Založ si blog

Marián „Chuck Norris“ Kočner a žltá tlač

Už sú zúfalí. Nepodarila sa im „farebná revolúcia“ falošnou stopou medzi dvojnásobnou vraždou neznámeho novinára a jeho snúbenice a vládou. Tak to skúšajú „oslím mostíkom“.

Mesiace beztrestne vykrádajú vyšetrovací spis, aby z neho vyberali a zmanipulovali, čo sa im hodí a zamlčali, čo sa im nehodí. Napríklad údajná 63 stranová korešpondencia medzi „ich“ Lipšicom a „nekonečne zlou“ Zsuzsovou. Keby sme mali ísť podľa logiky ich konšpiračných teórií, tak sa Lipšic so „zlosynkou“ dohadoval, ako vyvolať krízu dvojnásobnou vraždou a dotyčný sa potom bez hanby postaví ako obhajca tragédiou postihnutej rodiny?! Toto je žlťácka logika…

 

Zrod „Chucka“ Kočnera

   Objednávka dvojnásobnej vraždy Kočnerom nedáva logiku (viac v práve vychádzajúcej knihe „Dvojhra bez pravidiel“). Dôvod jeho obvinenia práve z tohto skutku môže byť celkom iný a prekvapujúco účelový (viď kniha). Ale chytili sa toho a… prestrelili. V zúfalej snahe nasadiť psiu hlavu vládnucej koalícii (a cez ňu väčšine občanov tejto krajiny) stvorili manipuláciou s údajne uniknutými časťami vyšetrovacieho spisu „démona“, ktorý tu ovládla všetko od vlády a parlamentu až po vodovodné kľučky a splachovače. To, aby sa mohla politická prevracačka kabátov Remišová zavďačiť novému chlebodarcovi a jačať „o mafiánskom štáte“ (ktorý sa práve takým zbohatlíkom ako Kiska obvykle najviac hodil). No a komickou vložkou je potom ich doterajší „vodca“ Sulík, ktorí robí z komára somára a Bugárovi predpovedá koniec politickej kariéry kvôli údajnému pozdravu Bugára so spoločenským vriťolezom Kočnerom pri raňajkách v akomsi rezorte, kým práve Sulík tento štát dal cez svoju funkciou predsedu parlamentu do rúk Kočnerovi a to tým najhanebnejším spôsobom. Ale o hnuse menom „kauza Sasanka“ žltá tlač zaťato mlčí.

 

RUSKO-KOČNER, obáIka print

ObáIka-print

 

„Chuck“ Kočner zasahuje!

   Keďže nikto oficiálne nepotvrdil žlčovitou tlačou zverejnenú údajnú konverzáciu Kočnera (a on sám sa jej žltej verzii čuduje a odmieta ju), je celkom možné, že si ju buď upravili alebo ju jednoducho vyfabrikovali. Spomeňme si predsa, že z celej obludnej kauzy Gorila, kde sú namočení až po uši Dzurinda a ďalší, žltá tlač do úmoru fabrikuje konšpiračné teórie z toho, že v danom byte sa so skutočným démonom našej politickej scény Haščákom stretol Robert Fico jediný raz, účasť na Haščákom organizovanom rozkrádaní štátu odmietol (a neskôr inicioval zákon PROTI kšeftom Haščákovcov z nášho zdravia!), ale dal si tam vraj colu?!! A nemajú problém z tej chuderky coly fabrikovať fantazmagórie o tom, ako má ísť Fico za mreže (dokonca kvôli tomu v jednom ich plátku dajú slovo „osobnosti“, čo to ochotne kváka, lebo tak za to nemusí nutne zodpovedať redakcia). A jediným obvineným v celej PENTA-kauze (ktorej vraj najnovšie vyvolenec žlťákov Lipšic slúži???) je Pavol Rusko, ktorý naopak musel byť z kresla ministra odstránený, aby celý komplot Gorila mohol za pomoci prostoduchého automobilové pretekára prebehnúť (viď vyššiezmienená kniha)?!!!!

A skúšajú to znovu. Najnovšie vykonštruovanou absurditou, ako údajne Kočner „zabezpečil“ kotlebovcov, aby podporili Pellegriniho vládu. Hoci v skutočnosti za ňu vôbec nehlasovali. No a žlčovití škrabálkovia už potom nemajú problém s ďalším „oslím mostíkom“, kedy aj nerozpustenie ich strany zabezpečil „Chuck“ Kočner. Absurdné, ale pre nich je aj to na ohlupovanie občanov užitočné.

Priatelia, dajme im šancu. Vyhlasujem súťaž, kto Kočnerovi privarí ešte absurdnejšiu démonickú úlohu, než je tá rozprávka o kotlebovcoch. Napríklad, že v skutočnosti vo väzbe za neho sedí jeho dvojník a on zatiaľ škodí Slovensku v preoblečení za Čaputovú!!! Alebo… fantázii (po vzore žlčovitej tlače) sa medze nekladú. Víťazovi venujem zmienenú knihu aj s podpisom. Tak do toho, priatelia!

Eko-komsomolka ohuruje svet

09.09.2019

Je príznačné, že keď Globalizačná klika z Washingtonu resuscitovala Studenú vojnu (na tej najlepšie zarábal ich zbrojársky priemysel a zase by chceli), okamžite sa objavili jej už dávno zabudnuté viac »

R. Fico sa zbláznil? !

02.09.2019

Dlhodobo som obhajoval tohto politika, ale jeho činom v poslednom období prestávam rozumieť. Nič rozumné na nich totiž nenachádzam. Notorické úniky zo spisu vyšetrovania dvojnásobnej vraždy viac »

Bohatstvo pána ministra

27.08.2019

Je obecne známe, že veľa ľudí ide do politiky, aby tam zarobili. Samozrejme zo štátneho. Veď stotisíc eur je pre štátny rozpočet „malina“, ale ako poteší v súkromnom vrecku! Zväčša viac »

Kim Čong-un, KĽDR, Severná Kórea

Kim pozval Trumpa do Pchjong-jangu

16.09.2019 07:16

Severná Kórea uviedla, že je ochotná obnoviť rozhovory so Spojenými štátmi o odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

Donald Trump

Trump naznačil, že USA sú pripravené na odvetu za útoky v Saudskej Arábii

16.09.2019 06:47

V dôsledku útokov stúpli v pondelok ceny ropy o viac ako desať percent.

hurikán Humberto

Tropická búrka Humberto zosilnela na hurikán

16.09.2019 06:38

Humberto sa v nedeľu v noci nachádzal približne 1260 kilometrov západne od súostrovia Bermudy.

ondavka

Ondavka zanikne až po voľbách

16.09.2019 06:00

V Ondavke žije 14 ľudí, pričom už dvaja majú zmenené trvalé bydlisko.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 474
Celková čítanosť: 2655770x
Priemerná čítanosť článkov: 5603x

Autor blogu

Odkazy