Založ si blog

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na niektorého z amerických prezidentov zatykač (súd v Haagu, mimochodom, neuznávajú, rovnako ako Ukrajina!!!).

Počas súčasnej vojny na Ukrajine Rusi evakuovali doteraz neupresnený počet detí a to oficiálnou cestou cez na to určenú detskú organizáciu. Veď ukrajinskí neo-nacisti ostreľujú civilné ciele, napríklad mesto Doneck, nepretržite už od roku 2014 a zabíjajú tam civilistov podnes!!! Zástupcovia Ruskej federácie to prezentovali aj na Bezpečnostnej rade OSN, ale práve v tej chvíli západní diplomati na čele s americkou tak morálne vyfutrovanou predstaviteľkou náhle „oslepli a ohluchli“. Veď oni dobre vedia, že je to vyfabrikovaná fantazmagória. Absurditu nezmyselného zatykača na Putina odsúdil zo svetových vodcov už Macron, ale aj ďalší svetoví politici, ako zjavný nezmysel. Mimochodom, vymysleli to západní tútori Zelenského ako odvetu, keďže od počiatku vojny na Ukrajine súdne orgány Donbasu a Luhanska začali zbierať dôkazy o zverstvách, ktoré tam ukrajinskí neo-nacisti napáchali.

Najviac sa z toho haagského obvinenia tešil na amerických dávkach dávkovo závislý Zelenský, ten istý Zelenský, ktorý podpísal nariadenie, podľa ktorého ukrajinské úrady doslova unášajú deti z Donbasu a Luhanska BEZ SÚHLASU rodičov!!! O tom informoval dokonca aj Slovenský rozhlas (ale len raz, hneď zasiahla cenzúra). Tamojší obyvatelia totiž odmietajú Zelenského pro-nacistický režim a dúfajú, že od neho budú oslobodení (pochopiteľne ako celé rodiny aj s deťmi, ktoré im teraz ukrajinské úrady nasilím berú!!). Veď pred Zelenského režimom oligarchov už ušlo od roku 2014 viac ako milión občanov Ukrajiny, hlavne z radov ruskej menšiny, ktorá na Ukrajine už nemá žiadne práva a v rámci „double standard“ to západní politici a tým pádom aj ľudskoprávne organizácie prehliadajú. Ukrajinskú šéfku Amnesty International, ktorá priznala, že ukrajinská armáda cielene bombarduje civilné objekty ako inak povinne chránenú „whistleblowerku“ (ale to by nesmela prezrádzať a tým pádom aj „zrádzať“ ukrajinské nevyberavé praktiky, ktorými doteraz stihli porušiť všetky zásady a medzinárodné normy, ktoré sa porušiť dali) ukrajinské úrady promptne umlčali. Na jej odhalenia existuje dostatok dôkazov, napríklad v Mariupoli, o ktorom Zelenského vláda vie, že ho navždy stratili, ukrajinskí vojaci z bezprostrednej blízkosti rozbíjali delostreľbou celé obytné bloky, aj s obyvateľmi v nich!!! Veď to boli predsa „len“ rusky hovoriaci občania tej istej Ukrajiny…

Takže únosy detí vo vojnovej zóne sa dejú. Začali to Američania, pokračuje podľa ich vzoru Zelenského režim…

 

P.S. No a na sociálnych sieťach už od počiatku konfliktu avizované predaje ukrajinských detí na orgány odrazu nie sú „dezinformácie“, ale už ich priznáva aj oficiálna ukrajinská propaganda.

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Kočner – nevydarený univerzálny zlosyn

22.05.2023

Zdochýnajúca kobyla vraj najviac kope. Politická zberba plagiátorov vedená sociopatom Matovičom za asistencie žltej tlače (to je SME-čka, Denník N-ádor, týždeň a Aktuality.sk) a kolaborantskej RTVS ešte kope. Momentálne do rozsudku Špecializovaného trestného súdu vo veci Kočnera a Zsuzsovej. S neskutočnou drzosťou plagiátorov a politických mopslíkov prskajú [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6374895x
Priemerná čítanosť článkov: 8709x

Autor blogu

Archív

Odkazy