Založ si blog

Dystópia: Ako môže byť ožratý zabijak študentov oslobodený

Motto: Dystópia je najhorší možný scenár budúcnosti. Nepíše sa preto, že by si autor želal, aby sa tak veci udiali, ale aby varoval pred ich možnosťou. Dúfajme, že táto dystópia sa nikdy nenaplní…

 

Verejnosť na Slovensku sa čuduje, prečo v jasnom prípade zabitia piatich študentov ožratým a arogantným Hegero-papalášom, nešiel vinník ani do väzby, ani neprebehlo zrýchlené súdne konanie. A ja sa čudujem, že sa čudujú!

Veď tu sa od zahraničím režírovanej a platenej Kuciakiády stalo čierne bielym a naopak. Vládnu nám také zjavy, ako pološialený „blázen z Trnavy“, náboženský fanatik živiaci sa pôvodne ako díler alkoholu, kamoš mafiánov a sexuálny úchyl v jednej osobe, Kočnerov poskok Sasanka a istá Veronika s IQ na úrovni rebríčkovej nervovej sústavy dobre kŕmenej dážďovky. A táto politická zberba tak „rozviazala ruky“ Polícii od rešpektovania zákonosti, že jej „elitná“ časť za sebou zanecháva už celkom slušný cintorín nevinných obetí (na čele s generálom Lučanským) podľa vlastnej ľubovôle. Tak prečo by teda podľa tej istej ľubovôle nepomohli kamošovi Hagera s Pročkom zo zdanlivo beznádejnej situácie? Dokonca mal na súde policajnú ochranku a aj nepriestrelnú vestu, aby mu nedajbože niekto neublížil…

Je to také jednoduché.

Ožratý papaláš nebol vzatý do väzby (medziiným vraj aj preto, že sa vyhrážal samovraždou??? no veď vo väzbe by mal byť pred ňou dostatočne chránený, pravda, ak nie je osobným nepriateľom Psychopatoviča, ktorí ich fabrikuje na bežiacom páse), aby sa mohla spustiť celá očistná operácia.

Hegero-papaláš má teraz čas nájsť si psychiatra, ktorý dosvedčí, že je celý zrútený (samovražedné úmysly stačí slovne deklarovať, či neškodne manifestovať) a najlepšie by bolo, aby ho schovali na nejakú solídnu súkromnú kliniku a predstierali vážnu liečbu.

Medzičasom si Hegero-papláš vybaví potvrdenie, že bral nevhodné lieky!!! Tá „nevhodnosť“ je v tom, že sa zle znášajú aj s malým množstvo alkoholu, čo Hegero-papláš pochopiteľne „nevedel“. Takže v čase nehody nebol úplne pri zmysloch a to nie vlastnou vinou, ale vinou nedostatočnej informovanosti od príslušného lekára. Že sa ešte aj nad mŕtvolami svojich obetí správal agresívne a všetkých naokolo poučoval „kto on je“? No veď on je Hegero-Pročko-Matovič-papaláš, „ich človek“! Veď si všimnite, ako sú teraz ticho, a nikto z nich to škandalózne rozhodnutie o nevzatí do väzby jednoznačne neodsudzuje!

Hamranovi verní (a Hamran je verný Psychopatovičovi, veď preto je tam, kde je) verejnosť ubezpečujú, že hoci Hegero-papaláš nie je vo väzbe, vyšetrovanie pokračuje??? Robia si srandu?! To má byť útecha? Nie, to je tá dymová clona, čo nad týmto škandálnym príkladom všemocnosti „ich ľudí“ pohotovo spustili na oblbnutie verejnosti. Do Čadce už ich ochranná ruka nedočiahla, lebo tamojší ožratý vodič, čo zrazil matku s dvomi deťmi, nie je „ich človek“.

Výsledok? Súd sa bude odďaľovať donekonečna znaleckými posudkami, ku ktorým odrazu pribudnú tieto zdravotné. A bude sa odďaľovať tak dlho, kým verejnosť „nevychladne“ a nové udalosti neprekryjú šok z tejto masakry.

No a keď súd predsa len nakoniec prebehne, stáť pred ním bude celkom iný človek. Navonok skromný, ľútostivý, aj podľa papierov na pokraji zrútenia (len jemne na neho, šeptom, aby sa nezrútil!), ktorý navyše nie z vlastnej viny nebol plne zodpovedný za svoj čin. K tomu sa pridajú mnohé dobrozdania iných papalášov v zaslúžilých organizáciách, kde potvrdia Hegero-paplášovu bezúhonnosť a súd tiež prihliadne na predošlú minulosť Hegero-papláša, ktorá bola (ako inak) bez poškvrnky a záznamov v registri trestov (tých 16 jeho dopravných priestupkov vrátane prekročení rýchlosti predsa nie je zločin, veď mu podriadení Psychopatovičovi verného Hamrana ani vodičský preukaz včas nevzali!!!). A to má ešte smolu, že už nesúdi Harabin. Ten by ho, na dôkaz svojej všemocnosti, možno dokonca úplne oslobodil? Veď v minulosti sa vyznamenával prepúšťaním usvedčených zločincov, aj mafiánov, púhym okopírovaním vyjadrenia obhajoby, ako na túto jeho praktiku upozornili už jeho bývalí kolegovia z Najvyššieho súdu.

Doživotie Hegero-papalášovi? Nebuďte naivní. Tento pán vyjde od súdu s podmienečným trestom a nejakým symbolickým zákazom chvíľu šoférovať. Ako inak pri „neúmyselnom zabití“ v zdravotne poľutovaniahodnom stave? Vysmiaty ako lečo…

 

P.S. Ešte niečo si na tomto bizarnom prípade všimnite. Počas Kuciakiády išli študenti vyskočiť z kože. Boli ich plné námestia. Tu ich kolegov a priateľov zmasakroval Hegero-papláš a sú tichučkí, až to trhá uši. Prečo? No, pretože žltá tlač nedostala na mediálny lynč pokyn, ani im nikto nesľúbil nečakané zbohatnutie (ozaj, ako je to s majetkom vykrádačky súdnych spisov Tódovej?), lebo by si trúfli obťažovať touto kauzou vládu plagiátorov a mafiána, ktorú na ten pokyn zo zahraničia sami stvorili. Naopak, vo vlajkovej lodi žltej tlače, v SME-čku vás dokonca už nenápadko pripravujú, aby ste si uvedomili, že „Nie sú to rovnaké prípady. Prečo Dědečka nevzali do väzby, ale Erika z Čadce áno?“ a „Prečo za nehodu v Bratislave hrozí doživotie a prečo pravdepodobne nepadne“. Novodobí papaláši sú predsa nedotknuteľní, či?

Antifa – útok na kultúru!

23.01.2023

Dlhodobo sa najmä v Bratislave prezentuje fašistickými metódami skupina extrémistov, ktorí si hovoria Antifa. Nad ich statusmi sa slušnému človeku zdvíha žalúdok. Je to na úrovni extrémistov so „Zomri“, ktorí sú pod policajnou ochranou, čo kryje všetky ich svinstvá. Polícia si ani Antifu akosi nevšíma. Pritom exponenti Antifa sú vraj verejne známi. Spatlali dokonca aj [...]

Mišíkovej obľúbenec Černák? Cynická mýtotvorba a fakty. . .

12.12.2022

Bývalá prokurátorka Eva Mišíková so špecializáciou na mafiánskych bossov a následne obhajkyňa tých istých (viď Trajer, ktorý napriek svedectvám sýkoriek unikol trestu za objednávku vraždy Romana Deáka procedurálnym trikom aj vďaka nej) sa v týchto dňoch nápadne rozhovorila. Blíži sa totiž termín možného prepustenia mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka [...]

Ľudské práva kaprov?

05.12.2022

Najbrutálnejšími novodobými aktivistami, samozvanými „záchrancami Sveta“, sú ochrancovia zvierat. V prvopočiatku tohto hnutia (ktoré čím je menšie, tým sa prejavuje agresívnejšie) boli jeho členovia schopní aj teroristických činov a dokonca úmyselného zabitia bombovým útokom. Preto niektorí skončili aj vo väzení. Podrobne o tom píšem vo svojej štúdii [...]

petr pavel eva pavlová

Český politológ: Nový prezident Pavel má na to, aby spojil rozdelenú spoločnosť

28.01.2023 22:01

Pavel zvíťazil v druhom kole prezidentských volieb v konečnom súčte o viac ako 16 percentuálnych bodov.

Petr Pavel, víťaz českých prezidentských volieb

Pavel zatelefonuje Zelenskému. Chce ísť na Ukrajinu s Čaputovou

28.01.2023 21:52

Novozvolený český prezident Petr Pavel v nedeľu zatelefonuje ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Chystá sa ho aj navštíviť.

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 706
Celková čítanosť: 5815508x
Priemerná čítanosť článkov: 8237x

Autor blogu

Archív

Odkazy