Založ si blog

Žalujem! Účet zločinnej vláde. . . II.

V roku 1898 francúzsky spisovateľ Émile Zola publikoval svoje slávne „Žalujem“ proti vtedajšou francúzskou vládou podporovanému politickému procesu. Rád by som svojho váženejšieho dávneho kolegu napodobil, ale uvedomil som si, že na zločiny Matovičovej vlády je pamäť jedného spisovateľa málo. Keďže na európskej úrovni sa obdoba Norimberského procesu voči všetkým „covidovým podvodom“ chystá, nemali by sme váhať ani my. Obraciam sa teda na vás, priatelia, doplňte všetko tak, aby sme na nič a nikoho nezabudli. Po Matovičovi, Naďovi, Kolíkovej, Krajčím, Mikulcovi, B. KollároviMilanovej sú to:

 

 

Branislav Gröhling

  Zločiny: Neoprávnené získanie akademického titulu podvodnou prácou… Demontáž akademických slobôd… Ďalšie návrhy občanov: „Žalujem vládu, ktorá v rozpore s Ústavou zabraňuje deťom chodiť do školy. A všetkých, ktorí sa podieľajú na týraní detí nosením rúšok počas vyučovania.“

Dôkazy: Vlastné priznanie podvodnej práce… Protesty akademickej obce…

 

Ivan Korčok

  Zločiny: Vlastizrada, rozbitie V4, ktorá si v EÚ získala vysokú reputáciu a chránila účinne svoje obyvateľstvo pred zneužitím na plány bruselských papalášov na destabilizáciu obyvateľstva prívalovou vlnou migrantov… Ďalšie návrhy občanov: „Je to vláda, ktorá si zaslúži mimoriadne tresty aj za dehonestujúci úpadok prestíže Slovenska v celosvetovom meradle a v úpadku demokracie.“

Dôkazy: Jeden z jeho výrokov: V4 nemá dobrú reputáciu v EÚ. Slovensko nebude s V4 vo všetkom spolupracovať. Vojenská prítomnosť USA v Európe je naším bezpečnostným záujmom

 

Daniel Lipšic

   Zločiny: Zosnovanie a zorganizovanie zločinnej skupiny s cieľom ovládnuť silové zložky štátu, podozrenie zo spoluúčasti na údajnej samovražde generála Lučanského… Zneužitie právmoci verejného činiteľa z titulu ministra… Dopustil sa podvodu pri získaní možnosti (sám si to udelil) i skladaní písomnej časti justičnej skúšky (použil notebook, hoci ďalší účastníci skúšky nemohli používať ani vlastné knihy a papier)… Neoprávnené spájanie svojho mena s titulom PhD…

Dôkazy: Verejne komentované a mediálne dostupné.

 

Monika Tódová

   Zločiny: Protizákonné sústavné vykrádanie vyšetrovacích spisov za účelom manipulácie verejnosti výberom z nich, vrátane pokusu o ovplyvňovanie rozhodnutia súdu vynášaním informácie, kto ako v senáte hlasoval o konkrétnom rozsudku… Podpora psychického mučenia generála Lučanského s následkom smrti a jej ospravedlňovanie…

Dôkazy: Výber jej novinárskej produkcie. Podrobnosti v knihe „Satan, teší ma!“…

Ďalšie návrhy občanov (cit.):

„1. Tódová z Denníka N bola 21. decembra prichytená, ako ide spoločne so sudkyňou občiankou Záleskou na PCR test. Obe boli kľúčovými aktérkami pri uväznení generála Milana Lučanského, ktoré viedlo až k jeho smrti. Z tohto sa rodí jeden z najväčších justičných škandálov od roku 1993.

 1. Tódová celé mesiace kopala a útočila na generála Milana Lučanského.
 2. Záleská je sudkyňa Špecializovaného trestného súdu, ktorá v šokujúcom rozhodnutí poslala generála Milana Lučanského do tej najprísnejšej väzby, čo možno prirovnať k stredovekému mučeniu.
 3. A tieto dve osoby, ktoré majú prsty v tom, ako skončil generál Milan Lučanský, spoločne chodia na testy, ako najlepšie kamarátky.
 4. Tie isté osoby v apríli 2020 uverejnili propagandistický rozhovor v Denníku N, v ktorom Tódová nadbieha Záleskej a označuje ju za „progresívnu sudkyňu“.
 1. Pani magisterka Záleská je až taká „progresívna“, že ju na stránkach Otvorené súdy za rok 2017 vyhodnotili, ako jednu z najhorších sudkýň na Slovensku – citujem, čo o nej napísali na základe nezávislých indikátorov kvality: “ Sudca získal v roku 2017 celkovo 17.5 zo 40 možných bodov a umiestnil sa na 506 – 524. mieste spomedzi 651 hodnotených sudcov.“ Teda 130-ta od konca.
 1. Tak to je fakt progresívna sudkyňa spomedzi 651 sudcov na Slovensku je „Kvalitka“. Ale pre Tódovú je progresívna. Napokon, sama Tódová je až taká „progresívna“, že vo svojej diplomovke použila iba tri odborné knihy, čo je málo aj na ročníkovú prácu u prvákov na vysokej škole. Hanba! Ale podstatné je, že obe dámy sú „progresívne“.
 2. A zhodou okolností „progresívna“ Záleská rozhodla presne tak, ako si „progresívna“ Tódová v prípade generála Milana Lučanského želala. Na základe trápnych udaní zločincov. Denník N tlieskal. A naša Monika bola rada. A generál zomrel.
 3. Nuž a teraz? Teraz si pekne spoločne vykračujú na testíky a hrkútajú o živote. A ktovie, o čom všetkom. Nech žije naše nezávislé súdnictvo.
 4. Tódová v Denníku N Záleskú pravidelne obhajuje – po smrti generála Milana Lučanského písala, že “ je ťažko predstaviteľné, ako by súd odôvodnil to, aj by generála Milana Lučanského do väzby nevzal „. A vraj je “ veľmi pravdepodobné, že Najvyšší súd by dôvodnosť Lučanského väzby potvrdil“. To sú samozrejme totálne nezmysly a Tódová si ich cucia z prsta.
 5. Dôležité je, že to píše o sudkyni, s ktorou bola pár dní predtým spoločne na testovaní a ktovie, kde ešte. Je to službička pre dobrú kamarátku? Existuje medzi novinárkou a sudkyňou nejaké systematické prepojenie?
 6. Je len náhoda, že novinárka, ktorá píše nepodložené hejty o generálovi Milanovi Lučanskom, následne vypisuje propagandu, ktorá má ospravedlniť rozhodnutie sudkyne, ktorá o tom istom generálovi Lučanskom rozhodla?
 7. Povedzte, aj vy chodievate na testovanie so sudcami a sudkyňami? Aj vy sa pár dní po odsúdení generála Milana Lučanského stretávate s osobami, ktoré ho poslali do väzby? Aj vy potom, keď zomrie, vypisujete články, v ktorých sudkyňu obhajujete?
 8. Ak sa medzi novinárkou a sudkyňou, ktoré sú obe kľúčové aktérky v tejto kontroverznej kauze generála Milana Lučanského, ktorá skončila jeho smrťou, rozvinie priateľstvo nejde o konflikt záujmov? Ako to, že sudkyňa Záleská ešte nevypovedala na polícii?
 9. V súvislosti s Denníkom N sa kopia prípady vynášania zo spisov. Denník N pravidelne hucká verejnosť proti politickým nominantom, ktorých sudkyňa Záleská posiela do väzby a nikomu to nepríde podozrivé, že sa stretáva s Tódovou?

…18. Koľko ľudí ešte musí zomrieť, aby sa Tódovou a jej kamarátmi a kamarátkami začali zaoberať orgány činné v trestnom konaní?“

 

Vagovič, Bárdy a ďalší…

   Zločiny: Zosnovanie organizovanej skupiny na potláčanie slobody prejavu, keď jednotlivci tejto v médiách opakovane zneužívali vykrádanie obsahu vyšetrovacích spisov, aby tak mohli manipuláciou s takto získanými informáciami ovplyvňovať verejnú mienku nerešpektujúc pritom prezumpciu neviny a zneužívajúc svoje médium na politické krágľovanie vybraných obetí mediálnymi lynčmi. Ako skupina potláčali a potláčajú slobodu slova agresívnymi útokmi na alternatívne a iné médiá, než je ich vlastné…

Dôkazy: Výber ich novinárskej produkcie… Podrobnosti v knihe „Satan, teší ma!“…

 

(pokračovanie)

Slovensko napadne Rusko? Samozrejme, že áno!

21.04.2021

Kto by ešte nedávno veril tomu, že bude opäť aktuálny vtip z obdobia Slovenského štátu, ako Tiso volá Hitlerovi: „Ja pravda, môj Vodca, že chcete, aby slovenské letectvo bombardovalo Moskvu?“ „Ja, meine liebe Tiso…“ „Rozumiem, len sa pýtam – máme poslať jeden bombardér, dva, či všetky tri?“ A ak si spomeniete, že chystaná tajná zmluva o amerických [...]

Matovič má náhodou pravdu, a preto skončí

19.04.2021

Je to typický dejinný paradox, ale v okamihu, kedy Matovič, ako sociopat páchajúci celé mesiace toľko zla, urobil jednu jedinú užitočnú vec – získanie vakcíny Sputnik V – práve na tu jednu vec doplatí. A nerozhodlo sa o tom na Slovensku. Nezabúdajme, že tu máme „verných spojencov“. A tí spoza oceánu si nás tak vrelo tisnú k hrudi, že sa pomaly nedá slobodne [...]

Správa o smrti generála

14.04.2021

Sami sa usvedčujú. Zločinná vláda Psychopatoviča, Mafošského Multitrtka, Sasanku a Bábkoherečky by rada zabudla na svoju prvú politická obeť. Nezabúdajme, že ich politický teror stál na podpore extrémisticky propagandistickej žltej tlače, takže pri zatýkaní politických obetí štváči preoblečení za novinárov nikdy nechýbali. A, ajhľa, aká radikálna zmena – keď [...]

cyklomost

Chystá sa ďalší cyklomost cez Moravu

23.04.2021 06:00

Vysokú na Morave a rakúsky Marchegg by mal do budúceho leta spojiť cyklomost dlhý 270 metrov.

Izrael, koronavírus, pláž

ONLINE: Izrael zaočkoval dvomi dávkami už polovicu populácie

23.04.2021 06:00

Vakcinačnú kampaň Izrael začal v decembri a doteraz si udržuje najvyššiu zaočkovanosť proti COVIDU-19 na svete.

pocasie-23-4-2021

Chladný víkend, nočné mrazy. Na Slovenskú primrzne

23.04.2021 00:00

Až do konca týždňa bude na Slovensku čerstvo až mrazivo. Mrazy sa môžu vyskytnúť nielen v dolinách, ale aj v nížinách.

Ujguri

Britskí poslanci označili politiku Číny voči Ujgurom za genocídu

22.04.2021 23:16

Ide o ďalší prejav rozhorčenia britských politikov nad údajným porušovaním ľudských práv v autonómnej provincii Sin-ťiang na severozápade Číny, kde žije moslimská menšina Ujgurov.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 599
Celková čítanosť: 4553865x
Priemerná čítanosť článkov: 7602x

Autor blogu

Odkazy