Založ si blog

Xenofóbia slniečkárov? Nič nové, veď je na povel. . .

Mnohé je jasnejšie, ak máme dobrú pamäť. Alebo aspoň spoľahlivý archív. Toto som našiel v tom svojom:

Bush a Putin, kamaráti

Bush a Putin, kamaráti

 

Všimnite si z výstrižku na obrázku – v novembri 2006 sa Bush Jr. ako prezident na ceste na Ázijský summit zastavil v Moskve a s Putinom si dali „kaviár a jablkovú žemľovku“, aby sa potom „lúčili tak vášnivo, ako keby išlo o blízkych príbuzných“. Nepripomína vám to niečo?

Pred likvidáciou Kaddáfího sa u neho západní politici striedali ako na orloji (Clintonová sa stretla s jeho synom a bola „veľmi potešená“, aby potom vyhlásila, že jeho otec „musí pykať„?!). Sarkózy si od neho vraj požičal na volebnú kampaň a potom ho pokojne nechal bombardovať.

Miloševič bol ich kamarát a „mierotvorca z Balkánu“, než ho začali bombardovať.

Saddám Husajn bol ich kamarát proti Iránu (dodávali mu aj zbrane – napr. stíhačky Mirage) a keď avizoval útok na Kuvajt, tvárili sa vo Washingtone, že sa ich to netýka.

Churchill obdivoval Mussoliniho (napísal mu oslavný list) a Stalinovi venoval symbolický meč za Stalingrad.

Lukašenko (pôvodne posledný diktátor v Európe) je najnovšie ich kamarát.

S krvavým diktátorom Kimom sa americký prezident Trump priam objíma.

Leninovi, ktorý povedal, že roľníci najlepšie pochopia revolúciu, keď budú hladovať, posielali z USA potravinovú pomoc…

Stále sa to opakuje: keď sa im to hodí, spoja sa aj s čertom (Bush Jr. potreboval ruskú pomoc pre logistické cesty proti Al-Káide v Afganistane) a keď už vyššie menovaní nemôžu poslúžiť, tak ich zlikvidujú. Len s tou xenofóbiou proti Rusom im to akosi nevychádza, hoci v americkej žlťáckej tlači je slovo Rus nadávka. Takto onálepkovali už aj kandidáta na prezidenta Henry A. Vallaceho, ktorý bol vo vojnových rokoch viceprezidentom a po smrti prezidenta Roosevelta sa uchádzal o jeho kreslo.

Globalizačná klika vo Washingtone si predchádzala Rusov na čele s Putinom, lebo ich potrebovali kvôli „vojne s terorizmom“. Po čase ale zistili, že tá „vojna“ zas až toľko nevynáša, veď sa kvôli nej nedajú stavať atómové ponorky a super-bombardéry, na ktorých sa najlepšie ryžuje. Tak si spomenuli na starú dobrú Studenú vojnu a rusofóbiu. A tak vyfabrikovali celú sériu provokácií proti Rusku – napríklad s tou trápnou skupinou exhibicionistov z Pussy Riot a keď sa Rusi nenechali vyprovokovať (a stále sú zdržanliví), vyfabrikovali za 5 miliárd dolárov konflikt na Ukrajine. A teraz si sami porovnajte, čo písalo SME pred dvanástimi rokmi a čo dnes píšu SME-ti. História je poučná…

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

lesby, homosexuáli

Homosexuálne páry v Česku: ani manželstvo, ani adopcie, iba lepšie partnerstvo

29.02.2024 18:00

Pokus o zavedenie manželstva pre osoby rovnakého pohlavia v Česku nevyšiel, ale homosexuáli v partnerstve by mali mať aspoň viac práv ako doteraz.

France Ukraine Conference

Macron vysvetlil: Výroky o vyslaní vojakov na Ukrajinu boli dobre premyslené

29.02.2024 17:39

Reagoval tak na rozruch vyvolaný tým, že nevylúčil vyslanie západných vojakov do konfliktu.

operácia, Rooseveltova nemocnica

V Rooseveltovej nemocnici urobili päťtisícu roboticky asistovanú operáciu

29.02.2024 16:47

Jubilejný pacient bol 74-ročný pán Milan z Banskej Bystrice. Roboticky asistovanú operáciu mal dvakrát.

Notebook / Mobil / Internet /

Polícia obvinila štyri osoby, ktoré na internete mámili od ľudí peniaze cez vymyslený ženský profil

29.02.2024 16:21

Obvinení viedli s osobami komunikáciu so sexuálnou tematikou. V prípade dokázania viny im hrozí až na desať rokov väzenia.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6257742x
Priemerná čítanosť článkov: 8549x

Autor blogu

Archív

Odkazy