Založ si blog

Náckovia na Slovensku?

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). Odtiaľ ich v 90-tych rokoch nasadili späť do Pobaltských krajín a Ukrajiny. Ich spomienkové pochody s fakľami sú odvtedy povestné. A rýchlo začali pracovať na novej nacistickej generácii – v tomto smere sú známe letné tábory nechvalne známeho neo-nacistického „Bataliónu Azov“. Tento hnedý mor zasiahol najmä Ukrajinu (SS-divízia Galizien zanechala za SNP u nás najbrutálnejšie stopy na civilných obetiach miestneho obyvateľstva) a Pobaltské štáty, ale už vytŕčajú rožky aj v Bulharsku, či Chorvátsku. A to s oficiálnym požehnaním! My máme okrem už fakticky spacifikovaných kotlebovcov unikátnu extrémistickú skupinu „Antifa“. Presne v duchu najnovšieho trendu šíreného globalizačnou klikou Orwellovského „double-speaku“ sa tvária, že bojujú (u nás?) proti fašizmu, ale fašistickými metódami teroru!

 

Čaro proti-reči

Názorným príkladom „double standard“ u nás je naša Barbina z paláca, ktorá horuje proti dezinformáciám, ale dezinformácie amerického pôvodu (viď napríklad neexistujúce zbrane hromadného ničenia v Iraku, ako zámienka na jeho okupáciu!) jej nevadia. Takisto má plno rečí o „nenávistných prejavoch“, ale to že ich do nášho parlamentu a verejného života zaviedol sociopat Matovič a jeho poskokovia, akosi pridlho prehliadala. Alebo Borisko, ktorý je svetovou raritou v nenormálnej posadnutosti kupovať si ženské maternice na plodenie detí, si na posmech sveta dal predvolebné heslo má „Sme normálni“??? A tak tu máme vlastne najvyššími autoritami posvätený aj „double standard“ ilegálnej násilníckej bandy „Antifa“, ktorá sa tvári, že bojuje proti akýmsi „fašistom“, ale útočí na nič netušiace mierumilovné ciele – tak si začiatkom tohto roku vybrali malé kníhkupectvo Svojeť v centre hlavného mesta, kde jedna obetavá pani bez nádeje na nejaké veľké zárobky ponúka hlavne filozofickú, historickú a osvetovú literatúru. Prečo si vybrali práve tento terč, je záhada, ale asi sa tieto hlavohrude (sú známe dokonca aj ich fotografie brutálnych „búchačov“) potrebovali na niečom odbaviť. Zanechali za sebou skutočnú spúšť.

Hovorili sme, že história sa opakuje? Tak si teda pripomeňme, že v Nemecku 30-tych rokov reagovala polícia pod velením nacistického pohlavára Göringa tiež na princípe „double standard“. Brutálne násilie páchané náckami prehliadala, ale naopak u ostatných tvrdo potláčala. No a po takmer sto rokoch sa nám na Slovensku, ako keby sníval ten zlý sen z nacistického Nemecka! Viete, čo povedala policajná vyšetrovateľka na tú spúšť, ktorú po sebe zanechali títo extrémisti?

Vraj je to následok kamienka, čo odfrkol spod kolies okoloidúceho bicykla!!! To nie je vyšetrovanie, to je cynický výsmech za naše dane! Veď sa pozrite na následky odfrknutého „kamienka“ a uvážte IQ takejto vyšetrovateľky.

Ale čo sa čudujeme – veď je to Polícia premenená na obraz takých kreatúr ako Matovič –Mikulec – Hamran.

 

Takže „double standard“ na slovenský spôsob?

   Vrchol cynizmu je v tom, že útočníci po sebe zanechali aj svoj keér-komunitný podpis. Chceli snáď naznačiť, že LGBTI komunita získala takýchto „ochrancov“? K dovŕšeniu celého ideologického zmätku týchto teror šíriacich extrémistov je fakt, že sa už dokonca odprezentovali aj na verejnosti. Spatlali vraj nejakú kapelu, ktorá je koncentrovaný hnus presne po vzore tých náckovských, ale oni sa tvária, že tým oblažia obyvateľstvo rómskych osád?! Vraj by radi takto pôsobili ako politická agitka pre „Progresívne Slovensko“?!!!

A čo na tento útok na malé neziskové kníhkupectvo, po vzore nacistov páliacich knihy, povedala naša pani prezidentka? Vždy tak citlivá na útlak odrazu mlčí?

A čo náš expert-prokurátor na extrémizmus Tomáš Honz? Ten túto vyšetrovaciu frašku kryje?

Naopak Slovenský zväz protifašistických bojovníkov upozorňuje na prejavy fašizmu u nás, aj v okolitých krajinách avšak – asi vás to neprekvapí – za bašovania admirála všetkých spojených pltí na Váhu, nášho NATO-Jarka, finančná podpora štátu tejto dnes tak potrebnej dobrovoľníckej organizácia klesla na minimum.

Záver je tristný: pani vyšetrovateľka tento brutálny teroristický útok na kníhkupectvo zamietla pod koberec , ako „priestupok“, navyše vďaka nej bez známeho vinníka (hoci aj na sociálnych sieťach boli verejne dostupné stopy, ktoré viedli k páchateľom). Takto začal nacizmus v Nemecku pred takmer sto rokmi. História sa opakuje…

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Kočner – nevydarený univerzálny zlosyn

22.05.2023

Zdochýnajúca kobyla vraj najviac kope. Politická zberba plagiátorov vedená sociopatom Matovičom za asistencie žltej tlače (to je SME-čka, Denník N-ádor, týždeň a Aktuality.sk) a kolaborantskej RTVS ešte kope. Momentálne do rozsudku Špecializovaného trestného súdu vo veci Kočnera a Zsuzsovej. S neskutočnou drzosťou plagiátorov a politických mopslíkov prskajú [...]

Iskander, atómovky, jadrové zbrane

Rusi chcú zákaz zbraní vo vesmíre. Bezpečnostná rada OSN návrh rezolúcie neprijala

20.05.2024 23:50

Za návrh zahlasovalo sedem členov BR OSN, rovnaký počet bol proti a jedna krajina sa zdržala hlasovania.

SAS, Liberálny dom

SaS pripravuje trestné oznámenie: množiace sa vyhrážky prekračujú hranice

20.05.2024 22:13

Vyhrážky sa už neobjavujú len na sociálnych sieťach, ale aj formou listov, ktoré chodia aj ich rodinným príslušníkom, upozornila Kolíková.

blesk. búrka

Po zásahu blesku museli v Drážďanoch dvoch ľudí oživovať, zranených je desať

20.05.2024 21:47

Blesk zasiahol trávnatú oblasť pri Labe neďaleko centra saskej metropoly.

Europarlament / Europoslanci /

Voľby do europarlamentu by vyhrali progresívci pred Smerom a Hlasom, ukázal prieskum

20.05.2024 20:13

Pätnásť mandátov by si rozdelilo sedem strán.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6324454x
Priemerná čítanosť článkov: 8640x

Autor blogu

Archív

Odkazy