Založ si blog

Antifa – útok na kultúru!

Dlhodobo sa najmä v Bratislave prezentuje fašistickými metódami skupina extrémistov, ktorí si hovoria Antifa. Nad ich statusmi sa slušnému človeku zdvíha žalúdok. Je to na úrovni extrémistov so „Zomri“, ktorí sú pod policajnou ochranou, čo kryje všetky ich svinstvá.

Polícia si ani Antifu akosi nevšíma. Pritom exponenti Antifa sú vraj verejne známi. Spatlali dokonca aj nejakú kapelu, ktorá je koncentrovaný hnus, ale oni sa tvária, že tým oblažia obyvateľstvo rómskych osád. Vraj by radi takto pôsobili ako politická agitka pre „Progresívne Slovensko“. Isté je však aspoň to, že si trúfajú stále viac.

Antifa 3, fin.

Minulý týždeň ktosi zaútočil na malé kníhkupectvo Svojeť v Liga-pasáži v centre Bratislavy. Vedie ho už roky staršia, obetavá pani. Nie je zamerané na komerciu, skôr je to osveta a raritné knižné tituly, ktoré inde nedostať. Básne, filozofické spisy, história… Tiež literárne časopisy, ktoré v bežnej distribúcii nie sú, lebo to nevynáša. A na tento stánok kultúry spáchali extrémisti brutálny útok v štýle najhorších fašistických praktík?!!

Pozoruhodné je na tom to ohlušujúce mediálne ticho! Komerčné televízie, ktoré ochotne odvysielajú reportáž aj o mačičke zablúdenej na strome, neprejavili najmenší záujem informovať o brutálnom útoku na kultúru uprostred hlavného mesta! Ani verejnoprávna RTVS za naše koncesionárske poplatky neprejavila záujem. Správička sa objavila spočiatku len v Nitranskych novinách a podrobnejšia reportáž v časopise Zem a vek. Ako keby sme sa vracali do čias nacistického Nemecka, kedy fašistické bandy terorizovali kultúrne inštitúcie a obyvateľstvo.

G. Murín: Antifa 2, fin.

A čo nami platená „morálna autorita“, na ktorú sa tu hrá pani Čaputová? Ako to, že sa nad tým ani nepozastavila? Ako to, že sa neozvala? Ako to že nevolá po verejnom proteste? To jej už až tak otrnulo z prehliadania nacistických extrémistov na Ukrajine (viď Azov a Pravý sektor), že ich chráni svojim mlčaním (a kto mlčí, svedčí!) aj na Slovensku??!

G. Murín: Antifa 1, fin.

Nie je vôbec jasné, čo útočníkom na tých knihách a časopisoch vadilo. Tí vagabundi nasprejovali na dohľad svojho „diela“ nápis Kvír Antifa, čo je už úplne absurdné, pretože historické štúdie o pôvode Slovanov, alebo elegické verše o kráse Prírody, či štúdia utopickej filozofie nemajú ani omylom s touto komunitou nič spoločné. Jasné je len to, že samozvaní údajní exponenti tejto komunity sa prejavujú brutálnym násilím a ich teror už presiahol všetky medze.

Čitateľka Klaudia to na FCB komentovala slovami: „Nacisti pálili knihy a toto sa na to podobá…“

Dokedy sa tomu bude „chrabrá“ NAKA prizerať?

Mišíkovej obľúbenec Černák? Cynická mýtotvorba a fakty. . .

12.12.2022

Bývalá prokurátorka Eva Mišíková so špecializáciou na mafiánskych bossov a následne obhajkyňa tých istých (viď Trajer, ktorý napriek svedectvám sýkoriek unikol trestu za objednávku vraždy Romana Deáka procedurálnym trikom aj vďaka nej) sa v týchto dňoch nápadne rozhovorila. Blíži sa totiž termín možného prepustenia mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka [...]

Ľudské práva kaprov?

05.12.2022

Najbrutálnejšími novodobými aktivistami, samozvanými „záchrancami Sveta“, sú ochrancovia zvierat. V prvopočiatku tohto hnutia (ktoré čím je menšie, tým sa prejavuje agresívnejšie) boli jeho členovia schopní aj teroristických činov a dokonca úmyselného zabitia bombovým útokom. Preto niektorí skončili aj vo väzení. Podrobne o tom píšem vo svojej štúdii [...]

„Veľký reset“ z Davosu? Len prekabátená boľševická globálna revolúcia!

21.11.2022

Schwabom proklamovaný „Veľký reset“ je len intelektuálna napodobenina komunistickej svetovej revolúcie, ktorej sa sami komunisti vzdali, keď si uvedomili nemožnosť jej realizácie z jedného centra pri enormnej rôznorodosti sveta. Schwab je post-marxistický epigón, ktorý omieľa tie isté boľševické fantazmagórie o „raji na zemi“. Marxizmus aj po páde svojej [...]

petr pavel eva pavlová

Český politológ: Nový prezident Pavel má na to, aby spojil rozdelenú spoločnosť

28.01.2023 22:01

Pavel zvíťazil v druhom kole prezidentských volieb v konečnom súčte o viac ako 16 percentuálnych bodov.

Petr Pavel, víťaz českých prezidentských volieb

Pavel zatelefonuje Zelenskému. Chce ísť na Ukrajinu s Čaputovou

28.01.2023 21:52

Novozvolený český prezident Petr Pavel v nedeľu zatelefonuje ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Chystá sa ho aj navštíviť.

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 706
Celková čítanosť: 5815523x
Priemerná čítanosť článkov: 8237x

Autor blogu

Archív

Odkazy