Založ si blog

Očkovanie a univerzálne štepní prikyvovači

Od počiatku tejto umelo zdramatizovanej (napr. aj falošne pozitívnymi testami a manipuláciou so štatistikami hospitalizovaných) pandemickej situácie registrujeme u nás absenciu verejnej odbornej diskusie a následné bezradné, agresívne, neúspešné zásahy do života celej spoločnosti vedenej bandou plagiátorov. Nevedomosť vedie ku katastrofickým následkom. A tie sa dostavili.

Len si stručne zhrňme, čo všetko na nás neúspešne vyskúšali.

Dvojmetrové odstupy (v exteriéri 5 metrov?!!) pričom žiadny vírus, ako vnútrobunkový parazit, nemá šancu sa dostať ďalej ako pár decimetrov, ak dotyčná osoba nekýcha, alebo nekašle.

Povinné nosenie rúšok (ktoré selfie-vláda plagiátorov vyžadovala, ale nezabezpečila!), hoci ten pôvodný odstup by stačil. Absurdná je potom povinnosť ich nosenia pre deti v školách, čo napríklad v Čechách cez vyučovanie neprichádza ako nezmyselné opatrenie ani do úvahy.

Keďže pandémia postupovala, prišlo naozaj absurdné nariadenie nosenia dvoch (či troch ?!) rúšok naraz. Hlavný propagandista Krčméry to skúsil a skoro sa na tlačovke udusil, koaličná poslankyňa pri prejave v parlamente lapala po dychu a televízny moderátor odpadol.

Keď si už konečne celý národ zohnal svojpomocne rúška, prišiel absurdný nápad s respirátormi (ktoré pôvodne zakázali). Tak ako pri testoch (pôvodne nakúpených cez Psychopatovičových známych v Trnave), biznis sa opäť rozbehol naplno…

Do toho testovacia mánia vrcholiaca Psychopatovičovým „dobrovoľne nasilu“ celoplošným testovaním, ktorého výsledkom bol masívny nárast infikovaných. Tento odporný experiment mal na našepkávanie Jarčušku urobiť z Krajčího giganta vedy, lebo tým získali masívne dáta, ktoré nemal nikto iný na svete a ktoré neboli schopní ani spracovať. Bol to nezodpovedný experiment na celom národe s fatálnymi následkami.

Psychopatovič prišiel s „black-outom“ (správne je síce „lock-down“, ale čo môžeme čakať od plagiátora?), ktorý takmer skolaboval ekonomiku krajiny a nič nevyriešil.

Medzičasom sa nemocnice stali epicentrom infekcie, čo si Krajčí a aj neskôr Lengvarský okázalo nevšímali, hoci toto mal byť prioritne ich povinná prvoradá úloha na riešenie.

To všetko znásobené do absurdna hyperaktivitou plagiátorov v selfie-vláde, ktorí zvolali hneď tri komisie, aby mohli aj tak rozhodovať, ako akurát vietor fúkal. Výsledkom je úpadok dôveryhodnosti oficiálnych autorít, ktoré predstavujú takíto populistickí plagiátori, krytí nekriticky žltou tlačou.

A po všetkých týchto zlyhaniach prišla absurdná nekritická kampaň na očkovací experiment.

 

Propagandisti namiesto odborníkov

   Od počiatku bola celá pandemická kampaň poznačená ignoráciou, či dokonca šokujúcim popieraním základov virológie a epidemiológie. Na úlohu propagandistov „jedinej pravdy“ sa sprvu prepožičali Krčméry (za to odmenený plagiátorom Kollárom mastnou cenou) a jeho klon Jarčuška. Keď sa tí dvaja zľakli následkov svojej odbornej bezradnosti, priskočil komsomolec Sabaka, ale korunu tomu najnovšie nasadil primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny v nemocnici na Antolskej ulici v Petržalke, MUDr. Jakub Hložník. Nie je virológ, ani epidemiológ, ale aspoň sa pokúsil podporiť jednostranné presadzovanie experimentálneho očkovania v rozpore s logickejšou prevenciou a liečbou. A vo svojom nadšenectve zašiel tak ďaleko, že vyhlásil dokonca aj desaťročia overené liečebné používanie kortikoidov, či antibiotík za nebezpečnejšie, než neoverené experimentálne vakcíny. A keď sa takáto absurdná apologetika stala predmetom odborných námietok, stratil úplne súdnosť a vyhlásil, že kritické hlasy k celej pandémii z prostredia lekárov treba inštitucionálne umlčať. Akoby oni mohli za to, že pán primár Hložník nedokáže priniesť svojim pacientom úľavu, hoci alternatívnych metód bolo vyskúšaných dosť vo svete, ale aj u nás (viď u nás Krajčím odvolaný pán profesor František Sabol a nahradený vo vedení VÚSCH hutníkom?!!). Dokonca existujú už aj vypracované liečebné protokoly, ktoré asi pán primár z princípu „jedinej pravdy“ nečíta. To je už naozaj za čiarou nielen základného ľudského práva na slobodu prejavu, ale aj jedinej cesty k pravde v otvorenej odbornej debate. Primár Hložník menoval ako čierne ovce svojho zamestnanca JUDr. Jána Lakotu, ale aj Dr. Mesíka a Dr. Bukovského. Vieme, že za posledné desaťročie vyvolala Globalizačná klika spoza oceánu novú umelú Studenú vojnu. Jej vedľajším efektom je návrat boľševických metód a tak treba pánovi primárovi Hložníkovi pripomenúť, že za to že sa verejne znemožnil, môže bieda jeho propagandistického prístupu a neschopnosť vyvrátiť námietky oponentov. Tých umlčiavala už inkvizícia, nacisti a boľševici. Z nich si snáď neberie primár Hložník vzor „odbornej diskusie“?! Uvedomuje si, že tým porušuje elementárne pravidlá akademickej obce s následkom policajného prenasledovania experta Svetovej banky, dr. Mesíka? Takto niektorí udávali svojich kolegov za totalitných režimov, schyľuje sa k tomu aj u nás, keďže totalitné metódy Psychopatoviča a jeho politickej zberby už tu máme?

Škoda, že nespomenul aj profesora Hrušovského. Ten v priamej diskusii zorganizovanej denníkom Nový Čas dokonale znemožnil propagandistu Krčméryho. Prof. MUDr. Štefan Hrušovský CSc., Dr. SVS jasne obhajoval elementárne fakty virológie, o ktorých expert na tropickú medicínu Krčméry (podľa vlastných slov s polovicou mozgu a tretinou pamäti) buď netuší, alebo ich tají: „Ak hovoríme o kolektívnej imunite, musíme mať v prvom rade na mysli imunitu, ktorú ľudia dosiahli tak, že ochoreli resp. sa infikovali a mohli mať asymptomatický priebeh.“ Čiže ide o opak hysterických opatrení, ktoré ľudí izolovali. Skutočná kolektívna imunita sa dosahuje, keď sa pri infekcii časť ľudí infikuje a získa toľko protilátok, že daná vlna infekcie sama zanikne. Takže logický záver znie: „A očkovanie – to je len barlička, nápomoc k tomu, aby sa zvýšila kolektívna imunita…“

Odvtedy sa oficiálni propagandisti vyhýbajú rovnocennej verejnej diskusii na tému očkovania. Uvážlivá diskusia je nahradzovaná jednostrannou agresívnou rétorikou zastrašovania, v ktorej vyniká Lengvarský, podozrivý zo spoluzodpovednosti na predčasnej smrti generála Lučanského…

 

Démon nekritického súhlasu

   V každej dobe sa nájdu veci neznalí naturščici, ktorí budú hlasno súhlasiť s tým, čo sa momentálne „nosí“ v oficiálnej propagande. Za starých boľševikov to boli tí, čo vykrikovali, že na Kube nie sú žiadne sovietske rakety, až kým Chruščov nevyhlásil, že ich Sovieti sťahujú. Dnes tu máme pána Filana, ktorý síce nemôže tvrdiť, že nás od nacistov oslobodili Američania, tak aspoň vyhlási, že nás Červená armáda neoslobodila, ale okupovala?! Aj očkovací experiment má svoje laické hlásne trúby.

Čím menej niektorí vedia, tým je im všetko jasnejšie. Príkladom je nedovzdelaná Nicholsonová, ktorá sa ledva dostala k maturite, ale to jej nebráni sa s pohŕdaním vyjadrovať o občanoch, ktorí si svoje zdravie vážia a preto vážia každú informáciu o experimentálnom očkovaní.

Všetkých „o prázdnu hlavu“ predbehol najnovšie mediálny komsomolec z Hospodárskych novín menom Martin Behul s jeho „úvahou“, ktorú nazval „Koniec civilizácie“ (21.9.2021). Ten teda udrel „hlavičkou po klinci“! V zúfalej snahe obhájiť neobhájiteľné prišiel s argumentom, že veď ani o fungovaní spaľovacieho motora nemusíme vedieť, aby sme jazdili autom?!! No a už úplne nás „oslobodzuje“ od vedomostí argumentom, že ani „protokol http“ nemusíme vedieť, aby sme si prečítali jeho komentár „na webe“. A demagogicky prirovnáva občanov zvažujúcich fakty o očkovacom experimente s ich zdravím k „popieračom“ guľatosti Zeme, hoci je to nezrovnateľne oslí mostík. Koniec-koncov celá jeho úvaha je nezrovnateľne „oslia“. Mediálny komsomolec Behul hýka nadšením nad covid-vakcináciou, o ktorej ako komentátor všetkého, nič podstatné nevie. Veď tou tupou neznalosťou sa stáva jej ideálnym propagátorom. A tak mu celkom uniká, že aj keď nerozumieme spaľovacím motorom, auto riadime my sami. Naozaj nemusíme vedieť „protokol http“, aby sme si vedeli vybrať a zhodnotiť informácie, ktoré sa ním šíria. A hlavne, žiadna z tých funkcií nás neohrozuje na zdraví (v už takmer desaťtisícke prípadov priznaných na Slovensku), či dokonca nemá za následok predčasnú smrť (potvrdenú po covid-očkovaní už aj úradne)! Mediálny komsomolec z Hospodárskych novín nás naopak vyzýva, aby sme rezignovali na svoje ľudské, aj občianske práva, aby sme odignorovali výdobytok tejto civilizácie v práve odmietnuť experiment na vlastnom tele a dokonca aj princípy GDPR pri úradnom prenasledovaní neočkovaných. Podľa mediálneho komsomolca Behula hrozí „koniec civilizácie“, ak budeme rozmýšľať a pozorne zvažovať informácie bezprostredne sa týkajúce nášho zdravia a života. To si netrúfli odporúčať ani jeho predchodcovia, skutoční komsomolci. Ale vychádza to z ich skalopevného presvedčenia, ktoré si adaptovala Globalizačná klika, že občania sú ovce, ktoré treba tvrdou rukou riadiť. Veľmi sa to podobá na slovenské príslovie „Podľa seba, súdim teba“. Propagandistické ovce bečia v týchto dňoch naplno. Čo urobia, až nový Chruščov oznámi, že vakcinačné rakety pre ich fatálne zlyhania (tak ako sa to už stalo v prípade AstraZeneca) sťahujú z obehu?!

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

biden, obama

Už aj Obama spochybňuje Bidena: Šance na triumf klesli, mal by zvážiť životaschopnosť kandidatúry

18.07.2024 22:40

Obama údajne v zákulisí vyjadril obavy, že prieskumy verejnej mienky sa od Bidena odkláňajú a opúšťajú ho darcovia jeho kampane.

republikáni trump

Republikáni na zjazde nosia obväzy na uchu zo solidarity s Trumpom

18.07.2024 22:12

Trump prišiel na zjazd strany s obväzom na pravom uchu, ktoré mu postrelil atentátnik.

Ľupták

Poslanca Ľuptáka napadli v Humennom, v pondelok spochybňoval útok Ruska na nemocnicu v Kyjeve

18.07.2024 21:40, aktualizované: 21:53

Poslanec za SNS Ivan Ševčík a člen strany Národná koalícia informoval, že v Humennom napadli jeho kolegu Pavla Ľuptáka.

Just Stop Oil Protest

Britskí aktivisti si vypočuli bezprecedentný trest za nenásilný protest. Sudca: Ste fanatici

18.07.2024 20:32

Podľa prokurátorky Jocelyn Ledwardovej ekonomické náklady protestu dosiahli najmenej 770 000 libier.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6370906x
Priemerná čítanosť článkov: 8703x

Autor blogu

Archív

Odkazy