Založ si blog

Marián „Chuck Norris“ Kočner a žltá tlač

Už sú zúfalí. Nepodarila sa im „farebná revolúcia“ falošnou stopou medzi dvojnásobnou vraždou neznámeho novinára a jeho snúbenice a vládou. Tak to skúšajú „oslím mostíkom“.

Mesiace beztrestne vykrádajú vyšetrovací spis, aby z neho vyberali a zmanipulovali, čo sa im hodí a zamlčali, čo sa im nehodí. Napríklad údajná 63 stranová korešpondencia medzi „ich“ Lipšicom a „nekonečne zlou“ Zsuzsovou. Keby sme mali ísť podľa logiky ich konšpiračných teórií, tak sa Lipšic so „zlosynkou“ dohadoval, ako vyvolať krízu dvojnásobnou vraždou a dotyčný sa potom bez hanby postaví ako obhajca tragédiou postihnutej rodiny?! Toto je žlťácka logika…

 

Zrod „Chucka“ Kočnera

   Objednávka dvojnásobnej vraždy Kočnerom nedáva logiku (viac v práve vychádzajúcej knihe „Dvojhra bez pravidiel“). Dôvod jeho obvinenia práve z tohto skutku môže byť celkom iný a prekvapujúco účelový (viď kniha). Ale chytili sa toho a… prestrelili. V zúfalej snahe nasadiť psiu hlavu vládnucej koalícii (a cez ňu väčšine občanov tejto krajiny) stvorili manipuláciou s údajne uniknutými časťami vyšetrovacieho spisu „démona“, ktorý tu ovládla všetko od vlády a parlamentu až po vodovodné kľučky a splachovače. To, aby sa mohla politická prevracačka kabátov Remišová zavďačiť novému chlebodarcovi a jačať „o mafiánskom štáte“ (ktorý sa práve takým zbohatlíkom ako Kiska obvykle najviac hodil). No a komickou vložkou je potom ich doterajší „vodca“ Sulík, ktorí robí z komára somára a Bugárovi predpovedá koniec politickej kariéry kvôli údajnému pozdravu Bugára so spoločenským vriťolezom Kočnerom pri raňajkách v akomsi rezorte, kým práve Sulík tento štát dal cez svoju funkciou predsedu parlamentu do rúk Kočnerovi a to tým najhanebnejším spôsobom. Ale o hnuse menom „kauza Sasanka“ žltá tlač zaťato mlčí.

 

RUSKO-KOČNER, obáIka print

ObáIka-print

 

„Chuck“ Kočner zasahuje!

   Keďže nikto oficiálne nepotvrdil žlčovitou tlačou zverejnenú údajnú konverzáciu Kočnera (a on sám sa jej žltej verzii čuduje a odmieta ju), je celkom možné, že si ju buď upravili alebo ju jednoducho vyfabrikovali. Spomeňme si predsa, že z celej obludnej kauzy Gorila, kde sú namočení až po uši Dzurinda a ďalší, žltá tlač do úmoru fabrikuje konšpiračné teórie z toho, že v danom byte sa so skutočným démonom našej politickej scény Haščákom stretol Robert Fico jediný raz, účasť na Haščákom organizovanom rozkrádaní štátu odmietol (a neskôr inicioval zákon PROTI kšeftom Haščákovcov z nášho zdravia!), ale dal si tam vraj colu?!! A nemajú problém z tej chuderky coly fabrikovať fantazmagórie o tom, ako má ísť Fico za mreže (dokonca kvôli tomu v jednom ich plátku dajú slovo „osobnosti“, čo to ochotne kváka, lebo tak za to nemusí nutne zodpovedať redakcia). A jediným obvineným v celej PENTA-kauze (ktorej vraj najnovšie vyvolenec žlťákov Lipšic slúži???) je Pavol Rusko, ktorý naopak musel byť z kresla ministra odstránený, aby celý komplot Gorila mohol za pomoci prostoduchého automobilové pretekára prebehnúť (viď vyššiezmienená kniha)?!!!!

A skúšajú to znovu. Najnovšie vykonštruovanou absurditou, ako údajne Kočner „zabezpečil“ kotlebovcov, aby podporili Pellegriniho vládu. Hoci v skutočnosti za ňu vôbec nehlasovali. No a žlčovití škrabálkovia už potom nemajú problém s ďalším „oslím mostíkom“, kedy aj nerozpustenie ich strany zabezpečil „Chuck“ Kočner. Absurdné, ale pre nich je aj to na ohlupovanie občanov užitočné.

Priatelia, dajme im šancu. Vyhlasujem súťaž, kto Kočnerovi privarí ešte absurdnejšiu démonickú úlohu, než je tá rozprávka o kotlebovcoch. Napríklad, že v skutočnosti vo väzbe za neho sedí jeho dvojník a on zatiaľ škodí Slovensku v preoblečení za Čaputovú!!! Alebo… fantázii (po vzore žlčovitej tlače) sa medze nekladú. Víťazovi venujem zmienenú knihu aj s podpisom. Tak do toho, priatelia!

Smer stráca smer

18.11.2019

Je to tristný pohľad. Strana Smer pripomína boxera, ktorého na nohách držia už len povrazy ringu. Dostáva ranu za ranou ako fackovací panák a bráni sa len chabo, aby sa nepovedalo. Možno výstižnejšie viac »

Havel povzbudil zrod mafie – November 1989 inak IX.

15.11.2019

Nežná revolúcia zvíťazila a jej vedúca osobnosť, Václav Havel, sa stal prezidentom. A keďže bol pôvodne absurdným dramatikom, čoskoro sa stal absurdným prezidentom. Už jeho prvý prezidentský viac »

Revolúcia ako piknik guláš-partie – November 1989 inak VIII.

14.11.2019

Hektické revolučné dni prešli a KC VPN sa ocitlo v politickom vákuu. Držali sa v pozornosti spoločnosti už len ako „tiene z obrazovky“ a na žiadnu vlastnú iniciatívu sa nezmohli. Ako som viac »

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Kalamitné drevo

Štát lacno predá kalamitné drevo chudobnejším

20.11.2019 19:30

Tisícky slovenských rodín môžu prísť lacno k drevu na kúrenie. Vláda štátnym lesom odklepla predaj vyťaženého kalamitného dreva len za výrobné náklady.

monitor testovanie škola

Strašiakom piatakov bola slovenčina

20.11.2019 19:00

Zradné sú otázky z práce s textom.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 491
Celková čítanosť: 2800380x
Priemerná čítanosť článkov: 5703x

Autor blogu

Odkazy