Založ si blog

Zurianov politický azyl

Zločinný režim Matoviča a ďalších jeho komplicov na čele s Kolíkovou, Naďom, Lengvarským, Mikulcom, Kovaříkom, ale aj prokurátormi Šúrekom, Repom a Kyselom, vyšetrovateľom Čurillom, sudkyňou Záleskou, či novinárskou štváčkou Tódovou prekročili násilnou smrťou generála Milana Lučanského koncom minulého roku čiaru tolerovateľných chýb. Naopak, teraz ich kopia už ako zločinec, ktorý si je vedomý svojej viny a tú chce prekryť ďalšími zločinmi. A hlavne umlčať svedkov. Tým má byť najnovšie ešte nedávny šéf NAKA, Branislav Zurian.

 

Služba zlu sa nevypláca

   Len si spomeňme. Táto politická zberba sa za vydatej pomoci žltej tlače drala k moci bezohľadne. Veď Matovič sa chválil, že vraždou Kuciaka a jeho snúbenice dosiahli zakrátko viac, než za desať rokov podvratnej politickej činnosti. A bol to Zurian, ktorý prispel významne k stope na Kočnera so Zsuzsovou cez svedectvo novinára Petra Tótha. Ale boľševik už od čias Lenina nemá problém využiť aj tých, ktorých potom zlikviduje.

Spomeňme si na generálneho prokurátora Čižnára, ako ten ani len nepripustil vyšetrenie a odstíhanie úniku cielene vykrádaných informácií z vyšetrovacích spisov, ktoré boli hlavnou agendou štvavej kampane žltej tlače a Matovičovej čvargy proti predošlej vláde. Kryl špinavosti žltej tlače aj inak. „Prehliadol“ Matovičove daňové podvody. A len čo sa aj vďaka Čižnárovi dostali k moci, veľmi skoro jeho samého vyštvali nielen z najvyššej prokurátorskej funkcie, ale aj z Generálnej prokuratúry.

Aj generál Lučanský si myslel, že akosi vybabre so starým slovenským porekadlom: „Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť“. Mikulec s ním hral hru na „dôveru“, len do signálu, že zlomenie Jankovskej nevyšlo. Tak prišiel na rad generál Lučanský.

Obalka knihy General Milan Lučanský

A Zurian? Šokovaný z náhlej smrti statočného policajného generála si dovolil na sociálnych sieťach vysloviť osobnú sústrasť. Ale veľmi rýchlo ju stiahol pod mediálnym lynčom od nenávisti žltých novinárskych hyen. Mimochodom, Lučanského obvinili a zatýkali tak, že to urobila akási utajená skupina mimo NAKA, lebo ani Lučanského priateľ Zurian o tom, čo sa chystá, nevedel. Ale tiež si, tak ako Čižnár a Lučanský, myslel, že keď bude novodobým boľševikom slúžiť, dajú mu pokoj. Veď pod jeho velením zasahovala NAKA brutálne, ako politická polícia. V ešte takmer nočných hodinách vyrážali nezmyselne domové a bytové dvere, nadháňali zatknutých pred vopred pripravené kamery novinárskych hyen a zaobchádzali s nimi, ako keby boli usvedčení zločinci. A to všetko pod zámienkou úboho spatlaných obvinení typu: „…presne nezisteného dňa… v doposiaľ nestotožnenej veci… informoval doposiaľ nestotožnenú nepovolanú osobu… za úplatok v doposiaľ nestotožnenej výške…“ A takýto paškvil z produkcie vyšetrovateľa Čurillu mal „usvedčovať“ údajnú zločineckú skupinu Bödor – Gašpar pod krytím pôvodne zaslúžilého prokurátora Petra Kysela?!!

 

Žiadne dôkazy, len udania

   Ten istý prokurátor Kysel sa zľakol, keď Lučanský pred sudkyňou, ktorá rozhodovala o jeho väzbe, žiadal osobnú konfrontáciu s tými udavačmi, ktorých generál nazval „zmrdmi“. To by predsa vopred pripravený scenár vohnania generála do mučiarne kolúznej väzby skomplikovalo. Tak to Kysel nepovolil a prorežimistická sudkyňa nenaliehala…

Ten mechanizmus Matovičovej fabriky na stále ešte aj teraz pripravované politické procesy je prostý. Nátlakom (spomeňme si ako mal „korunný svedok“ Makó podľa Šúreka s Repom „srať krv“) získali falošných svedkov, ochotných za odpustenie ich zločinov a prepustenie z väzby, dosvedčiť čokoľvek. A celá táto zločinná skupina prokurátorov a vyšetrovateľov, samozrejme vie, že pred regulárnym súdom by niečo také neobstálo. Preto cynická mužatka Kolíková tak urputne bojuje za zachovanie „nekonečnej kolúznej väzby“, aby falošne obvinení v nej buď podľahli, alebo aspoň dlho nemohli na verejnosť priniesť svoje svedectvá o týchto kolíkovských zločinných praktikách.

Na druhej strane je tu ignorácia všetkých upozornení na nezákonné postupy ich zločinnej moci. Začala s tým prokurátorka Kučerková a zakrátko sa dozvedáme, že (Pravda): „Bratislavskú prokurátorku Katarínu Kučerkovú, ktorá obvinila svojich kolegov zo sadizmu pri vypočúvaní jej manžela, obvinili z prania špinavých peňazí. Generálny prokurátor Maroš Žilinka jej preto pozastavil výkon funkcie.“

Stačilo, aby generál Lučanský naznačil, čo vie na temnú persónu tohto zločinného režimu, Lipšica, a od tej doby už neprehovoril až do svojej predčasnej smrti už po dvoch týždňoch v prešovskej väzobnej mučiarni.

Teraz sa ozval Zurian a už je na muške tých zopár vybraných poskokov politickej zberby na prokuratúre a NAKA. Jeho byt prehľadali proti všetkým pravidlám právneho štátu údajne vylomením dverí za jeho neprítomnosti…

 

Jediná možná obrana

   Matovičov zločinný režim cíti svoj koniec a preto hekticky zahládza stopy. Zatknutý bol ďalší funkciornár NAKA, ktorý si trúfol o týchto praktikách prehovoriť. Navyše v týchto dňoch už aj Matovičov náhradník na poste premiéra potvrdil, že im ide o kriminalizáciu opozície, keďže volebné preferencie OĽaNO padajú na samé dno a boja sa, čo bude, až stratia moc a odhalí sa, ako ju brutálne zneužívali.

Zuriana mnohí na sociálnych sieťach vyzývajú, aby sa do rúk svojich katanov nevydával. Má predsa plné právo na politický azyl:

  1. Cez politickú plienku Kolíkovú má táto krajina zavedenú kolúznu väzbu ako mučiareň a to na dobu, ktorá prekračuje 16x štandard v európskych krajinách.
  2. Je to v rozpore s dlhoročnými výhradami Výboru Rady Európy na zabránenie mučenia a neľudského či ponižujúceho zaobchádzania alebo trestania.
  3. Nemal by sa vracať do štátu, ktorý o život pripravil v krátkej dobe generála Lučanského, čo zakrýva trápnou hrou na vyšetrovaciu Komisiu v rukách Kolíkovej, ktorá by v skutočnosti mala byť sama vyšetrovaná a braná na zodpovednosť.
  4. Metódy Kolíkovej bandy priviedli na psychiatriu bývalú jej kolegyňu Jankovskú nezmyselným predlžovaním jej kolúznej väzby. Vrcholom cynizmu pri tom je, že kauciu vo výške 100 tisíc eur, ktorú zložil jej manžel, súd odmieta vrátiť.
  5. Metódy Kolíkovej bandy priviedli „kľúčového“ svedka Böhma k samovražde.
  6. Na druhej strane sú prepúšťaní na slobodu kriminálnici za to, že udajú vybrané politické obete Matovičovho zločinného režimu.
  7. Za ministerky Kolíkovej sa podozrivo neotvára súd s jej patrónom Kiskom, hoci obvinenie je staré už takmer dva roky.
  8. Zločinný Matovičov režim porušuje ľudské a občianske práva, ako na bežiacom páse. Ľahko sa to dá dokumentovať na prípadoch Kučerka – Kučerková, Lučanský, ale aj čerstvo zatknutého šéfa operatívy v Bratislave, Jána Kaľavského, ktorý vyšetrovateľovi Úradu inšpekčnej služby údajne „…detailne opísal, ako sa postupuje v mediálne sledovaných kauzách, postavených najmä na navzájom sa podporujúcich výpovediach kajúcnikov“. Sám Zurian podal na kajúcnika Beňu Trestné oznámenie, ktoré celé mesiace táto malá klika politických kolaborantov v orgánoch činných v trestnom konaní ignorovala.
  9. Že ide o zločinné spiknutie na najvyššej úrovni svedčí nedávne tajné stretnutie vládnucich politických špičiek za účasti prezidentky?!! Ani tá teda nie je zárukou právneho štátu, aj tá kolaboruje so zlom.

To všetko sú argumenty, ktoré by mohol Zurian v žiadosti o politický azyl úspešne použiť. Samozrejme, s tým, že až tento zločinný režim padne, a osoby uvedené v úvode tejto úvahy budú čeliť spravodlivému súdu, vráti sa a obháji sa pred (podľa toho, čo dnes vieme) absurdnými obvineniami. Len takto sa dnes vybrané obete politickej zberby dokážu ubrániť…

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

Medveď hnedý

Ďalší útok medveďa: Zranenia utrpeli dvaja turisti na Poľane, zásahový tím lokalitu monitoruje

14.04.2024 15:19, aktualizované: 17:55

Na mieste zasahovali leteckí záchranári.

blaha ľuboš

Blaha: Nového šéfa NR SR budeme riešiť pravdepodobne až po eurovoľbách

14.04.2024 14:31

Poslanec Jozef Hajko (KDH) vníma v tejto otázke taktizovanie zo strany premiéra Roberta Fica.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6290145x
Priemerná čítanosť článkov: 8593x

Autor blogu

Archív

Odkazy