Založ si blog

Korona-pandémia ako globálny experiment?

Bill Gates ohromil svet nápadom na globálne povinné očkovanie proti Covid-19. Ako upozornila Dr. Mikovitzová (známa biologička z USA), Gates nemá biologické vzdelanie a jeho motivácia na takúto celosvetovú kampaň je nejasná. Možno preto sa jej chytajú náboženskí fanatici, ako je náš najnovší minister zdravotníctva Krajči. A staršia druhou, treťou, piatou, dvadsiatou vlnou toho, čo tu fakticky ani nebolo.

Ale možno sa nám vyjasní, keď si povieme základné fakty.

Obálka knihy

Obálka knihy

Očkovanie špecifickou vakcínou proti špecifickému vírusu je prevencia. Opakujem – prevencia! A načo vám je prevencia na niečo, čo už bolo?! Veď je to tisícročia tá istá a desiatky rokov vďaka vede objasnená zákonitosť. Každá takáto pandémia sa zjavuje na jar a trápi nás do prvých horúcich letných dní, kedy sama „vyhasne“. Nech robíme, čo robíme, výsledok je rovnaký. Nová vakcína sa nedá vytvoriť z neznámeho „agens“, ale z vírusu (jeho oslabenej verzie), ktorý tu už bol. A tým, že od jeho nástupu po „vyhasnutie“ prebehne niekoľko mesiacov, jeho útok medzičasom prekonajú milióny ľudí a stanú sa tak samozrejme voči nemu imúnni. Čiže, oni žiadnu vakcínu nepotrebujú! A na nič je aj tým, ktorí takejto pandémii podľahli nie priamo na útok samotného vírusu, ale tým, že oslabil a zaťažil ich imunitu, takže umierajú v drvivej väčšine na svoje už iné chronické zdravotné ťažkosti, či jednoducho starobu. Od toho vniklo porekadlo „Marec,  poberaj sa starec“. Veď vysoký počet obetí v Taliansku sa pripisuje práve prestarnutiu tamojšej populácie. A naopak, nízky počet infikovaných a obetí u nás, ale aj v okolitých krajinách strednej a východnej Európy sa pripisuje masívnemu preočkovaniu našej populácie na iné choroby (TBC, kiahne apod.).

Pritom poznáme povinné očkovanie napríklad, ak cestujeme do malarických oblastí, ale to je preto, že toto ochorenie na daných miestach stále hrozí. Naopak, pandémie vírusov napádajúcich dýchacie cesty sú sezónne. To znamená, že keď sa vyvinie vakcína na ten tohtoročný vírus, na budúci rok už je nám nanič, lebo príde nová mutácia. A ak by nám k tejto teórii chýbali tristné praktické fakty, stačí spomenúť, ako to dopadlo v prípade vtáčej chrípky. V roku 2005 hyperaktívna krajská hygienička zo Žiliny vydala starostom obcí pokyn na vyhľadávanie vhodných plôch pre masové hroby! Slovenská vláda zaplatila v roku 2006 až 213 miliónov korún (cca 7 miliónov eur) na prevenciu vtáčej chrípky, z toho 82 miliónov kusov rúšok na tvár. To bol kšeft! Ozaj, kde tie milióny rúšok zmizli, keď ich vláda tento rok nepoužila? Je to záhada. Ale možnou stopou by mohlo byť, že podľa Plus 7 dní sa nevlastný brat mafiánskeho kumpána Borisa Kollára, Ľudovít Goga, dobre nabalil na kšefte cez jeho rakúsku firmu na predaji „extrémne predražených respirátorov“. A, pozor, milióny rúšok vraj „objavil“ v opustenom sklade na Slovensku…

Profesor Krčméry pre „Rozhovory online“ v denníku SME pripomenul, ako sme vzorne na želanie iniciátorov globálnej paniky nakúpili tony vakcín proti prasačej chrípke zbytočne, lebo nik sa nakoniec nedal zaočkovať. Veď k nám tá prasačia chrípka nikdy ani nedorazila! Konkrétne, štát nakúpil vakcíny za milión eur. V auguste 2010 vyhlásila Svetová zdravotnícka organizácia koniec „pandémie“ prasačej chrípky a na Slovensku ostalo 900 tisíc nevyužitých vakcín. Ich protokolárna likvidácia nás všetkých vyšla na ďalších 17 tisíc eur. A niekto z toho mal skvelý biznis! Na ďalší sa už tešia niektoré farma-firmy u nás.

Už vo februári tohto roku to výstižne zhrnul primár MUDr. Juraj Štofko pre denník Plus 1 deň: „V minulosti bola prasacia chrípka, vtáčia chrípka, epidémia SARS. My sme vybudovali za 100 miliónov korún ešte za ministra Rudolfa Zajaca jednotku na Kramároch, ktorá dodnes nemala jedného jediného pacienta. Údržba sú tisíce eur, je tam miestnosť, ktorá musí byť zvlášť ventilovaná, sú to hrozné náklady, ktoré máme na nula pacientov od SARS-u. To isté bolo aj pri vtáčej chrípke, je to nezmysel… Príroda príde a sama to vyrieši. Keď bola prasacia chrípka, dávali deťom antivirotiká. V Británii zistili, že vedľajšie účinky po antivirotikách a liekoch proti viróze majú viac komplikácií, ako je sama prasacia chrípka. Je to absolútna panika, …koronavírus je zbytočná panika.“

K tej panike výdatne prispel istý Martin Smatana, vedúci Inštitútu zdravotnej politiky, svojimi fantazmagorickými „predikciami“ o státisícoch u nás infikovaných s následkom div nie hromadných hrobov. A teraz si spočítajme koľko prázdnych, na pandémiu vyčlenených, červených zón zabralo miesta v našich nemocniciach a stále ešte zaberá! A koľko pacientov trpiacich na iné choroby sa do tých nemocníc celé týždne a mesiace nedostalo!

Mimochodom, boj začína už aj na úrovni liečby infikovaných korona-vírusom. Lokálne iniciatívy a objavné metódy sú potláčané v prospech monopolizácie v rukách globálnych farmaceutických hráčov. Napríklad o lieku z Kuby nie je vhodné ani len nahlas zauvažovať, aj keby to malo stáť desaťtisíce životov, kým prídu tí praví s tým pravým liečením.

   Spomeňme si, že po vyhlásení pandémie „vtáčej chrípky“, ktorá k nám nikdy nedorazila, zaplavil nielen Európu prípravok Tamiflu z farma-firmy, ktorej spolumajiteľom bol čírou náhodou minister obrany USA Donald Rumsfeld. Ten, podľa britského denníka The Independent, len na tomto kšefte zarobil 5 miliónov dolárov! Na vtáčej chrípke, prasačej chrípke i SARS si Globalizačná klika len skúšala, koľko si môžu dovoliť. V prípade koronavírusu im to konečne vyšlo.

Už teda chápeme, načo nám je tá násilná vakcinácia celého ľudstva á la Gates, ktorú podporuje aj frau Merkelová, dlhé roky odpočúvaná americkou tajnou službou?

A mega-kšeft sa už rozbehol! Bruselskí papaláši už objednali 400 miliónov dávok ešte neexistujúcej vakcíny a chcú ich dve miliardy. A pre taký kšeft sa oplatí preskakovať všetky doteraz definované postupy a časové limity. Hrnú sa zarábať a euro-byrokrati radi pomôžu…

 

 

(Výňatok z článku publikovaného v „Zem a vek“, 11.6.2020)

Ukážka z knihy Koronavírus ako terorizmus, vydanej v limitovanom náklade v spolupráci s internetovým rádiom InfoVojna.sk.

Ľudské práva kaprov?

05.12.2022

Najbrutálnejšími novodobými aktivistami, samozvanými „záchrancami Sveta“, sú ochrancovia zvierat. V prvopočiatku tohto hnutia (ktoré čím je menšie, tým sa prejavuje agresívnejšie) boli jeho členovia schopní aj teroristických činov a dokonca úmyselného zabitia bombovým útokom. Preto niektorí skončili aj vo väzení. Podrobne o tom píšem vo svojej štúdii [...]

„Veľký reset“ z Davosu? Len prekabátená boľševická globálna revolúcia!

21.11.2022

Schwabom proklamovaný „Veľký reset“ je len intelektuálna napodobenina komunistickej svetovej revolúcie, ktorej sa sami komunisti vzdali, keď si uvedomili nemožnosť jej realizácie z jedného centra pri enormnej rôznorodosti sveta. Schwab je post-marxistický epigón, ktorý omieľa tie isté boľševické fantazmagórie o „raji na zemi“. Marxizmus aj po páde svojej [...]

Neo-liberálne rodové fantazmagórie už majú svoju obeť

14.11.2022

Už pred pár rokmi prišli feministky s kampaňou pod sloganom „Ženou sa nerodíme, ženou sa stávame“. Táto mozgotrasná myšlienka už stála ľudský život. Hrozné je, že feministické a LGBTI centrály ani ľudská obeť nezastavila v šírení bludov, ktoré ohrozujú celú mladú generáciu západného sveta… Keď prišiel nacizmus s „tisícročnou ríšou“, či [...]

Nemecko, pokus o prevrat, pokus o puč, krajná pravica, zatýkanie

The Guardian: Medzi podozrivými z prípravy puču v Nemecku je aj známy šéfkuchár

10.12.2022 09:55

Ďalšou podozrivou osobou je bývalý policajt, ktorý kedysi chránil židovskú komunitu pred teroristickými útokmi.

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 10:15

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 704
Celková čítanosť: 5770336x
Priemerná čítanosť článkov: 8197x

Autor blogu

Archív

Odkazy