujú v tej hanebnej hre?

Tu sa musíme odvolať na už dávnejšie publikované úvahy, že ktosi za oceánom sa rozhodol podporiť oživenie Studenej vojny a s tým spojeného boľševizmu, len sa to volá neo-liberalizmus. A boľševici si „odborníkov“ prikyvujúcich na čokoľvek vždy našli. Títo naši nie sú predsa onakvejší! A keď sa ozvú kritické hlasy lekárov, na ich umlčanie tu je predsa denník N-ádor a ďalšia žltá tlač! ALE, pozor, komentátor a šéf spravodajstva aktuality.sk odrazu pochopil, že „manipulácia s druhom Homo sapiens je ľahšia, než s dobytkom“. Trochu neskoro, ale predsa…

Neo-liberalizmus hlása mnoho zvrhlostí a medzi ne patrí aj nezmysel, ževraj pandémia skončí, až keď na celej zemeguli nebude jediný infikovaný. Zbláznili ste sa?! To ste si všetci tie diplomy urobili ako Zmatkovič, Kollár, Krištúfková, Krajniak a ďalší „zmenári k horšiemu“? S vírusmi tu žijeme pospolu tisícročia, takže takmer každý z nás má napríklad herpes-vírus. Že nezabíja? Ale veď ani korona-vírus v skutočnosti nezabíja. Imunitu si budujeme v kontakte s vírusmi, ktorých pozná naše telo viac ako 190, ako pripomenul Dr. Šmucler, a nie životom v sterilnom prostredí. A Gatesom tak pretláčaná masová vakcinácia je tým najhorším riešením, nestačí, čo za tragédie narobil v Afrike? Vo Švajčiarsku to pochopili (vo Švédsku to vedeli od začiatku a korona-panika viac nie je ich problémom), ale to by sme chceli veľa, aby sa títo naši korona-experti poučili z vlastných chýb. Aká úvaha, keď on sami sú nakazení – profesným alibizmom!

Takže to, čo nám v týchto dňoch predvádzajú v nimi plánovanej „druhej vlne“, nie sú opatrenia odborníkov, ale zúfalé a nezodpovedné experimenty na ľuďoch v ich odbornej bezradnosti. Oni len pokukujú, kde kto čo robí a vyberajú to, čo si myslia, že by súčasní vládnuci amatéri ocenili – pocit neobmedzenej moci. Títo naši korona-odborníci pristúpili na to, že ten podvod budú kryť za každú cenu a tak stratili nárok volať sa odborníkmi. Nanajvýš poskokmi ideológie ovládania ľudských más – inžinieri ľudských duší, ako za socíku! A tie ich podlízavé opatrenia sú tak absurdné, že sa ich už zľakol aj exhibicionista z Trnavy a začal zaťahovať brzdu. No ale zabudli na snaživca, komsomolca nových časov, Matúša Valla!

 

Komsomolec Vallo nastupuje

   Pri tomto type ideológie o iniciatívnych blbcov nikdy nie je núdza. A tu v Bratislave máme festival bizarností:

  1. Panikár Vallo sa chcel ukázať a to hneď, ale akosi si nevšimol, že žiadna hrozba pandémie tu nehrozí (viď údaje vyššie).
  2. Aj keby tu nejaká hrozba bola, každá rozumná vláda avizuje takéto drastické zmeny dva týždne dopredu, aby sa na to prevádzky, aj občania dokázali pripraviť. To úderník Vallo arogantne ignoroval. Na občanov kašle, iní nech skapú? On je geroj?!
  3. Vo svojom oduševnení nepočkal na konečné rozhodnutie Ústredného krízového štábu, ktorý tie nezmyselné pseudo-opatrenia v pôvodnom znení neschválil.

A čo teraz? Len rátať škody, čo nám komsomolec Vallo narobil. Odrovnal hlavné mesto od turizmu, z čoho sa tak ľahko nespamätá. Doviedol do zmätku podnikateľov v gastronómii a hoteliérstve (ktorí na dnes na 11:30 zvolali protestné zhromaždenie na Hodžovom námestí), takže sa v tom už ani divá sviňa nevyzná. Asi ani panikár Vallo nie.

 

Pandémia hlúposti víťazí

   Absurdným výsledkom tejto hyper-iniciatívy rýchlovkasného primátora je, že hoci limit ľudí v jednej miestnosti bol aj podľa jeho pseudo-iniciatívy 50 ľudí, obrovská ping-pongová hala vo štvrti Krasňany so stropom na úrovni druhého poschodia, kde sa na večerný tréning zíde maximálne 20 hráčov, je vďaka jeho „iniciatíve“ zatvorená?!! Systém padajúceho trusu umelo vyvolanej paranoje funguje…

Na niektorých školách sa učitelia navzájom udávajú, keď si niekto z nich cez prestávku zloží na chvíľu rúško.

Dôvera občanov v súdnosť týchto papalášov je na nule – vďaka, pán Vallo!

Odhadujem, že to skončí ako za komunistickej normalizácie. Už zase sa totiž ozývajú medzi známymi hlasy „Boľševikovi dávam maximálne…“ Lenže títo boľševici nás už zakrátko stihli presvedčiť, že oni sa budú tej moci držať ako kliešť napriek ich masovému plagiátorstvu, Kollárových kšeftoch, vzájomných urážkach, Psychopatovičových úletoch – lebo vedia, tak ako tí pôvodní boľševici, že keď o tú moc manipulovať s ľuďmi prídu, tak ich bude smetisko dejín plné. Takže tohto zla nás zbaví len revolučná vlna. A kým príde (bo prísť musí), ľudia rezignujú na spoločenské aktivity, zamrzne kultúra aj šport, nemocnice ostanú zablokované pre nepotrebné preventívne opatrenia, ekonomika si kľakne a sľúbené milióny si rozdajú volební víťazi. Veď vieme aká zberba sa dostala k moci aj vďaka klamstvám, hoaxom, vykrádačkám vyšetrovacích spisov a klamlivým jednostranným kampaniam našej žltej tlače.

A čo občan? Tak ako za komunistickej normalizácie sa stiahne na svoju záhradku, chatu, či chalupu a bude vyčkávať v „ostrovčekoch pozitívnej deviácie“, kým tým druhým, „ovčianikom“, dôjde, koho nám zvolili…

 

Ukážka z knihy Koronavírus ako terorizmus, vydanej v limitovanom náklade v spolupráci s internetovým rádiom InfoVojna.sk.

Delta-fraška pokračuje. Dokedy a s akým koncom?

26.07.2021

Vláda plagiátorov sa rozhodla doraziť turistický priemysel na Slovensku odradením cudzincov pred dovolenkou u nás a občanom Slovenska zhnusiť zahraničné dovolenky. Dôvod je prostý – neposlušnosť. Áno, sme neposlušní a to koalícia zla vedená Psychopatovičom jednoducho neznáša. Preto nezmyselne „tlačia na pílu“ a opäť raz sme jediní široko-ďaleko [...]

Sociálna poisťovňa – štátom chránené výpalníctvo?

05.07.2021

Ak sa vám niekto pokúsi nahovoriť, že úradníčky a riaditelia v tejto inštitúcii úpia pod diktátom paragrafov, ktoré sú absurdné, ale s ktorými nemôžu nič robiť – neverte na duchy. Generálny riaditeľ tejto štátnej výpalníckej inštitúcie je vždy politický nominant a každý si dokázal cez poslancov vybaviť nejaké úľavy a výhody. Tak má Sociálna [...]

Vydýchli ste si? Predčasne. . .

28.06.2021

Každý rozumný človek si s príchodom letných horúčav vydýchol – konečne úľava od opatrení! Veď každá pandémia práve pre tie horúčavy prirodzene sama vyhasne. Každý z nás predsa pozná efekt horúčky. Tou sa bráni telo proti napadnutiu vírusom a keď je taká horúčka všade naokolo, žiadny (zdôrazňujem: žiadny) vírus neprežije. Už pri prvej vlne covid-paniky [...]

Autobus

Pri nehode autobusu neďaleko Berlína sa zranilo 19 ľudí

30.07.2021 16:39

Medzi zranenými sú ľudia vo veku od 21 do 64 rokov. V autobuse sa nachádzalo 17 cestujúcich a dvaja vodiči.

NAKA

Národnej kriminálnej agentúre bude šéfovať Eva Kurrayová

30.07.2021 16:31

Miesto riaditeľa NAKA sa uvoľnilo po rezignácii Branislava Zuriana, ktorý odišiel na vlastnú žiadosť v polovici mája.

vrbetice výbuch munícia sklad

Českí poslanci schválili odškodnenie za výbuchy vo Vrběticiach

30.07.2021 16:11

Necelých 700 miliónov korún (27,44 milióna eur) by si mali rozdeliť Zlínsky kraj a sedem obcí.

martin pavelka

Epidemiológ Pavelka: V budúcnosti bude potrebná aj tretia dávka očkovania

30.07.2021 15:31

Pripomenul, že delta variant koronavírusu je vysoko infekčný a každý s ním príde do styku.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 613
Celková čítanosť: 4745063x
Priemerná čítanosť článkov: 7741x

Autor blogu

Archív

Odkazy