Založ si blog

Rozpad koalície zla? Tu je predpoveď. . .

Na to, čo sa stane s touto selfie-vládou by sa mohli robiť stávky. TAK SI TIPNITE! Ja vychádzam z faktu, že Matovič je psychopat a tí sú schopní všetkého, aby svoju mániu ovládať ľudí udržali. A všimnite si ako naťahuje čas! TO je dôležité. História nás učí („Historia magistra vitae“), tak sa poučme.

 

Príklady z histórie

Keď kmeň Vandalov (povestný svojím ničením všetkého nepriateľského) vtrhol do severnej Afriky, proti nim vyrazila prekvapujúco rýchlo rímska flotila s prevahou vojska. Bolo jasné, že nepripravených Vandalov rozprášia. Vtedy ich kráľ vyslal poslov s pokornou prosbou za rímskym generálom, aby mu dal čas tri dni a zatiaľ s jeho delegáciou dohodli podmienky kapitulácie Vandalov. LENŽE, za takto získaný čas Vandali získali posily, proti dohode nečakane zaútočili na rímsky tábor a bolo po rímskej provincii Afrika.

ALEBO taký Napoleon, ten sám ochotne pred bitkou pri Slavkove predstieral vyjednávanie, pred vyslancom ruského cára, kniežaťom Dolgorukovom, hral skormúteného a skoro žobronil o odklad bitvy, čo nafúkaného Dolgorukova presvedčilo a ruský cár i rakúsky cisár išli do boja s presvedčením, že Napoleon je na ústupe a boj je to posledné, čo by si želal. No a v nastalej bitve fatálne prehrali.

 

Psychopatovič to nevzdá

V tejto našej koaličnej fackovačke by som dal na príklad Vandala Psychopatoviča. Ten naťahuje čas, aby na prvý pohľad z beznádejnej pozície vyťažil, čo najviac. Takže: Sulíka dostal úskokom z vlády a toho tam už nikdy nepustí späť. Naopak, mal dosť času prehovoriť so Sulíkovými ľuďmi a minimálne Korčok odskočí od SAS, aby sa udržal v ministerskom kresle na prospech amerického emisára Demeša. Politický trpajzlík Remišová bude dovtedy „vajatať“ medzi rozhodnutím odísť so SAS, či ostať a vylakťovať si viac z vlády, než načo má jej trpazličia Kisko-strana nárok, až sa jej to rozpadne pod riťou. Hyper-sebavedomá Kolíková odíde so SAS-ankami a zrejme aj Šeliga. To bude politický koniec oboch. Psychopatovič bude sľubmi na uvoľnené vládne miesta lákať kde-koho, ale čokoľvek by ponúkol mafošovskému Multitrtkovi, nijako mu to nepomôže. Toho má predsa strčeného vo vrecku už dávno. Preto bude loviť v SAS a u „žaľuďov“. Dobrí mu budú aj nezávislí poslanci. Takto sa bude ešte chvíľu metať, kým konečne všetci nepochopia, že on svoje sľuby nemieni plniť. A až potom tu bude veselo! Lebo ten kto verí sľubom blázna Matoviča, je ešte väčší blázon!

Ako tipujete koniec tejto frašky zločinnej vlády Vy?

 

Slovensko napadne Rusko? Samozrejme, že áno!

21.04.2021

Kto by ešte nedávno veril tomu, že bude opäť aktuálny vtip z obdobia Slovenského štátu, ako Tiso volá Hitlerovi: „Ja pravda, môj Vodca, že chcete, aby slovenské letectvo bombardovalo Moskvu?“ „Ja, meine liebe Tiso…“ „Rozumiem, len sa pýtam – máme poslať jeden bombardér, dva, či všetky tri?“ A ak si spomeniete, že chystaná tajná zmluva o amerických [...]

Matovič má náhodou pravdu, a preto skončí

19.04.2021

Je to typický dejinný paradox, ale v okamihu, kedy Matovič, ako sociopat páchajúci celé mesiace toľko zla, urobil jednu jedinú užitočnú vec – získanie vakcíny Sputnik V – práve na tu jednu vec doplatí. A nerozhodlo sa o tom na Slovensku. Nezabúdajme, že tu máme „verných spojencov“. A tí spoza oceánu si nás tak vrelo tisnú k hrudi, že sa pomaly nedá slobodne [...]

Správa o smrti generála

14.04.2021

Sami sa usvedčujú. Zločinná vláda Psychopatoviča, Mafošského Multitrtka, Sasanku a Bábkoherečky by rada zabudla na svoju prvú politická obeť. Nezabúdajme, že ich politický teror stál na podpore extrémisticky propagandistickej žltej tlače, takže pri zatýkaní politických obetí štváči preoblečení za novinárov nikdy nechýbali. A, ajhľa, aká radikálna zmena – keď [...]

Izrael, koronavírus, pláž

ONLINE: Izrael zaočkoval dvomi dávkami už polovicu populácie

23.04.2021 06:00

Vakcinačnú kampaň Izrael začal v decembri a doteraz si udržuje najvyššiu zaočkovanosť proti COVIDU-19 na svete.

Ujguri

Britskí poslanci označili politiku Číny voči Ujgurom za genocídu

22.04.2021 23:16

Ide o ďalší prejav rozhorčenia britských politikov nad údajným porušovaním ľudských práv v autonómnej provincii Sin-ťiang na severozápade Číny, kde žije moslimská menšina Ujgurov.

Washington / Kapitol /

Snemovňa reprezentantov schválila návrh, aby bolo mesto Washington 51. štátom Únie

22.04.2021 22:58

V Senáte bude schválenie legislatívy oveľa zložitejšie, keďže naňho nebude stačiť len jednoduchá väčšina, ktorú tam majú demokrati.

Vladimir Putin

Putin: Zelenskyj musí najprv rokovať s donbaskými separatistami, potom s Ruskom

22.04.2021 21:29, aktualizované: 23.04.2021 00:06

Lídri samozvaných republík v Donbase deklarovali pripravenosť rokovať s ukrajinským prezidentom.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 599
Celková čítanosť: 4553831x
Priemerná čítanosť článkov: 7602x

Autor blogu

Odkazy