Založ si blog

Matovičov kamoš mafoš – posledný verný spojenec

Existencia Matovičovej vlády visí dnes na vlásku a ten držia dvaja:

Bábkoherečka, ktorá toľko špekuluje, až prešpekuluje a tá Kisko-strana na jedno použitie sa jej rozpadne pod rukami.

Mafiánsky poskok a sexuálny úchyl Multitrtko. On je ale tiež jediný, na koho sa najväčší psychopat našej politickej scény môže do poslednej chvíle spoľahnúť. Čo ich tak svorne a nerozborne spája?

 

Matovič a Kollár – dvojvaječné zbohatlícke dvojičky

Obaja podobne podozrivo zbohatli. Matovič je podozrivý z daňových podvodov, u Kollára je pravdepodobné, že ako mafiánsky biely kôň prežil svojich šéfov a pre mafiánske prostredie tých čias je typické aj to, že okolo neho podozrivo mizli rôzni spoločníci (minimálne jeden sa už nikdy nenašiel).

Obaja patria do kategórie „self-made-man“, ktorej sa darí najmä za divokých čias rozbiehajúceho sa kapitalizmu, kedy ešte obranné mechanizmy spoločnosti nie sú pevne nastavené a to sa dá chlapíkmi bez škrupulí bezbreho zneužívať.

Obaja sú „hochštapleri“, teda osoby schopné akýchkoľvek kotrmelcov pre vlastné obohatenie a v princípe nespoľahliví partneri, pripravení sa zbaviť akejkoľvek partnerskej „záťaže“ bez ich vlastných morálnych škrupúľ.

Obaja sú „vidláci“ bez solídneho vzdelania, ktoré by im tie morálne normy aspoň naznačilo, ak nie rovno nastavilo. Sú to teda primitívi s ambíciou dostať sa do vyššej spoločnosti tým, že si to vzdelanie jednoducho kúpia. Obaja sú priznaní plagiátori.

Obaja ako zbohatlíci neovládajú základy „kinderstube“. Sú zvyknutí, že ich okázalo vystavené bohatstvo je ospravedlnením, že sa správajú v spoločnosti ako sedláci so slamou v čižmách.

Obaja založili pseudo-straničky, ako firmy zarábajúce na medzere v Ústave, ktorá takéto dojenie financií štátu cez voličské preferencie umožňuje.

Obaja nikdy neboli solídnymi politikmi pracujúcimi medzi voličmi od miestnej úrovne až po tú najvyššiu. Sú to politickí cirkusanti, ktorých vystrelili do najvyššej politiky lacné triky na sociálnych sieťach.

A nezabúdajme, diskvalifikáciu oboch na akýkoľvek post vo vedení tejto krajiny extrémne propagandistická žltá tlač vytrvalo kryla tým, ako o tom mlčala, alebo dokonca ospravedlňovala notorickým „leboFico“.

A z toho všetkého vzniká absurdný paradox: politické prežitie Matoviča, ako okázalého „bojovníka proti mafii“, visí na vernosti jeho kamoša-mafoša…

 

Kollár pri moci, mafiánske praktiky v praxi

   Zlé jazyky hovoria, že prvé, čo urobil tento sexuálny úchyl potom, čo obsadil pracovňu predsedu pôvodne najváženejšieho ústavou definovaného zboru poslancov, je, že si tam pozýval svoje pipinky, aby im ukázal, ako sa jeho erotický apetít tým povýšením masívne zväčšil. Môžu to byť klebety, ale veď „on je taký“, či?

Pamätáme si ešte, že sloganom „on je taký“ Multitrtko zdôvodnil, že namiesto práce predsedu parlamentu si vymieňal vulgárne erotické odkazy s akýmsi transvetitom? TOTO je ústavný činiteľ? Ústavný sexuálny úchyl?

Zamyslel sa už niekto (keď extrémne propagandistická žltá tlač tak okázalo mlčí) nad tým, prečo šofér a ochrankár pri tej čudnej autonehode mafošského Multitrtka neutrpeli žiadne zranenia? Nebude to tým, že na prednom sedadle sa ťažko predvádza erotická gymnastika a navyše tí dvaja si nerozumejú tak, ako si možno rozumela tá Miss-ka, čo doplatila na to, ako pos(ú)ložila sexuálnemu úchylovi? Vraj si Multitrtko pri zrážke ani nestihol natiahnuť gate? Že by Boží trest, keď ten ľudský mešká?

Výsledkom jeho divokej jazdy s akousi krásavicou počas zákazu vychádzania vo vládnej limuzíne, ktorú zneužil na ohurovanie dotyčnej, bola teda tá havária. To samotné by diskvalifikovalo solídneho politika. V Čechách skončili politici už len za návštevu reštaurácie počas zákazu vychádzania. U nás nie. Naopak, Mulitrtko vo svojej arogancii pokračoval aj v nemocnici, kde sa správal ako mafoš, ktorého konkubíny sa tam rozťahovali ešte viac.

Multitrtko vie, že je na danom ústavnom poste omylom a dočasne, tak sa snaží vystužiť svoj image aj za cenu zneužívania skutočných osobností. Najnovšie sa vlísal do priazne lyžiarskej šampiónke Petre Vlhovej. Jeho trofejou bolo spoločné fotenie s ňou, aby sa mohol pochváliť svojim nekritickým fanatickým fanúšičkám na sociálnych sieťach. Veď keď sa vedľa sexuálneho úchyla postaví Vlhová, tak to s ním asi nebude také zlé (keď sa nebojí, že sa na ňu vrhne), či? Je teda jasné, prečo to urobil on, ale nie je jasné, či stálo za to Petre Vlhovej, aby sa takto nechala zneužiť mafiánskym sexuálnym úchylom na predstieranie, že ho máme brať vážne. Načo takto poslúžila politickej kreatúre, ktorá pomohla zložiť zločinnú vládu a udržiava ju už aj po klinickej smrti? Čo jej stálo za to, aby mala hanbu do konca života? Nemohla ísť namiesto tejto planej exhibície Multitrtka k prezidentke?

No a nezabúdajme, že nám Multitrtko spôsobil aj svetovú hanbu, keď ním nominovaní šéf a jeho zástupca v tajnej službe SIS sú obvinení korupčníci?!!

To všetko prehliada nielen extrémne propagandistická žltá tlač, ale hlavne Matovič, ktorý sa tak vystatoval, že bude politiku robiť inak, a skončil s týmto exotom, ako posledným verným politickým spojencom.

 

Čo Matovič hnojí, to Kollár vidlami prehadzuje

   Málokto si všimol, že Multitrtko Borisko urobil v týchto dňoch pre Matoviča aj to posledné možné. SAS-anka Sulík totiž nepochopil, že Psychopatovič sa za žiadnych okolností vládnej moci nevzdá. To by ho z Úradu vlády museli vyhnať buldozérom. A pretože to nepochopil, postupne dávkoval odchody seba a svojich dvoch ministrov v nádeji, že Testovičovi konečne dôjde, že je šlus jeho politickej hnačko-kariére (tak je rýchla a neodvratná 🙂 ). Multitrtko oddialil Matovičovu politickú kariéru o týždeň tým, že odstavil parlament. Keby totiž ten parlament zasadal, ukázalo by sa, ako Bábkoherečku postupne opúšťajú tí poslanci, ktorí už pochopili, že Kisko-strana končí a je na čase skočiť z tejto potápajúcej sa plte na solídnejšiu palubu odídencov od Matoviča.

Kollár získal pre Matoviča týždeň času. Týždeň na to, aby sa Psychopatovič, ktorý sa tak pohŕdavo vyjadroval o ochrane ústavných činiteľov, premával zaťato mlčiac hore-dolu s ochrankármi okolo (a aj jeho rodina už takto doplatila na jeho politické eskapády) a pokúšal sa v zákulisí zastrašiť, či kúpiť potrebný počet poslancov, aby jeho vláda prežila. A týždeň je v politike veľmi dlhá doba…

Tódová: nekonečný príbeh so zlým koncom?

22.09.2021

Loď, ktorej kapitán vypne všetky kontrolky, nutne raz stroskotá. Nezodpovedný neoliberálny experiment urobil z novinárov „strážnych psov demokracie“. Ale pretože najnovšie vďaka eko-fašistom (tento termín po drastických skúsenostiach s agresivitou „ochrancov zvierat“ vznikol na Západe) psy nesmú byť na reťazi, aj tí mediálni sa z tej reťaze utrhli a nie je [...]

Lex Lipšic – záchrana selfie-vlády plagiátorov? !

20.09.2021

Internet a sociálne siete sú posledným útočiskom demokracie. Veď vďaka sociálnym sieťam prepukla napríklad aféra „Gorila“, ktorú Nicholson tri roky tajil pod zámienkou, že ju on sám „vyšetrí“. Vďaka sociálnym sieťam bolo odhalené prepojenie Kisku na popradské podsvetie. Ale tiež vďaka demagogickým vystúpeniam na sociálnych sieťach sa do parlamentu [...]

Trestné oznámenie na Matoviča, Hegera, Mikulca a Naďa

17.09.2021

Priatelia, sme svedkami takého rozkladu právneho štátu, aký sme ešte nezažili. A neverte, že sa vás to osobne netýka, lebo infekcia svojvoľných obvinení na základe manipulovaných „svedectiev“ tu už bola za vlády komunistov a doplatili na to státisíce nevinných. Nezabúdajme, že ako v prípade komunistov, aj táto „koalícia zmeny k zlu“ môže prežiť len [...]

San Jose, streľba

Streľba v supermarkete v Tennessee si vyžiadala obeť a 13 zranených

23.09.2021 23:15

Strelca našla polícia mŕtveho s poranením, ktoré si zjavne spôsobil sám.

Francúzsko Šakal terorista súd verdikt

Parížsky súd potvrdil doživotný trest pre teroristu Šakala

23.09.2021 22:49

Ilich Ramírez Sánchez zabil aj dvoch policajtov a informátora.

srbsko, kosovo

Na srbsko-kosovskej hranici vrie napätie. Pre poznávacie značky

23.09.2021 21:39

Srbský prezident Vučič sa obrátil na EÚ a NATO s otázkou, "prečo to dovolia".

moderna

Šéf Moderny: Pandémia sa skončí o rok, covid bude ako chrípka

23.09.2021 20:56

Očkovanie by sa mohlo rozšíriť aj na deti od šiestich mesiacov, uviedol Bancel.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 628
Celková čítanosť: 4863384x
Priemerná čítanosť článkov: 7744x

Autor blogu

Archív

Odkazy