Založ si blog

Korona-pandémia ako globálny experiment?

Bill Gates ohromil svet nápadom na globálne povinné očkovanie proti Covid-19. Ako upozornila Dr. Mikovitzová (známa biologička z USA), Gates nemá biologické vzdelanie a jeho motivácia na takúto celosvetovú kampaň je nejasná. Možno preto sa jej chytajú náboženskí fanatici, ako je náš najnovší minister zdravotníctva Krajči. A staršia druhou, treťou, piatou, dvadsiatou vlnou toho, čo tu fakticky ani nebolo.

Ale možno sa nám vyjasní, keď si povieme základné fakty.

Obálka knihy

Obálka knihy

Očkovanie špecifickou vakcínou proti špecifickému vírusu je prevencia. Opakujem – prevencia! A načo vám je prevencia na niečo, čo už bolo?! Veď je to tisícročia tá istá a desiatky rokov vďaka vede objasnená zákonitosť. Každá takáto pandémia sa zjavuje na jar a trápi nás do prvých horúcich letných dní, kedy sama „vyhasne“. Nech robíme, čo robíme, výsledok je rovnaký. Nová vakcína sa nedá vytvoriť z neznámeho „agens“, ale z vírusu (jeho oslabenej verzie), ktorý tu už bol. A tým, že od jeho nástupu po „vyhasnutie“ prebehne niekoľko mesiacov, jeho útok medzičasom prekonajú milióny ľudí a stanú sa tak samozrejme voči nemu imúnni. Čiže, oni žiadnu vakcínu nepotrebujú! A na nič je aj tým, ktorí takejto pandémii podľahli nie priamo na útok samotného vírusu, ale tým, že oslabil a zaťažil ich imunitu, takže umierajú v drvivej väčšine na svoje už iné chronické zdravotné ťažkosti, či jednoducho starobu. Od toho vniklo porekadlo „Marec,  poberaj sa starec“. Veď vysoký počet obetí v Taliansku sa pripisuje práve prestarnutiu tamojšej populácie. A naopak, nízky počet infikovaných a obetí u nás, ale aj v okolitých krajinách strednej a východnej Európy sa pripisuje masívnemu preočkovaniu našej populácie na iné choroby (TBC, kiahne apod.).

Pritom poznáme povinné očkovanie napríklad, ak cestujeme do malarických oblastí, ale to je preto, že toto ochorenie na daných miestach stále hrozí. Naopak, pandémie vírusov napádajúcich dýchacie cesty sú sezónne. To znamená, že keď sa vyvinie vakcína na ten tohtoročný vírus, na budúci rok už je nám nanič, lebo príde nová mutácia. A ak by nám k tejto teórii chýbali tristné praktické fakty, stačí spomenúť, ako to dopadlo v prípade vtáčej chrípky. V roku 2005 hyperaktívna krajská hygienička zo Žiliny vydala starostom obcí pokyn na vyhľadávanie vhodných plôch pre masové hroby! Slovenská vláda zaplatila v roku 2006 až 213 miliónov korún (cca 7 miliónov eur) na prevenciu vtáčej chrípky, z toho 82 miliónov kusov rúšok na tvár. To bol kšeft! Ozaj, kde tie milióny rúšok zmizli, keď ich vláda tento rok nepoužila? Je to záhada. Ale možnou stopou by mohlo byť, že podľa Plus 7 dní sa nevlastný brat mafiánskeho kumpána Borisa Kollára, Ľudovít Goga, dobre nabalil na kšefte cez jeho rakúsku firmu na predaji „extrémne predražených respirátorov“. A, pozor, milióny rúšok vraj „objavil“ v opustenom sklade na Slovensku…

Profesor Krčméry pre „Rozhovory online“ v denníku SME pripomenul, ako sme vzorne na želanie iniciátorov globálnej paniky nakúpili tony vakcín proti prasačej chrípke zbytočne, lebo nik sa nakoniec nedal zaočkovať. Veď k nám tá prasačia chrípka nikdy ani nedorazila! Konkrétne, štát nakúpil vakcíny za milión eur. V auguste 2010 vyhlásila Svetová zdravotnícka organizácia koniec „pandémie“ prasačej chrípky a na Slovensku ostalo 900 tisíc nevyužitých vakcín. Ich protokolárna likvidácia nás všetkých vyšla na ďalších 17 tisíc eur. A niekto z toho mal skvelý biznis! Na ďalší sa už tešia niektoré farma-firmy u nás.

Už vo februári tohto roku to výstižne zhrnul primár MUDr. Juraj Štofko pre denník Plus 1 deň: „V minulosti bola prasacia chrípka, vtáčia chrípka, epidémia SARS. My sme vybudovali za 100 miliónov korún ešte za ministra Rudolfa Zajaca jednotku na Kramároch, ktorá dodnes nemala jedného jediného pacienta. Údržba sú tisíce eur, je tam miestnosť, ktorá musí byť zvlášť ventilovaná, sú to hrozné náklady, ktoré máme na nula pacientov od SARS-u. To isté bolo aj pri vtáčej chrípke, je to nezmysel… Príroda príde a sama to vyrieši. Keď bola prasacia chrípka, dávali deťom antivirotiká. V Británii zistili, že vedľajšie účinky po antivirotikách a liekoch proti viróze majú viac komplikácií, ako je sama prasacia chrípka. Je to absolútna panika, …koronavírus je zbytočná panika.“

K tej panike výdatne prispel istý Martin Smatana, vedúci Inštitútu zdravotnej politiky, svojimi fantazmagorickými „predikciami“ o státisícoch u nás infikovaných s následkom div nie hromadných hrobov. A teraz si spočítajme koľko prázdnych, na pandémiu vyčlenených, červených zón zabralo miesta v našich nemocniciach a stále ešte zaberá! A koľko pacientov trpiacich na iné choroby sa do tých nemocníc celé týždne a mesiace nedostalo!

Mimochodom, boj začína už aj na úrovni liečby infikovaných korona-vírusom. Lokálne iniciatívy a objavné metódy sú potláčané v prospech monopolizácie v rukách globálnych farmaceutických hráčov. Napríklad o lieku z Kuby nie je vhodné ani len nahlas zauvažovať, aj keby to malo stáť desaťtisíce životov, kým prídu tí praví s tým pravým liečením.

   Spomeňme si, že po vyhlásení pandémie „vtáčej chrípky“, ktorá k nám nikdy nedorazila, zaplavil nielen Európu prípravok Tamiflu z farma-firmy, ktorej spolumajiteľom bol čírou náhodou minister obrany USA Donald Rumsfeld. Ten, podľa britského denníka The Independent, len na tomto kšefte zarobil 5 miliónov dolárov! Na vtáčej chrípke, prasačej chrípke i SARS si Globalizačná klika len skúšala, koľko si môžu dovoliť. V prípade koronavírusu im to konečne vyšlo.

Už teda chápeme, načo nám je tá násilná vakcinácia celého ľudstva á la Gates, ktorú podporuje aj frau Merkelová, dlhé roky odpočúvaná americkou tajnou službou?

A mega-kšeft sa už rozbehol! Bruselskí papaláši už objednali 400 miliónov dávok ešte neexistujúcej vakcíny a chcú ich dve miliardy. A pre taký kšeft sa oplatí preskakovať všetky doteraz definované postupy a časové limity. Hrnú sa zarábať a euro-byrokrati radi pomôžu…

 

 

(Výňatok z článku publikovaného v „Zem a vek“, 11.6.2020)

Ukážka z knihy Koronavírus ako terorizmus, vydanej v limitovanom náklade v spolupráci s internetovým rádiom InfoVojna.sk.

Medvedica s mláďaťom – odstrel zdravého rozumu

05.05.2021

Mantinelizmus našich štátnych ochrancov prírody ma opakovane privádza do úžasu. Na jednej strane významne prispeli k premnoženiu medveďov u nás (ale toto slovo zakazujú?!!) a na druhej ich strieľajú tak bezhlavo, až nad tým ostáva rozum stáť. Exemplárnym príkladom je, že sa týmto ochranárom u nás podarilo obštrukciami proti samospráve, štátnej správe i obyvateľom [...]

Festival pandemických absurdít

03.05.2021

Priatelia, už druhý rok sme obeťami experimentov „inžinierov ľudských duší“, ako je Pfizer-profesor Krčméry, či jeho klon z Krčméryho fabriky na profesúry, Jarčuška, alebo ďalší zberač z Krčméryho fabriky na tituly, Mikas. Uznajme to konečne – pre nich je celý covid španielska dedina a vo svojej bezradnosti sa z vlastného alibizmu a zúfalej snahy aspoň [...]

Kto udal generála Lučanského? Nezabúdame!

28.04.2021

Matovičovej vláde, ale hlavne ministerke Kolíkovej, trvalo viac ako tri mesiace, aby vyfabrikovovali 23 stranový elaborát, ktorým sa pokúšajú vyviniť z násilnej smrti generála Lučanského. Pritom jej členovia nemali prístup k lekárskym správam a nemohli ani hovoriť s ošetrujúcim personálom. Preto Správa vyvoláva viac otázok, než odpovedí. Tá fraška Komisie na zakrytie [...]

Koronavírus / Covid-19 /

Covidu podľahlo ďalších 44 osôb, pozitivita PCR testovania dosiahla tri percentá

08.05.2021 10:06

Počet hospitalizácií pacientov s covidom, resp. s podozrením naň klesol o 39 na 1078.

Eduard Heger

Heger: Buďme optimisti, čakajú nás dobré roky. Máme peniaze aj plán

08.05.2021 08:00

Túžim po tom, aby Slovensko bola úspešná krajina. Aj v minulosti sme videli, že to dokážeme, verí premiér Eduard Heger v úspešný príbeh Slovenska.

koronavírus, Vietnam

ONLINE: WHO varuje lídrov, aby sa nespoliehali len na očkovanie

08.05.2021 07:45, aktualizované: 10:06

Len očkovanie podľa WHO nestačí na zastavenie pandémie. Stále je potrebné obmedziť kontakty medzi ľuďmi.

Kremeľ, Moskva

Ako storočný zomrel Jegor Ligačov. Stál pri Gorbačovovi aj proti nemu

08.05.2021 06:17

V 100 rokoch zomrel v Jegor Ligačov, bývalý tajomník Ústredného výboru Komunistickej strany Sovietskeho zväzu pre ideológiu.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 603
Celková čítanosť: 4598060x
Priemerná čítanosť článkov: 7625x

Autor blogu

Odkazy