Založ si blog

Koniec pandemického experimentu?

Zdá sa, že v USA sa už o pandémii nehovorí a ako je zvykom, odrazu sa pridávajú aj západné európske štáty náhle bez ohľadu na pôvodne tak hrozivé čísla, ktoré sa už jednoducho nespomínajú. Veď aj boli vážne pochybnosti o ich vierohodnosti. Slovensko, ako je za tejto hrôzo-vlády zvykom, zaostáva a naši bezradní tiež-odborníci sa len rozhliadajú po okolných štátoch, aby mali čo „opajcovať“. Medzičasom však ubehli dva roky a je teda čas, a už aj dôveryhodné zdroje, povedať si, kto a ako túto hrôzu na svet vypustil.

 

Amerika ohrozuje svet

   Globalizačnej klike zjavne už nestačia klasické agresie kdekoľvek na svete si zmyslia. Chystajú niečo horšieho. A aj o tom horšom sa dočítate podrobne v mojej najnovšej práve vydanej knihe „Laboratórium – zdravie pod mikroskopom“. Napríklad:

Práve vydaná kniha

Práve vydaná kniha

„Desiatky amerických vojenských bio-laboratórií je rozmiestnených na amerických vojenských základniach po celom svete – napríklad aj v krajinách ako Gruzínsko, Ukrajina (4), Kirgizsko, Azerbajdžan, Kazachstan (medzičasom zlikvidované?), Uzbekistan, Moldavsko. Zamestnávajú tam približne tri tisícky vedcov, ktorí sa podieľajú aj na štúdiu vírusov pre vojenské účely.

Podľa zverejnených údajov (M. Bago, www.fondsk.ru, strana.news.ua): ´…vďaka známej bulharskej investigatívnej novinárke Diljane Gajtandžievovej… boli po dlhom mlčaní Kyjeva nakoniec USA prinútené priznať, že na Ukrajine majú USA už roky skutočne svoje biologické laboratóriá, dohliada na ne priamo Pentagon a ich cieľom je podľa amerického veľvyslanectva údajne ´zabezpečiť bezpečné skladovanie patogénov a hrozivých toxínov vo vládnych inštitúciách´… USA majú na Ukrajine okrem vládnych inštitúcií a zbraní pod kontrolou aj biologické laboratóriá, kde skladujú a robia pokusy s extrémne nebezpečnými vírusmi a ďalšími patogénmi! …Spojené štáty americké skladovali najnebezpečnejšie patogény na území Ukrajiny a robili pokusy na ľuďoch… Materiály, ktoré získala Gajtandžieva, naznačujú, že Pentagon… vykonal experimenty na 4 400 ukrajinských a 1 000 gruzínskych vojenských príslušníkoch. Projekt s experimentmi na ukrajinských vojakoch dostal kódové označenie UP-8: Šírenie vírusu krymsko-konžskej hemoragickej horúčky (CCHF) a hantavírusov na Ukrajine a potenciálna potreba diferenciálnej diagnostiky u pacientov s podozrením na leptospirózu… Projekt bol financovaný americkou agentúrou DTRA…  na problém amerických biologických laboratórií na Ukrajine upozornili ľudoví poslanci z ´Opozičnej platformy – Za život´ Viktor Medvedčuk a Renat Kuzmin… Na Ukrajine zaznamenali prepuknutie exotických chorôb, ktoré sa začali po príchode biologických laboratórií. Najmä v roku 2009 došlo v regióne Ternopil k šíreniu záhadného vírusu, ktorý spôsobuje hemoragickú pneumóniu. Obeťami choroby sa stalo 450 ľudí. Po nástupe Janukovyča k moci Kyjev inicioval kontroly, ktoré odhalili hrubé porušenia v práci laboratórií. Laboratóriá boli zatvorené, ale po štátnom prevrate v roku 2014 boli znovu otvorené… V roku 2016 zabil vírus podobný chrípke v Charkove približne 20 vojakov a stovky ďalších boli hospitalizovaní. V roku 2017 sa v Nikolajeve, Záporoží, Odese a Charkove vyskytli zvláštne ohniská hepatitídy A.“ Svoje tajné, a veľmi nebezpečné laboratória (pred ktorými varovala aj Svetová zdravotnícka organizácia) už Washington priznal aj oficiálne. Rýchlo ich balia pred postupujúcim ruským vojskom, ale fakticky aj pred svetovou verejnosťou, ktorú už jeden nezvládnutý americký experiment zasiahol veľmi kruto – pandémia covidu (veď čítajte ďalej).

 

Nielen na Ukrajine

   Ako píšem v mojej práve vydanej knihe „Laboratórium – zdravie pod mikroskopom“: „Čerstvú stopu do týchto podozrení priniesli správy z januára 2022. Podľa nich (aeronet.cz): ´Povstání v Kazachstánu se točí okolo uranu a nedávno zprovozněné americké biologické laboratoře skupiny BSL-3 v Alma-Atě, kde americká armáda spolu s vědci z Fort Detrick zahájila výzkum vzorků dýmějového moru z konce středověku! Ruští výsadkáři v noci jako první obsadili právě tyto laboratoře, všechno ostatní bylo podružné, tvrdí ruské zdroje z místa operace!´

A vrcholom je prezradenie tajných amerických vojenských výskumov, kde sa, aj podľa svedectva dr. Mikovitzovej, robili pokusy s kombináciou vírusu chrípkového typu, aby prenášal inak na človeka neprenosné ochorenie SARS! Takéto experimenty demokratický prezident Obama zakázal a to zrejme nie z akéhosi útlocitu, ale ako poistku, že ak by takýto výtvor unikol z laboratória, nech na to doplatí niekto iný, než Američania. Pravda, naivná predstava. Veď to Američanov neuchránilo a to preto, že vojenská kamarila Pentagonu v prepojení na Deep State obišla tento zákaz ´vývozom´ týchto experimentov do viacerých laboratórií najmä post-sovietskych krajín, ale aj do čínskeho Wuhanu! A nositeľ Nobelovej ceny a objaviteľ HIV-vírusu profesor Montaigner potvrdil, že súčasný Covid-19 je zrejme umelý konštrukt, čo sa akosi dostal z tajných laboratórií. Takže ´vynález skazy´ za doláre a pre záujmy Globalizačnej kliky z USA?!“

TU je o tom ako americká vojenská globalizačná klika ohrozuje tento svet (a každý z nás je potenciálnou obeťou!!!) svojimi experimentami (keďže sa boja, že ich vojaci by ich v poli odmietli!) viac.

 

Už aj na Západe podozrenia proti USA

   „Novinár Ronald Ižip (Trend, 13.1.2022) priniesol cennú správu, pri ktorej sa odvoláva na Matta Ridleya. Bývalý člen Snemovne lordov je jedným z prominentných britských žurnalistov a popularizátorom vedy s knihami ako ´Genóm´ alebo ´Červená kráľovná´. Ten pre The Telegraph vyhlásil: ´Bol som podvedený popieračmi teórie úniku vírusu z laboratória´. Podľa Ižipa reaguje M. Ridley na informácie z amerického Kongresu ohľadom komunikácie hlavných amerických a britských expertov v časoch príchodu covidu. Ižip píše: ´Takmer dva roky prebiehala snaha dostať sa na základe slobodného prístupu k informáciám k prvotnej komunikácii vedcov o pôvode covidu. Verejnosť však z materiálov vždy dostala iba vyčiernené strany. Všetko sa však zmenilo s vyšetrovaním v americkej Snemovni reprezentantov, kde poslanci dostali nezeditované verzie mailov. Medzi dotknutých expertov patril Anthony Fauci, riaditeľ amerického Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby, alebo Francis Collins, riaditeľ Národného inštitútu pre zdravie.

Z uniknutej komunikácie vyplýva, že poprední americkí a britskí vedci považovali za pravdepodobné, že vírus unikol z čínskeho laboratória vo Wuhane, no v oficiálnej komunikácii túto možnosť nielen zatajili, ale priamo popreli. V mailoch sa napríklad uvádza, že ´pravdepodobné vysvetlenie´ je založené na vzniku vírusu v ľudskom tkanive v laboratórnom prostredí. Vo svojej komunikácii dávajú tejto pravdepodobnosti 50 až 60 percent. Niektorí si dokonca nevedeli vôbec predstaviť, ako by štiepiace miesto proteínu furín, ktoré dáva vírusu jeho virulentnosť, vôbec vzniklo prirodzene. Z mailovej komunikácie je zrejmé, že inklinovali k teórii, že časť genómu vírusu bola upravená v laboratóriu.´

Ako píšem v mojej práve vydanej knihe „Laboratórium – zdravie pod mikroskopom“: „Podrobnosti k tomuto fatálnemu úniku umelo skonštruovaného vírusu vysvetlil Glenn Beck, ktorý po pôvode covidu spolu s inými pátral, na rešpektovanej televíznej stanici Fox News. Podľa neho nielenže došlo k úniku covidu z laboratória vo Wuhane, ale americká vláda cez NIH (The National Institutes of Health) a nechvalne známeho Dr. Fauciho (ktorý bol za všetkými následnými ´opatreniami´ proti pandémii), financovala tento výskum. A bola si vedomá možného rizika, preto podpísala tajnú dohodu v rozsahu 158 strán s firmou Moderna na vývin mRNA vakcíny?! Riaditeľ NIH Francis Collins po prepuknutí pandémie existenciu takto americkou vládou financovaného výskumu verejne potvrdil v máji 2020! Pripomeňme, že v Európe bola v polovici roku 2021 stiahnutá pre masívne prípady vedľajších účinkov. Naši plagiátori jej nakúpili dva milióny dávok a teraz ich rozdávajú po svete, ako ´charitu´. Celý obrovský podvod bol odhalený na web-stránke faucilied.com (t.j. Fauci-klame), ktorú sa americkým autoritám, zodpovedným za tento globálny podvod, podarilo zrušiť. Ale vďaka Glennovi Beckovi už vieme, že o tomto výskume s koronavírusom referoval Dr. Ralph Baric už v novembri 2015. Súbežne s tým vznikla spomínaná dohoda s Modernou.

Koncom roku 2018 sa ten istý Dr. Baric, ale už s Dr. Zhenglim (z wuhanského laboratória) a Dr. Petrom Daczakom (z EcoHealth) obracajú na DARPA s návrhom na pokračovanie výskumu… Táto vládna agentúra hranie sa s koronavírusom označila za nebezpečné a odmietla ho financovať. Baric a spol. totiž kombinovali ochorenie SARS, ktoré je na človeka neprenosné, s vysokoinfekčným koronavírusom a vyšiel im z toho  SARS-CoV-2 zmutovaný na Covid-19. A ten zasiahol celý svet s viac ako 355 miliónmi infikovaných a viac ako 5,62 miliónmi obetí!

…Od tej doby sa zametajú stopy po pôvodcoch, ktorí sa toľko hrali s nebezpečným vírusom, až im ušiel. Tak vznikla aj falošná stopa o údajnom prenose vírusu z netopiera.

Podľa Becka už v októbri 2019 sa objavili prví covid-pacienti v desiatich nemocniciach vo Wuhane, meste s 11 miliónmi obyvateľov. V americkom Kongrese po ďalších detailoch pátra Randal „Rand“ Paul, americký lekár a republikánsky senátor za štát Kentucky. Ale žltá tlač všade po svete, a u nás zvlášť, je ticho…“

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Olexandr Syrskyj

Syrskyj: Ukrajinci sa zahryzli do krajiny, no Rusov je násobne viac. Putin chce ovládnuť Časiv Jar do osláv 9. mája

14.04.2024 16:40

Časiv Jar, ktorý leží neďaleko od už ovládnutej Avdijivky, je pod neustálou paľbou.

Medveď hnedý

Ďalší útok medveďa: Zranenia utrpeli dvaja turisti na Poľane, zásahový tím lokalitu monitoruje

14.04.2024 15:19, aktualizované: 17:55

Na mieste zasahovali leteckí záchranári.

blaha ľuboš

Blaha: Nového šéfa NR SR budeme riešiť pravdepodobne až po eurovoľbách

14.04.2024 14:31

Poslanec Jozef Hajko (KDH) vníma v tejto otázke taktizovanie zo strany premiéra Roberta Fica.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6290164x
Priemerná čítanosť článkov: 8593x

Autor blogu

Archív

Odkazy