Založ si blog

Marián „Chuck Norris“ Kočner a žltá tlač

Už sú zúfalí. Nepodarila sa im „farebná revolúcia“ falošnou stopou medzi dvojnásobnou vraždou neznámeho novinára a jeho snúbenice a vládou. Tak to skúšajú „oslím mostíkom“.

Mesiace beztrestne vykrádajú vyšetrovací spis, aby z neho vyberali a zmanipulovali, čo sa im hodí a zamlčali, čo sa im nehodí. Napríklad údajná 63 stranová korešpondencia medzi „ich“ Lipšicom a „nekonečne zlou“ Zsuzsovou. Keby sme mali ísť podľa logiky ich konšpiračných teórií, tak sa Lipšic so „zlosynkou“ dohadoval, ako vyvolať krízu dvojnásobnou vraždou a dotyčný sa potom bez hanby postaví ako obhajca tragédiou postihnutej rodiny?! Toto je žlťácka logika…

 

Zrod „Chucka“ Kočnera

   Objednávka dvojnásobnej vraždy Kočnerom nedáva logiku (viac v práve vychádzajúcej knihe „Dvojhra bez pravidiel“). Dôvod jeho obvinenia práve z tohto skutku môže byť celkom iný a prekvapujúco účelový (viď kniha). Ale chytili sa toho a… prestrelili. V zúfalej snahe nasadiť psiu hlavu vládnucej koalícii (a cez ňu väčšine občanov tejto krajiny) stvorili manipuláciou s údajne uniknutými časťami vyšetrovacieho spisu „démona“, ktorý tu ovládla všetko od vlády a parlamentu až po vodovodné kľučky a splachovače. To, aby sa mohla politická prevracačka kabátov Remišová zavďačiť novému chlebodarcovi a jačať „o mafiánskom štáte“ (ktorý sa práve takým zbohatlíkom ako Kiska obvykle najviac hodil). No a komickou vložkou je potom ich doterajší „vodca“ Sulík, ktorí robí z komára somára a Bugárovi predpovedá koniec politickej kariéry kvôli údajnému pozdravu Bugára so spoločenským vriťolezom Kočnerom pri raňajkách v akomsi rezorte, kým práve Sulík tento štát dal cez svoju funkciou predsedu parlamentu do rúk Kočnerovi a to tým najhanebnejším spôsobom. Ale o hnuse menom „kauza Sasanka“ žltá tlač zaťato mlčí.

 

RUSKO-KOČNER, obáIka print

ObáIka-print

 

„Chuck“ Kočner zasahuje!

   Keďže nikto oficiálne nepotvrdil žlčovitou tlačou zverejnenú údajnú konverzáciu Kočnera (a on sám sa jej žltej verzii čuduje a odmieta ju), je celkom možné, že si ju buď upravili alebo ju jednoducho vyfabrikovali. Spomeňme si predsa, že z celej obludnej kauzy Gorila, kde sú namočení až po uši Dzurinda a ďalší, žltá tlač do úmoru fabrikuje konšpiračné teórie z toho, že v danom byte sa so skutočným démonom našej politickej scény Haščákom stretol Robert Fico jediný raz, účasť na Haščákom organizovanom rozkrádaní štátu odmietol (a neskôr inicioval zákon PROTI kšeftom Haščákovcov z nášho zdravia!), ale dal si tam vraj colu?!! A nemajú problém z tej chuderky coly fabrikovať fantazmagórie o tom, ako má ísť Fico za mreže (dokonca kvôli tomu v jednom ich plátku dajú slovo „osobnosti“, čo to ochotne kváka, lebo tak za to nemusí nutne zodpovedať redakcia). A jediným obvineným v celej PENTA-kauze (ktorej vraj najnovšie vyvolenec žlťákov Lipšic slúži???) je Pavol Rusko, ktorý naopak musel byť z kresla ministra odstránený, aby celý komplot Gorila mohol za pomoci prostoduchého automobilové pretekára prebehnúť (viď vyššiezmienená kniha)?!!!!

A skúšajú to znovu. Najnovšie vykonštruovanou absurditou, ako údajne Kočner „zabezpečil“ kotlebovcov, aby podporili Pellegriniho vládu. Hoci v skutočnosti za ňu vôbec nehlasovali. No a žlčovití škrabálkovia už potom nemajú problém s ďalším „oslím mostíkom“, kedy aj nerozpustenie ich strany zabezpečil „Chuck“ Kočner. Absurdné, ale pre nich je aj to na ohlupovanie občanov užitočné.

Priatelia, dajme im šancu. Vyhlasujem súťaž, kto Kočnerovi privarí ešte absurdnejšiu démonickú úlohu, než je tá rozprávka o kotlebovcoch. Napríklad, že v skutočnosti vo väzbe za neho sedí jeho dvojník a on zatiaľ škodí Slovensku v preoblečení za Čaputovú!!! Alebo… fantázii (po vzore žlčovitej tlače) sa medze nekladú. Víťazovi venujem zmienenú knihu aj s podpisom. Tak do toho, priatelia!

Slovensko – raj kajúcnikov, Spravodlivosť podľa Matoviča

29.03.2023

V rovnomennej knihe opisujem ako vláda vedená pôvodne Igorom Matovičom prišla s ľúbivým sloganom o tom, že vďaka nej bude mať polícia „rozviazané ruky“. Nikto, okrem nich samých, netušil, že to bude znamenať bezuzdné porušovanie procesných úkonov i právnych základov spravodlivosti. Mentálne vyšinutý jedinec tak v mene politickej pomsty vyšinul Slovensko [...]

Spravodlivosť podľa Matoviča kontra právny štát

27.03.2023

V rovnomennej knihe opisujem ako vláda vedená pôvodne Igorom Matovičom prišla s ľúbivým sloganom o tom, že vďaka nej bude mať polícia „rozviazané ruky“. Nikto, okrem nich samých, netušil, že to bude znamenať bezuzdné porušovanie procesných úkonov i právnych základov spravodlivosti. Mentálne vyšinutý jedinec tak v mene politickej pomsty vyšinul Slovensko [...]

Slovensko – raj kajúcnikov

22.03.2023

Žijeme šialenú dobu. Šialenec ovládol túto krajinu. Mal šialený plán. A prvou obeťou tohto plánu sa stal nevinný generál Milan Lučanský. Nemohlo by sa to stať, keby šialenec nemal bezcharakterných pomocníkov – v prvom rade brutálneho vyšetrovateľa Čurillu a jeho Apačov, sudkyňu Záleskú, doposiaľ neznámych vykonávateľov vo väzobnej väznici v Prešove vedených [...]

vojna na ukrajine

Generál Šedivý pre CZDefence: Veľa západných politikov nepozná skutočný stav vecí na Ukrajine

02.04.2023 09:40

Rusko zmenilo svoj prístup v bojoch na Ukrajine, povedal bývalý náčelník Generálního štábu českej armády generál Jiří Šedivý.

fínsko

Fíni si volia nový parlament, favoritom pravicové strany. Ako obstojí Marinová?

02.04.2023 09:10

„Trend pravicovejších strán vo Fínsku naberá na sile," povedal Juko Rahonen z výskumného inštitútu E2.

tornádo

Počet obetí tornád v USA naďalej stúpa, bez prúdu bolo pol milióna domácností

02.04.2023 08:55

Tornáda hlási až osem štátov, najhoršie zasiahnuté je Ohio.

Bratislavský maratón

Nedeľná Bratislava patrí maratónu, obmedzí to niektoré linky MHD

02.04.2023 07:49

Nedeľňajší bratislavský maratón dočasne obmedzí viacero liniek mestskej hromadnej dopravy i prímestských autobusov, respektíve zmení ich trasy.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 721
Celková čítanosť: 5937351x
Priemerná čítanosť článkov: 8235x

Autor blogu

Archív

Odkazy