Založ si blog

Korona-pandémia ako globálny experiment?

Bill Gates ohromil svet nápadom na globálne povinné očkovanie proti Covid-19. Ako upozornila Dr. Mikovitzová (známa biologička z USA), Gates nemá biologické vzdelanie a jeho motivácia na takúto celosvetovú kampaň je nejasná. Možno preto sa jej chytajú náboženskí fanatici, ako je náš najnovší minister zdravotníctva Krajči. A staršia druhou, treťou, piatou, dvadsiatou vlnou toho, čo tu fakticky ani nebolo.

Ale možno sa nám vyjasní, keď si povieme základné fakty.

Obálka knihy

Obálka knihy

Očkovanie špecifickou vakcínou proti špecifickému vírusu je prevencia. Opakujem – prevencia! A načo vám je prevencia na niečo, čo už bolo?! Veď je to tisícročia tá istá a desiatky rokov vďaka vede objasnená zákonitosť. Každá takáto pandémia sa zjavuje na jar a trápi nás do prvých horúcich letných dní, kedy sama „vyhasne“. Nech robíme, čo robíme, výsledok je rovnaký. Nová vakcína sa nedá vytvoriť z neznámeho „agens“, ale z vírusu (jeho oslabenej verzie), ktorý tu už bol. A tým, že od jeho nástupu po „vyhasnutie“ prebehne niekoľko mesiacov, jeho útok medzičasom prekonajú milióny ľudí a stanú sa tak samozrejme voči nemu imúnni. Čiže, oni žiadnu vakcínu nepotrebujú! A na nič je aj tým, ktorí takejto pandémii podľahli nie priamo na útok samotného vírusu, ale tým, že oslabil a zaťažil ich imunitu, takže umierajú v drvivej väčšine na svoje už iné chronické zdravotné ťažkosti, či jednoducho starobu. Od toho vniklo porekadlo „Marec,  poberaj sa starec“. Veď vysoký počet obetí v Taliansku sa pripisuje práve prestarnutiu tamojšej populácie. A naopak, nízky počet infikovaných a obetí u nás, ale aj v okolitých krajinách strednej a východnej Európy sa pripisuje masívnemu preočkovaniu našej populácie na iné choroby (TBC, kiahne apod.).

Pritom poznáme povinné očkovanie napríklad, ak cestujeme do malarických oblastí, ale to je preto, že toto ochorenie na daných miestach stále hrozí. Naopak, pandémie vírusov napádajúcich dýchacie cesty sú sezónne. To znamená, že keď sa vyvinie vakcína na ten tohtoročný vírus, na budúci rok už je nám nanič, lebo príde nová mutácia. A ak by nám k tejto teórii chýbali tristné praktické fakty, stačí spomenúť, ako to dopadlo v prípade vtáčej chrípky. V roku 2005 hyperaktívna krajská hygienička zo Žiliny vydala starostom obcí pokyn na vyhľadávanie vhodných plôch pre masové hroby! Slovenská vláda zaplatila v roku 2006 až 213 miliónov korún (cca 7 miliónov eur) na prevenciu vtáčej chrípky, z toho 82 miliónov kusov rúšok na tvár. To bol kšeft! Ozaj, kde tie milióny rúšok zmizli, keď ich vláda tento rok nepoužila? Je to záhada. Ale možnou stopou by mohlo byť, že podľa Plus 7 dní sa nevlastný brat mafiánskeho kumpána Borisa Kollára, Ľudovít Goga, dobre nabalil na kšefte cez jeho rakúsku firmu na predaji „extrémne predražených respirátorov“. A, pozor, milióny rúšok vraj „objavil“ v opustenom sklade na Slovensku…

Profesor Krčméry pre „Rozhovory online“ v denníku SME pripomenul, ako sme vzorne na želanie iniciátorov globálnej paniky nakúpili tony vakcín proti prasačej chrípke zbytočne, lebo nik sa nakoniec nedal zaočkovať. Veď k nám tá prasačia chrípka nikdy ani nedorazila! Konkrétne, štát nakúpil vakcíny za milión eur. V auguste 2010 vyhlásila Svetová zdravotnícka organizácia koniec „pandémie“ prasačej chrípky a na Slovensku ostalo 900 tisíc nevyužitých vakcín. Ich protokolárna likvidácia nás všetkých vyšla na ďalších 17 tisíc eur. A niekto z toho mal skvelý biznis! Na ďalší sa už tešia niektoré farma-firmy u nás.

Už vo februári tohto roku to výstižne zhrnul primár MUDr. Juraj Štofko pre denník Plus 1 deň: „V minulosti bola prasacia chrípka, vtáčia chrípka, epidémia SARS. My sme vybudovali za 100 miliónov korún ešte za ministra Rudolfa Zajaca jednotku na Kramároch, ktorá dodnes nemala jedného jediného pacienta. Údržba sú tisíce eur, je tam miestnosť, ktorá musí byť zvlášť ventilovaná, sú to hrozné náklady, ktoré máme na nula pacientov od SARS-u. To isté bolo aj pri vtáčej chrípke, je to nezmysel… Príroda príde a sama to vyrieši. Keď bola prasacia chrípka, dávali deťom antivirotiká. V Británii zistili, že vedľajšie účinky po antivirotikách a liekoch proti viróze majú viac komplikácií, ako je sama prasacia chrípka. Je to absolútna panika, …koronavírus je zbytočná panika.“

K tej panike výdatne prispel istý Martin Smatana, vedúci Inštitútu zdravotnej politiky, svojimi fantazmagorickými „predikciami“ o státisícoch u nás infikovaných s následkom div nie hromadných hrobov. A teraz si spočítajme koľko prázdnych, na pandémiu vyčlenených, červených zón zabralo miesta v našich nemocniciach a stále ešte zaberá! A koľko pacientov trpiacich na iné choroby sa do tých nemocníc celé týždne a mesiace nedostalo!

Mimochodom, boj začína už aj na úrovni liečby infikovaných korona-vírusom. Lokálne iniciatívy a objavné metódy sú potláčané v prospech monopolizácie v rukách globálnych farmaceutických hráčov. Napríklad o lieku z Kuby nie je vhodné ani len nahlas zauvažovať, aj keby to malo stáť desaťtisíce životov, kým prídu tí praví s tým pravým liečením.

   Spomeňme si, že po vyhlásení pandémie „vtáčej chrípky“, ktorá k nám nikdy nedorazila, zaplavil nielen Európu prípravok Tamiflu z farma-firmy, ktorej spolumajiteľom bol čírou náhodou minister obrany USA Donald Rumsfeld. Ten, podľa britského denníka The Independent, len na tomto kšefte zarobil 5 miliónov dolárov! Na vtáčej chrípke, prasačej chrípke i SARS si Globalizačná klika len skúšala, koľko si môžu dovoliť. V prípade koronavírusu im to konečne vyšlo.

Už teda chápeme, načo nám je tá násilná vakcinácia celého ľudstva á la Gates, ktorú podporuje aj frau Merkelová, dlhé roky odpočúvaná americkou tajnou službou?

A mega-kšeft sa už rozbehol! Bruselskí papaláši už objednali 400 miliónov dávok ešte neexistujúcej vakcíny a chcú ich dve miliardy. A pre taký kšeft sa oplatí preskakovať všetky doteraz definované postupy a časové limity. Hrnú sa zarábať a euro-byrokrati radi pomôžu…

 

 

(Výňatok z článku publikovaného v „Zem a vek“, 11.6.2020)

Ukážka z knihy Koronavírus ako terorizmus, vydanej v limitovanom náklade v spolupráci s internetovým rádiom InfoVojna.sk.

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Živá reťaz - Hrdí na rodinu,

Pochod Hrdí na rodinu chce zdôrazňovať význam manželstva. Rátajte s dopravným obmedzením

20.07.2024 09:21

Pre návštevníkov sú pripravené aj diskusia, koncert aj program pre deti.

Boris Johnson

Britský expremiér Johnson verí, že Trump dokáže 'zobchodovať' s Putinom mier na Ukrajine. Ako?

20.07.2024 09:00

Po rozhovore s Trumpom som viac ako kedykoľvek predtým presvedčený, že má silu a odvahu zachrániť Ukrajinu, tvrdí britský expremiér Johnson.

Kolaps mostu v Číne, zábery čínskej štátnej televízie

V Číne sa počas lejaku zrútil most, je veľa mŕtvych aj nezvestných

20.07.2024 07:45

Jedenásť ľudí prišlo o život a najmenej 30 ďalších zostáva nezvestných po tom, čo sa v Číne počas prudkého lejaku zrútil diaľničný most.

Boris Pistorius, ponorka

Nemecko prevádzkuje 6 ponoriek, pre obavy z Ruska chce štyri ďalšie

20.07.2024 07:25

Nemecký minister obrany Boris Pistorius zdôraznil dôležitosť investícií do námorníctva vzhľadom na hrozbu, ktorú predstavuje Rusko.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6371787x
Priemerná čítanosť článkov: 8705x

Autor blogu

Archív

Odkazy