Založ si blog

Chcem Delta-nádchu!

S prekvapením zisťujem, že viacerí moji známi (vrátane lekárov) priam túžia po absolvovaní Delta-nádchy?! Má to logiku.

Ešte aj Pfizer-profesor Krčméry (čo má podľa vlastného vyhlásenia len polovicu mozgu a tretinu pamäti a preto je ideálnym poradcom selfie-vlády plagiátorov) zrejme nevdojak prezradil, že Delta-mutácia je desaťnásobne slabšia, než pôvodný Covid. Na stránke Ministerstva zdravotníctva vraj chvíľu visel aj opis Delta-mutácie s príznakmi podobnými nádche. Zrejme citovali profesora Tima Spectora, epidemiológa z King´s College v Londýne. Ale už zatajili a stále zatajujú, že len vo Voľkej Británii je oficiálne priznaných už 58 mŕtvych na konto očkovania experimentálnou vakcínou AstraZeneca. Najnovšu obeťou je len 44-ročná populárna moderátorka BBC, Lisa Shawová. Tak, ak sa má zdravý človek s kompletným mozgom aj pamäťou rozhodovať medzi Delta-nádchou a očkovacím experimentom s trvalými zdravotnými následkami, či dokonca náhlou smrťou, voľba je jasná.

Táto selfie-vláda plagiátorov sa na slovenským občanoch už dopustila jedného brutálneho experimentu – celoplošného testovania. Nikto na celom svete si na takú absurditu hazardu s vlastným národom netrúfol, lebo nemajú blázna z Trnavy, Psychopatoviča. Tomu Krčméry s Jarčuškom nahovorili, že bude svetovým lídrom v boji proti pandémii a tá sebastredná kreatúra s pomocou ministra obrany a arogancie donútila dobrovoľne-nasilu milióny občanov Slovenska, aby sa v tlačenici na testy už naozaj nakazili s následkom toho, že sme boli čoskoro naozaj unikátom – v počte infikovaných a následných obetí. Hlavne, že si Jarčuška šplhol u náboženského fanatika na poste ministra zdravotníctva s tým, že nikto na svete nemá také masívne dáta o ovciach vedených na porážku bláznom a jeho kamarilou politickej zberby. Tak bol Krajčí na pár dní za vedeckého giganta, lebo hneď dve štúdie z toho experimentu uverejnil vedecký časopis vo Veľkej Británii, za cenu nárastu obetí Covidu na Slovensku.

A tí istí experimentátori nám teraz nanucujú experimentálne očkovanie, pričom za následky nikto z nich nechce brať osobnú zodpovednosť. Preto tie následky zatajujú. Bláznov poskok Lengvarský, ktorý sa raz snáď bude zodpovedať za násilnú smrť generála Lučanského, keď už musel priznať, že mladá učiteľka sa stala obeťou experimentu s očkovaním, tak hneď dodal, že mala „dovtedy nezistiteľnú srdcovú vadu“?!! Taký blud by si netrúfol povedať ani prvoročiak na medicíne pri skúške, lebo by z nej okamžite vyletel. Ale jedno Psychopatrovič predsa len priznal – očkovanie je lotéria! Lotéria so zdravím občanov Slovenska a s tým, že v tichosti tú lotériu so zdravím už tisíce z nás prehrali. Oficiálne je registrovaných len na Slovensku viac ako 8 000 prípadov, čo je len špička ľadovca, pretože väčšinu prípadov občania vôbec nenahlasujú. Podľa oficiáleho priznania z Veľkej Británie je to ešte masívnejšie a s následkami až po slepotu (?!). Ale čísla tak nebolia, ako ľudské osudy. Tu sú príklady z nášho najbližšieho rodinného okolia:

 

Vedľajšie účinky očkovania

   Vážený akademik sa mi posťažoval, že po očkovaní sa jeho zvýšený tlak zmenil na permanentne, životohrozujúco vysoký. O následných náhlych úmrtiach z infarktu, či mozgovej porážke po očkovaní je už dosť príkladov.

Následné reakcie typu vysokých horúčok, krvných podliatin na tele, dvojtýždňovej menštruácie, praskanie žíl, či malátnosti sú také časté, až je to banálne. Manželka dobrého priateľa prekonala doma veľmi ťažký priebeh covidovej infekcie (záchranka sa na ňu prišla len pozrieť, aby si mohli účtovať výjazd, a nijako nepomohli) a aj napriek tomu, že tak má prirodzenú imunitu, sa nechala očkovať. Opäť si to odležala s ťažkým priebehom, ktorý ju vyradil z práce takmer na týždeň.

Očkovaním vyvolaný vysoký krvný tlak je avizovaný aj oficiálne na dokumentácii k jednotlivých vakcínam. Z toho vyplývajúce vertigo (teda strata rovnováhy) vám môže urobiť zo života peklo. Starší manželia, výtvarníci, sa dali očkovať. Odvtedy už niekoľko mesiacov ona nemôže spať poležiačky, lebo sa jej krúti hlava. Pohybuje sa len opatrne. Jemu nepomohlo ani to. Na rovnom chodníku uprostred mesta sa mu zakrútila hlava a nekontrolovane padol na tvár. Okoloidúci privolali záchranku. Niekoľko desiatok sekúnd bol v bezvedomí. A teraz chodí po lekároch, ktorí mu v rámci oficiálnej propagandy selfie-vlády plagiátorov vysvetľujú, že sa nemá sťažovať na vakcínu, lebo je starý a tým aj na odpis. Tomu sa hovorí asistovaná eutanázia…

Iný náš známy dopadol horšie. Po prvej dávke vakcíny mu ochrnula polovica tváre! Samozrejme, lekárka to bagatelizovala, ževraj je to normálne (sám si vyhľadal, že takéto vedľajšie účinky sa naozaj pri danej vakcíne aj oficiálne priznávajú) a že to vraj prejde. Tak sa nechal nahovoriť na druhú dávku a tá ho dorazila už úplne. Má vykrivené ústa, problém normálne jesť a niekoľko mesiacov nezavrel oko na postihnutej časti tváre. Riešenie? Tak mu na tom oku prišili viečka?!? To mu ho mohli snáď rovno vypichnúť, aby to bolo riešenie trvalé, či?

Pochopiteľne, že neuvádzam mená týchto známych, lebo rešpektujem lekárske tajomstvo. Uvádzam to „len“ ako príklad, aké vážne (a žiaľ aj trvalé) vedľajšie účinky môže toto experimentálne očkovanie spôsobiť. Iste každý z nás pozná aj vo svojom okolí podobné prípady. Len sa o nich nehovorí, televízia takto postihnutých neukazuje a žltá tlač vzorne drží hubu, veď oni Psychopatoviča a celú túto politickú zberbu nasmerovali k moci! Naopak RTVS (po jedinej reportáži o smrteľnom následku očkovania sa už žiadna neodvysielala) už začína s propagandou, že bude treba aj tretia dávka čohokoľvek. Tých, čo nepostihol doterajší vakcinačný experiment, majú mať aj tretiu „šancu“? A keďže na vedľajšie účinky očkovania doplácajú najmä starší a aj najstarší občania, to už je masová eugenika – teda vedomá selekcia populácie. Naposledy to v masovom meradle prevádzali nacisti. Dnes tu máme neo-liberálnych komsomolcov a ich „globálny reset“.

 

Čo s tým?

   Vakcína firmy Astra-Zeneca bola od mája práve pre tie dokázané vedľajšie účinky vyradená najskôr v zahraničí a nakoniec aj u nás. Neočkuje sa ňou už celé mesiace. Ale pán vedecký riaditeľ Virologického ústavu (ten je totiž veterinár ?!?) MVDr.  Juraj Kopáček, DrSc. ešte aj 23. 8. 2021 v hlavných správach RTVS bez hanby propaguje tú istú vakcínu a dokonca ju odporúča kombinovať s inou, hoci tým sa jej vedľajšie účinky nijako nezmenšia. Takže oficiálny predstaviteľ Virologického ústavu vo verejnoprávnej RTVS bez hanby propaguje experimentálnu vakcínu, ktorá len vo Veľkej Británii podľa oficiálnej správy zabila 58 ľudí, vrátane len 44-ročnej populárnej moderátorky BBC, Lisy Shawovej!!!  TOTO sú odborníci selfie-vlády plagiátorov, ktorá urobila z parlamentu „chránenú dieľnu“ prostoduchých hlasovacích robotov? Komu teda veriť?

Proti zvrhlému nápadu vyučeného obuvníka, bulvárneho kaderníka a frajerky Sulíkovho syna v jednej osobe očkovať naše deti, sa konečne zdvihla aj otvorená vlna odporu. Už skôr sa rodičia pozastavovali nad absurditou, že majú mať školáci celé hodiny rúška. Najnovšie už aj na hudobnej výchove?! To aby bol efekt hypoxie konečne fatálny? Nestačil moderátor, čo v priamom televíznom prenose s rúškou (či dokonca respirátorom?) na tvári odpadol? Nestačil pohľad na poslankyňu, čo pri prejave s rúškou v parlamente skoro odpadla? A čo Pfizer-profesor Krčméry, ktorý si nasadil hneď dvoje rúška a ledva lapal po dychu. Toto chcú nanútiť deťom?!!

Samozrejme, že covid-panika je účinne riadená a má ohromujúce P.R., teda propagandu šírenú hlavne médiami v rukách „Deep State“. Ostávajú potom len alternatívne médiá, čo jediné prinášajú oficiálne utajované, či prekrúcané fakty. Najhoršie je, ak takejto propagande podľahne hysterička v pozícii premiérky, tak ako na Novom Zélande. Tá hysterka kvôli 7 (slovom siedmym!) údajne infikovaným (nezabúdajme na falošne pozitívne testy) a jedinému prípadu komunitného šírenia drží celú takmer päťmiliónovú krajinu pod zámkom už týždeň?! Aj u nás už je nachystaná kompletná sociálna izolácia občanov so zdravým rozumom uplatňujúcim si ich ústavné právo na vlastné rozhodnutie o svojom zdraví. Zúfalec Mikulec (ďalší, čo sa raz bude musieť zodpovedať z násilnej smrti generála Lučanského) vraj chystá dokonca zamedziť Ústavou zaručené právo voliť pre neočkovaných, ktorí sú prirodzenými oponentmi tejto selfie-vlády plagiátorov?! Potom už je celkom pochopiteľné zúfalé rozhodnutie niektorých, podstúpiť radšej dobrovoľne infekciu Delta-mutáciou a vytvoriť si tak prirodzenú imunitu nielen proti tejto pandémii, ale aj proti zvrhlým opatreniam Psychopatovičom vykonštruovanej vlády „zmeny k zlu“…

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

george Santos

Peniaze darcov míňal na luxus a porno. Kongres USA vylúčil republikána Santosa

01.12.2023 23:44

35-ročný Santos sa do Kongresu dostal vo vlaňajších voľbách. Následne sa však ukázalo, že celý jeho životopis bol podvodom.

česko, sneh, zima

Českú republiku zasypal sneh, problémy má aj pražské letisko

01.12.2023 23:15

Hasiči večer informovali o stovkách zásahov na rôznych miestach republiky.

Vyšný Komárnik hranice kolóny kamióny

Kyjev a Varšava sa dohodli na riešení protestu poľských autodopravcov na hraniciach

01.12.2023 22:41

Únia autodopravcov Slovenska v piatok na protest zablokovala hraničný priechod Vyšné Nemecké - Užhorod.

Kórea, satelit špionážny, raketa

Južná Kórea vypustila svoj prvý vojenský prieskumný satelit

01.12.2023 21:44

Krajina plánuje do konca roku 2025 vypustiť štyri ďalšie špionážne satelity, aby mohla lepšie monitorovať aktivity susednej Severnej Kórey.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6194990x
Priemerná čítanosť článkov: 8463x

Autor blogu

Archív

Odkazy