Žltá tlač v mene demokracie potláča základné demokratické právo na slobodu slova a notorickí trollovia tomu na blogosférach oduševnene pomáhajú

Čelíme nehoráznemu nátlaku lží neoliberálnej žltej tlače. A keďže celý neoliberalizmus je konštrukciou výhradne abstraktných slov a žiadnych faktov, tak posledným útočiskom tejto podvodnej ideológie je  popretie ich fatálnych zlyhaní nimi ovládanou žltou tlačou. Tá útočí na najnižšie pudy obyvateľstva, nahradzujúc emóciami obraz reality, v ktorej tak hanebne zavádzali tých istých obyvateľov.

 

Názorne príklady špinavostí žltej tlače

   Už ako čestný hosť Kongresu fínskych novinárov som im už pred rokmi referoval o triku, ktorým zbohatol podvodník Pavol Rusko – v prvej komerčnej televízii u nás sa vykupovali rôzni podnikavci reklamou za to, že o ich podvodoch v TV Markíza nič nezverejnili. Pavol Rusko je právoplatne za mrežami, ale jeho podvodné konanie sa medzičasom stalo normou našej „žltej tlače“ – (SME-čka, denník N-ádor s metastázami hoaxov, týždeň-konšpirácií a dezinformačné-aktuality). Ako už to predpovedal známy spisovateľ Orwell, kým starí boľševici sa pravdy báli, títo noví ju zakrývajú hlušinou balastných informácií.

Keď si politickí rozkrádači nášho národného majetku za vlády Dzurindu a Miklošom cez penťáckeho Haščáka delili náš národný majetok „žltá tlač“ prehliadla tie rozkradnuté miliardy a sústredili sa na to, že Robert Fico obľubuje colu?! Podrobnosti sú v knihe „Demolácia našej demokracie“.

Jačali do zošalenia o údajnom plagiátorstve Danka, ale držali hubu, keď sa prevalilo plagiátorstvo Matoviča, Kollára a jeho spolitizovanej milenky Krištúfkovej, Gröhlinga a ďalšieho „výkvetu“ derúceho sa s pomocou tej istej žltej tlače k moci.

V kauze Kočner protizákonne zverejňovali (hlavne Tódová so zrejmou pomocou morálne jej milenky Záleskej a skorumpovaného Lipšica), čo sa im hodilo, ale zatajovali škandalózne Lipšicove sexuálne eskapády?!

Bagatelizovali Lipšicovu smrtonosnú nehodu a tlieskali svetovému unikátu, že odsúdený Lipšic sa stal vo výkone trestu špeciálnym prokurátorom?!

Ukričali skutočný stav v zariadení Čistý deň a zničili tak existenciu statočných ľudí, čo pomáhali tínedžerom z drogovej závislosti, ale zároveň mlčaním chránili erotomana Boriska, ktorý si s údajnými „obeťami“ dohadoval brutálne otvorene erotické radovánky?!

Jačali spolu s Matovičom o údajnej mafii v politike, ale mlčali o minulosti jediného mafiána v našej politike Boriska, lebo bol spojencom blázna z Trnavy?!

Do omrzenia omieľajú ruskú „agresiu“, ale zatajujú že jej predchádzal priznaný štátny prevrat za 5 miliárd dolárov z USA a 8 rokov terorizovania a zabíjania obyvateľov východnej Ukrajiny na Donbase a v Luhansku?!

Každé zverstvo ukrajinských náckov pripisujú Rusom (rovnakú špinavosť použili proti Srbom v kosovskom prevrate za pomoci miestnej kosovskej mafie) a zatajujú napríklad cielené a priznané zabíjanie a mrzačenie ruských zajatcov?!

Kauza Epstein odhaľuje skorumpovanosť západných politických špičiek a oni pátrajú, či sa s ním náhodou nestretol Fico?!

Nafúkli kontakt diplomata Lajčáka s Epsteinom do absurdnej bubliny, ale zatajujú, že Epstein venoval motorku Harley Davidson istému KDH-ákovi?!

Zatajujú, že Zelenský sa stal prezidentom podvodom, keď sľúbil rovnaké práva ruskojazyčným občanom Ukrajiny a mier za každú cenu, čo porušil terorizovaním menovaných ním podporovanými náckami z bataliónu Azov a Pravého sektora.

 

Záver

   Je to prosté – naša „žltá tlač“ je najväčšia bojovníčka proti dezinformáciám, aby na ne mohla mať monopol! Oni slúžia zlu a „Killary“ Clintonová priznala, že od vzniku sociálnych sietí sa kontrola nad tokom informácií k občanom vymkla spod „žltej“ kontroly. Preto proti sociálnym sieťam tak zúrivo broja práve „žlté médiá“ u nás…

Nové obludné sebaklamy „progresívnej“ bratislavskej kaviarne

18.05.2026

Čelíme neslýchanému prekrúcaniu faktov, kedy podporovatelia ukrajinských náckov označujú ruských osloboditeľov Krymu, Donbasu a Luhanska „fašistami“ (?!) a „progresívne“ vzývajúc „Mier Ukrajine“ v skutočnosti podporujú nekonečnú vojnu na prospech západných vojnoštváčov financovaných nenažranými nemeckými, britskými a francúzskymi zbrojármi. Ako [...]

Magyar? Spoľahlivý hrobár Maďarska!

15.05.2026

História sa opakuje. Keď sa známa česká investigatívna novinárka Slonková pozastavovala nad tým, že sa na Slovensku Kuciakiádou opakuje afro-ázijský scenár „Farebnej revolúcie“, ešte netušila, že v strednej Európe sa čoskoro zahniezdi recyklácia ďalšieho scenára. Najskôr si to svetovládci vyskúšali na Iráne (zatiaľ neúspešne), Venezuele a Kube. A je to [...]

Západní vojnoštváči roztáčajú biznis so smrťou

13.05.2026

V duchu orwellovského „double-speak“ volajú „kolektívni politici“ západnej Európy po mieri (ale pamätáme si, že nie tak dávno bolo slovo „mier“ našimi žltými médiami označované za zradu), ale trvajú na umelom predlžovaní vojny na Ukrajine? Pôvodne predsa tento konflikt vyvolala Bidenovská skorumpovaná administratíva. Veď na Ukrajine mal Bidenov syn ten [...]

ovca, ovce,

Vlak zrazil 89 oviec. Štát teraz žiada od pastierov tisíce eur ako odškodné

26.05.2026 14:54

Nehoda ochromila železnicu, meškania rátali v stovkách minút.

Dominik Feri

Odsúdený za znásilnenie, teraz mieri na slobodu. Súd vyhovel exposlancovi Ferimu

26.05.2026 14:36

Vo väzení si odsedel dve tretiny z trojročného trestu za znásilnenie.

Lebka / svätá Zdislava /

Zalial ju do betónu a chcel pochovať v rieke. Cirkev vráti lebku svätej Zdislavy do hrobu

26.05.2026 14:22

Takmer skončila v betóne na dne rieky. Cirkev vráti lebku svätej Zdislavy do hrobu

SR NRSR 52.schôdza rokovanie BAX

„Smer Mafia Nechceme“. Gašpar vykázal Hlinu zo sály, poslancov čaká 189 bodov v novom rokovacom poriadku

26.05.2026 14:17, aktualizované: 14:45

Ján Richter označil ako prioritu vládne návrhy v prvom a druhom čítaní, pričom najdôležitejším bodom je nový Občiansky zákonník.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 785
Celková čítanosť: 7085609x
Priemerná čítanosť článkov: 9026x

Autor blogu

Archív

Odkazy