Založ si blog

Marián „Chuck Norris“ Kočner a žltá tlač

Už sú zúfalí. Nepodarila sa im „farebná revolúcia“ falošnou stopou medzi dvojnásobnou vraždou neznámeho novinára a jeho snúbenice a vládou. Tak to skúšajú „oslím mostíkom“.

Mesiace beztrestne vykrádajú vyšetrovací spis, aby z neho vyberali a zmanipulovali, čo sa im hodí a zamlčali, čo sa im nehodí. Napríklad údajná 63 stranová korešpondencia medzi „ich“ Lipšicom a „nekonečne zlou“ Zsuzsovou. Keby sme mali ísť podľa logiky ich konšpiračných teórií, tak sa Lipšic so „zlosynkou“ dohadoval, ako vyvolať krízu dvojnásobnou vraždou a dotyčný sa potom bez hanby postaví ako obhajca tragédiou postihnutej rodiny?! Toto je žlťácka logika…

 

Zrod „Chucka“ Kočnera

   Objednávka dvojnásobnej vraždy Kočnerom nedáva logiku (viac v práve vychádzajúcej knihe „Dvojhra bez pravidiel“). Dôvod jeho obvinenia práve z tohto skutku môže byť celkom iný a prekvapujúco účelový (viď kniha). Ale chytili sa toho a… prestrelili. V zúfalej snahe nasadiť psiu hlavu vládnucej koalícii (a cez ňu väčšine občanov tejto krajiny) stvorili manipuláciou s údajne uniknutými časťami vyšetrovacieho spisu „démona“, ktorý tu ovládla všetko od vlády a parlamentu až po vodovodné kľučky a splachovače. To, aby sa mohla politická prevracačka kabátov Remišová zavďačiť novému chlebodarcovi a jačať „o mafiánskom štáte“ (ktorý sa práve takým zbohatlíkom ako Kiska obvykle najviac hodil). No a komickou vložkou je potom ich doterajší „vodca“ Sulík, ktorí robí z komára somára a Bugárovi predpovedá koniec politickej kariéry kvôli údajnému pozdravu Bugára so spoločenským vriťolezom Kočnerom pri raňajkách v akomsi rezorte, kým práve Sulík tento štát dal cez svoju funkciou predsedu parlamentu do rúk Kočnerovi a to tým najhanebnejším spôsobom. Ale o hnuse menom „kauza Sasanka“ žltá tlač zaťato mlčí.

 

RUSKO-KOČNER, obáIka print

ObáIka-print

 

„Chuck“ Kočner zasahuje!

   Keďže nikto oficiálne nepotvrdil žlčovitou tlačou zverejnenú údajnú konverzáciu Kočnera (a on sám sa jej žltej verzii čuduje a odmieta ju), je celkom možné, že si ju buď upravili alebo ju jednoducho vyfabrikovali. Spomeňme si predsa, že z celej obludnej kauzy Gorila, kde sú namočení až po uši Dzurinda a ďalší, žltá tlač do úmoru fabrikuje konšpiračné teórie z toho, že v danom byte sa so skutočným démonom našej politickej scény Haščákom stretol Robert Fico jediný raz, účasť na Haščákom organizovanom rozkrádaní štátu odmietol (a neskôr inicioval zákon PROTI kšeftom Haščákovcov z nášho zdravia!), ale dal si tam vraj colu?!! A nemajú problém z tej chuderky coly fabrikovať fantazmagórie o tom, ako má ísť Fico za mreže (dokonca kvôli tomu v jednom ich plátku dajú slovo „osobnosti“, čo to ochotne kváka, lebo tak za to nemusí nutne zodpovedať redakcia). A jediným obvineným v celej PENTA-kauze (ktorej vraj najnovšie vyvolenec žlťákov Lipšic slúži???) je Pavol Rusko, ktorý naopak musel byť z kresla ministra odstránený, aby celý komplot Gorila mohol za pomoci prostoduchého automobilové pretekára prebehnúť (viď vyššiezmienená kniha)?!!!!

A skúšajú to znovu. Najnovšie vykonštruovanou absurditou, ako údajne Kočner „zabezpečil“ kotlebovcov, aby podporili Pellegriniho vládu. Hoci v skutočnosti za ňu vôbec nehlasovali. No a žlčovití škrabálkovia už potom nemajú problém s ďalším „oslím mostíkom“, kedy aj nerozpustenie ich strany zabezpečil „Chuck“ Kočner. Absurdné, ale pre nich je aj to na ohlupovanie občanov užitočné.

Priatelia, dajme im šancu. Vyhlasujem súťaž, kto Kočnerovi privarí ešte absurdnejšiu démonickú úlohu, než je tá rozprávka o kotlebovcoch. Napríklad, že v skutočnosti vo väzbe za neho sedí jeho dvojník a on zatiaľ škodí Slovensku v preoblečení za Čaputovú!!! Alebo… fantázii (po vzore žlčovitej tlače) sa medze nekladú. Víťazovi venujem zmienenú knihu aj s podpisom. Tak do toho, priatelia!

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Boris Pistorius, ponorka

Nemecko prevádzkuje 6 ponoriek, pre obavy z Ruska chce štyri ďalšie

20.07.2024 07:25

Nemecký minister obrany Boris Pistorius zdôraznil dôležitosť investícií do námorníctva vzhľadom na hrozbu, ktorú predstavuje Rusko.

duhovy pride autor: Robert Huttner

Lex atentát prejde testom: Zasiahol aj Dúhový Pride, trasu museli odkloniť od Pellegriniho paláca

20.07.2024 07:00

V hlavnom meste treba rátať počas dňa s dopravnými obmedzeniami.

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, osobne chcú hovoriť o mieri

20.07.2024 05:35, aktualizované: 07:01

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6371653x
Priemerná čítanosť článkov: 8704x

Autor blogu

Archív

Odkazy