Založ si blog

Smrť generála Lučanského a strach ministra Naďa

Minister Naď pred pár dňami vyhlásil, že dá vyšetriť „únik“ lekárskej správy z kľúčovej operácie generála Lučanského, vyhrážal sa tým, kto tomu úniku napomohli a naopak sľuboval za naše spoločné peniaze veľkú odmenu udavačovi. Zabudol už len pohroziť každému médiu, ktoré by ju zverejnilo, ale aj na to príde.

Moc v tomto štáte si uzurpovala politická mafia, ktorá už prekročila všetky hranice zločinného konania vrátane smrti nevinného človeka. Generál Lučanský predsa už pri svojej kandidatúre na prezidenta PZ SR dokladoval svoje príjmy a ani známym mediálnym štváčom zo žltej tlače sa nepodarilo žiadne „odhalenie“, hoci vykrádanie vyšetrovacích spisov je pracovnom metódou takej Tódovej a jej podobnej mediálnej zberby.

Ale čudný tu je ten strach ministra obrany a arogancie Naďa. Veď jeho kolega v tejto zločinnej politickej skupine, Mikulec vyhlásil, že generálovi Lučanskému len „praskla žilka v oku“ pri cvičení. Sám žiadne ošetrenie nežiadal a to ho len dobrotivý bachar donútil, aby sa dal v 154 kilometrov vzdialenom Ružomberku operovať na takú banalitu, ktorá sa nikdy neoperuje! Tak prečo minister Naď nepodporí svojho kolegu zverejnením tej lekárskej správy, čo by potvrdila, že minister vnútra je krištáľovo čistý charakter a nezavádza verejnosť dezinformáciami?! A kde je teraz minister Mikulec, prečo mlčí, keď je on ten vzor slušného Slovenska, čo nikdy neklame?

Obalka knihy General Milan Lučanský

Ako to, že ten istý minister Naď nariaďuje vyšetriť a vyšetrovaním zastrašuje celý personál vojenskej nemocnice v Ružomberku, keď jeho kolegyňa, ministerka spravodlivosti Kolíková, predsa sväto-sväte vyhlásila, že generálovi Lučanskému nikto nič nespôsobil a nikto za jeho stav nemôže? Veď zverejnenie lekárskej správy by to potvrdilo, či?

Prečo minister Naď odmieta vydať samotnej manželke zrejme umučeného generála Lučanského túto lekársku správu, ktorá by predsa potvrdila, že ministerka Kolíková je krištáľovo čistý charakter a nezavádza verejnosť dezinformáciami?! Prečo minister Naď, ako správny politický mafián, porušuje všetky zákony a pravidlá dobrých mravov, keď rodine generála Lučanského odmieta vydať tento doklad, čím vyvoláva podozrenie, že generál Lučanský sa stal obeťou justičnej a policajnej vraždy? Prečo sa bojí, že by sa tak verejnosť dozvedela pravdu, keď by tá lekárska správa len potvrdila, že generálovi Lučanskému nikto nič nespôsobil a nikto za jeho stav nemôže? Veď minister obrany a arogancie vyhlásil, že generálovi Lučanskému nezachraňovali život, ale „významne vylepšili zrak“, tak prečo sa nepochváli, akých má skvelých vojenských lekárov? Veď rodina generála Lučanského súhlasila na FCB stránke „All for Milan“ so zverejnením správy, tak prečo odrazu tá skromnosť, pán Naď?

A ako to, že známa vykrádačka vyšetrovacích spisov Tódová a celá tá už tak osvedčená mediálna smečka nemá ešte v rukách tak dôležitý dokument, ktorý by potvrdil slová nového generálneho prokurátora Žilinku, že generálovi Lučanskému vlastne nič nebolo?! Veď to až do chvíle, kedy zrejme tajne previezli jeho mŕtvolu z Trenčína, mu nikto nič nespôsobil a ani jemu nič vlastne nebolo, ako vyhlásil pár hodín pred jeho smrťou Žilinka. Prečo teda minister Naď zneužíva právomoc verejného činiteľa a odmieta zverejniť lekársku správu, ktorá by predsa potvrdila, že generálny prokurátor Žilinku je krištáľovo čistý charakter a nezavádza verejnosť dezinformáciami?!

Ako to, že Vagovič, Tódová, Hanzelová, ten komsomolec Struháčik a komsomolka Studeničová ešte nenapomenuli ministra Naďa, že veď nemá čo skrývať, keď generálovi Lučanskému podľa Mikulca predsa nič nebolo, to si len zo špásu zbehol 154 kilometrov do Ružomberka na 12-hodinovú operáciu, a namiesto nevyhnutnej rekonvalescencie zrejme sám proti vôli svojich väzniteľov sa iste z nadmiery zdravia pešo vybral ďalších 144 kilometrov do Trenčína, aby si tam poležal, keďže mu podľa Kolíkovej nič nebolo a ani tam nevydržal a namiesto nevyhnutnej rekonvalescencie vybral sa späť 297 kilometrov do Prešova, aby tam natruc Žilinkovi náhle skonal? Kde ste mediálne hyeny, aby ste sa zastali tejto organizovanej zločinnej skupiny politických mafiánov, ktorým ste vy napomáhali k moci svojimi notorickými lžami, dezinformáciami, hoaxami a konšpiračnými teóriami (tá o samovražde generála Lučanského na dva pokusy najskôr artistickým skokom proti hrane postele a potom vrcholnou eskamotážou s bundou, ktorú mu niekto z bachárov vydal, hoci vraj vedel o jeho samovražedných úmysloch – to je teda konšpiračný výkon?!!). Prečo teraz mlčíte, prečo ste ešte nezverejnili tú lekársku správu, keď v nej vlastne nič nie je, prečo nezháňate na kopu všetky dôkazy, že Mikulec, Kolíková, aj Žilinka netárali dve na tri, nezavádzali verejnosť, neklamali o generálovi Lučanskom, nešírili dezinformácie a konšpiračné teórie? Prečo ste nás ešte neoblažili „odhalením“, že generál Lučanský len zneužil dobrú vôľu justičnej stráže a vyšetrovateľa a dozorujúceho prokurátora a ministra Naďa, aby si v priebehu pár dní pocestoval 595 kilometrov okolo Slovenska a tak sa s ním rozlúčil, aby potom náhle natruc Mikulcovi, Kolíkovej, Žilinkovi a Naďovi bez najmenšieho cudzieho zavinenia skonal? Čo ste ticho? A čoho sa bojí minister Naď?

Delta-fraška pokračuje. Dokedy a s akým koncom?

26.07.2021

Vláda plagiátorov sa rozhodla doraziť turistický priemysel na Slovensku odradením cudzincov pred dovolenkou u nás a občanom Slovenska zhnusiť zahraničné dovolenky. Dôvod je prostý – neposlušnosť. Áno, sme neposlušní a to koalícia zla vedená Psychopatovičom jednoducho neznáša. Preto nezmyselne „tlačia na pílu“ a opäť raz sme jediní široko-ďaleko [...]

Sociálna poisťovňa – štátom chránené výpalníctvo?

05.07.2021

Ak sa vám niekto pokúsi nahovoriť, že úradníčky a riaditelia v tejto inštitúcii úpia pod diktátom paragrafov, ktoré sú absurdné, ale s ktorými nemôžu nič robiť – neverte na duchy. Generálny riaditeľ tejto štátnej výpalníckej inštitúcie je vždy politický nominant a každý si dokázal cez poslancov vybaviť nejaké úľavy a výhody. Tak má Sociálna [...]

Vydýchli ste si? Predčasne. . .

28.06.2021

Každý rozumný človek si s príchodom letných horúčav vydýchol – konečne úľava od opatrení! Veď každá pandémia práve pre tie horúčavy prirodzene sama vyhasne. Každý z nás predsa pozná efekt horúčky. Tou sa bráni telo proti napadnutiu vírusom a keď je taká horúčka všade naokolo, žiadny (zdôrazňujem: žiadny) vírus neprežije. Už pri prvej vlne covid-paniky [...]

martin pavelka

Epidemiológ Pavelka: V budúcnosti bude potrebná aj tretia dávka očkovania

30.07.2021 15:31

Pripomenul, že delta variant koronavírusu je vysoko infekčný a každý s ním príde do styku.

protest hodžovo  prezidentský palác

Vyjadrenie názoru nemôže prerásť do agresie, reaguje na protesty prezidentka

30.07.2021 14:35

Hlava štátu konštatuje, že prijaté opatrenia zo strany vlády sa niekomu môžu zdať ako predčasné a zbytočne tvrdé, s nástupom tretej vlny sa ale podľa nej ukáže ich opodstatnenie.

NCZI capek

NCZI od pondelka posilní priestor na riešenie problémov spojených s pandémiou

30.07.2021 14:20

Call centrum Národného centra zdravotníckych informácií posilnilo 30 ľudí v takzvanom operačnom stredisku.

heger

Heger: O sile tretej vlny pandémie rozhodne miera zaočkovanosti v regiónoch

30.07.2021 13:49

Premiér navštívil bojnickú nemocnicu, aby zistil, ako je pripravená na tretiu vlnu pandémie.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 613
Celková čítanosť: 4745013x
Priemerná čítanosť článkov: 7741x

Autor blogu

Archív

Odkazy