Založ si blog

Moc „bezmocných“ mimovládok a diabolský Sputnik

Je veľký rozdiel medzi Občianskymi združeniami a mimovládkami. Tí prví mobilizujú občanov k užitočným charitatívnym činnostiam, tí druhí robia politiku, čo priznávajú výrazom „ovplyvňovanie politík“. Tí prví fungujú na vlastných nápadoch a iniciatívach, tí druhí sú financovaní najmä zo zahraničia alebo majú aspoň minimálne odtiaľ noty na svoju činnosť. U tých druhých je pozoruhodné aj to, že sa prakticky nepredpokladá, že tie noty a peniaze by mohli prísť aj zo Severu, Juhu a „nedajbože“ Východu – sú výsostným produktom Západu a to pod zámienku, že tam vynašli demokraciu (na Grécko sa zabudlo?) a tým pádom majú na ňu výlučný (americký) patent. Občianske združenia pracujú obetavo v každom režime, mimovládky bolo najviac počuť pred minulými voľbami, kedy sa v politike starali naozaj už do všetkého. Ale teraz nám akosi nápadne onemeli. Splnili svoju úlohu a už nie sú potrební?

 

Čo sa im to stalo?

   Všimnime si to na konkrétnych príkladoch. Pred nástupom selfie-vlády Psychopatoviča sme boli pravidelne a masívne oblažovaní feministickými a LGBTI kampaňami. Medzi organizátormi vynikala istá Pietruchová, čo si „urobila meno“ na útokoch proti katolíckej cirkvi a orgány činné v trestnom konaní si to akosi nevšimli. Ani jej netransparentné financovanie kampane „Piata žena“, kde na danú tému klamala ako na bežiacom páse. Tak sa veľmi starala o LGBTI, že dokonca aj pedofilov chcela vraj brať pod ochranu (po protestoch vycúvala?). Z aktivistky, čo si nežila chudobne, sa (za odmenu za štvavé kampane?) stala dokonca riaditeľkou Odboru rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Z capa sa za naše dane stal záhradník?! A žiadna vláda si s tým netrúfala nič urobiť. Až prišla selfie-vláda a Pietruchová musela odísť z riaditeľskej pozície, aj Ministerstva. A čuduj sa svete, ani LGBTI pes po nej neštekol?!

Je to vôbec drastická premena. Mimovládky pod kepienkom „ľudskoprávnych aktivistov“ huckali kde koho proti predošlým vládam. Pamätáte si na hercov, vždy ochotných vycapiť sa na tribúny protestov, aj keď sa to ich konkrétne netýkalo? Dnes tu máme už rok odborníčku na „koňské divadlo“, čo nechala vykrvácať kultúru zaživa. Kde sú Stanke, Kemka, Pauhofová a celá tá dychtivo protestná grupa reprodukčných umelcov? V prípade Kuciaka zneužívali aj dosky Národného divadla na hecovanie proti vtedajšej vláde. Táto selfie-vláda aj ich konkrétne pripravila o všetko a nedala im nič. Hej, Stanke, Kemka, Pauhofová, čo sa stalo, že teraz držíte hubu?! Ako to, že odrazu neprotestujete ani hláskom, keď ide o vás samotných?!

Ľudskoprávnych aktivistov bolo ako húb po daždi po vražde Kuciaka a jeho snúbenice. Ale po vražde generála Lučanského a celej sérii samovrážd pre brutálne praktiky tohto zločinného režimu – aké ticho zavládlo! Aj sme skoro zabudli, že nejaká Amnesty International existuje. Kde ste, ochrancovia demokracie a ľudských práv? Kam ste zaliezli?!

A pamätáte si na tých priam z kanála vyskočených príživníkov na migračnej vlne pred pár rokmi? To vláda toho „nenávideného“ Roberta Fica im bez výberového konania zo dňa na deň dala 300 000 eur na utečencov, ktorí k nám nikdy nedorazili?! A aj pán Krčméry sa nezabudol na tom priživiť…

Keď nenávistná extrémne propagandistická žltá tlač živila umelo nafúknutú kauzu Dankovej rigorózky, akademickí funkcionári išli z kože vyskočiť, ako boli pobúrení. U nás na Prírodovedeckej fakulte to boli hlavne profesor Nosek a docent Trizna, čo sa nehanbili zneužiť aj hromadnú poštu zamestnancom fakulty, aby burcovali „proti neprávosti“. A tuším to bol pán docent Trizna, čo viedol hŕstku „rozhorčených“ až z Mlynskej doliny do centra hlavného mesta a po ceste čosi vykrikovali a čímsi mávali. Také „vážne“ to bolo. Dnes máme vládu plnú plagiátorov a ten najväčší je predsedom parlamentu – a kde ste, počestní akademici?! Prečo ste sa neozvali a dodnes mlčíte? Veď som ich nielen na tomto blogu (ktorý mohli prehliadnuť), ale aj osobne vyzýval, slniečka naše fakultné, ale akosi o nich a im podobných nebolo a nie je počuť? Tak čo je to za farizejstvo, že keď zavelí žltá tlač, tak jačíte a teraz odrazu nie?

Ale sú tu aj otázky, ktoré sa dotýkajú nás všetkých. Pod rukami selfie-vlády sa rozpadáva naša ekonomika, čo zasahuje každého z nás. Problémy gastro-priemyslu a turistického priemyslu, ktoré začali už pred rokom riešia títo „amatéri a idioti“ až dnes?! Nehovoriac o iných odvetviach. A odrazu sa dozvedáme priamo z Europralamentu od Nichosonovej, že bábkoherečka prešustrovala miliardu eur, a – nič? Žiadna mimovládka nejačí o dušu spasenú? Nedostali od svojich západných patrónov noty, či?

Pod zámienkou núdzového stavu nám „zmenári k zlu“ zmrzačili Ústavu a demontujú demokraciu. A kde ste, „ľudskoprávni aktivisti“?! Odrazu vám demokracia a ľudské práva nestoja za pohnutie, čo len malíčkom?

 

Žaba na prameni

   Začalo to našim Paľkom Demešom, údajne prvým ministrom zahraničných vecí, ale skôr to bol svojrázny ministerský predskokan. Ale on akoby tomu ministerstvu vtlačil „biľag“, ktorého sa nezbavilo dodnes. Veď to bol jeho kamoš, istý Milan Nič, ktorý bol podozrivý z ovplyvňovania dotácií z programu rozvojovej pomoci Slovak Aid, keď sa iste aj s Paľkovou pomocou doškriabal na MZV? Len čo sa dostal na Zamini, kam prišiel z Nadácie Pontis, táto jeho materská nadácia zázrakom uspela v dojení ministerských (a teda našich) peňazí. Zo siedmich predložených projektov bola úspešná v siedmich prípadoch…  Čo za tie ohromné peniaze vlastne poskytli? Pretože tu máme neuveriteľný paradox. Najviac peňazí dostávali mimovládky práve za vlád Roberta Fica, ktorého tak nenávideli. Dobré, čo?

Pavol Demeš sa staral do každých volieb a protestov, čo si ja len pamätám. Veď bol samozvaným „otcom mimovládok“. On im rozdával tie západné noty. Veď to on sa postaral o ich zatiahnutie do politiky. A ako to, že odrazu mlčí? Taký „záchranca demokracie“ a jej súčasná demontáž Matovičovou selfie-vládou ho necháva ľahostajným?

A nezabúdajme, že to bolo za ministrovania Lajčáka z vlády Roberta Fica, kedy bola z našich daní masívne financovaná konferencia vojnových štváčov Globsec, kde nechýbal ani ten najväčší jastrab, americký senátor McCain. Neprišiel iste zadarmo a ani nadarmo. Táto konferencia šírila rusofóbiu a čínofóbiu vo veľkom. Po nástupe selfie-vlády sa ich tisíc stretlo napriek všetkým „black-out-om (to je po trnavsky „lock-down“) na jednom mieste a nechýba ani Paľko Demeš s jeho selfie-mániou. Takže ho máme pekne vycapeného aj s bieloruskou alternatívnou prezidentkou, po ktorej dnes už opäť (tak ako v prípade Saakašviliho, pôvodne miláčika Washingtonu) ani americký pes husky neštekne.

Jedným z hlavných organizátorov Globsecu bol istý Korčok. Ten, čo pracoval a dnes aj ako minister zahraničných vecí selfie-vlády pracuje na tom, aby sme sa „korčok po korčoku“ konečne stali nesvojprávnou kolóniou v rukách globalizátorov.

A teraz si všimnime tú čarovnú premenu.

Keď Matelko „za trest“ nezobral Korčokovho zástupcu Klusa do Bruselu a predviedol tam svoje „one time, next time“ – Korčok ani nepípol.

Keď Testovič trapošil v Paríži s Klárkou – Korčok držal hubu.

Keď Šachmatovič „vtipne“ urazil Ukrajincov – Korčok sa za neho ospravedlňoval, ale na Matelka nemal krivé slovo.

A keď sa Korčok konečne ohradil voči maďarským manévrom s našim dvojitým občianstvom – Zmatkovič ho zvozil a Korčok sklopil uši.

Ale, pozor, pozor!!! Stačilo, aby Igor Hrozný Potemkin siahol po vakcíne Sputnik, a odrazu sa nám pán minister Korčok pohotovo stoporil a začal vehementne podrývať autoritu a štátotvornosť svojho predsedu vlády, keď sa rovno na TA3 vyhrážal, že kto bude zaočkovaný SPUTNIKOM V nebude mať rovnaké práva ako ostatnými (tiež spočiatku provizórne) schválenými vakcínami EÚ. A tu sme pri podstate!

 

Riešenie tu je!

   Záhadné mlčanie mimovládok som tu opisoval už aj skôr. A, čuduj sa svete, nič im doteraz nevadilo, ale odrazu sa prebudili a už jačiáááááá – kvôli vakcíne Sputnik?!! Donedávna neviditeľná Transparency International sa dokonca vyhráža žalobou, ak by si nedajbože niekto trúfol zaočkovať sa niečím, čo už absolvovali msy Rusov bez problémov (spomeňme si na odpadnutú „pokusnú zdravotnú sestričku“ po aplikácii Pfizer-zázraku rovno pred propagandisticky privolanými novinármi!) a viac ako 40 krajín po nej siaha. Maďari ju bez problémov využívajú, keď EÚ na čele s pani Lajnovou zlyhala pri obstaraní „tých pravých“.

Nemôže byť jasnejší dôkaz toho, že mimovládky u nás zľahka prehliadajú všetky lapsusy a brutálne experimenty tejto selfie-vlády, ale zmobilizujú sa v okamihu, keď ide o záujmy západných globalistov. To odrazu vstávajú z mŕtvych a už pracujú (ako vždy ruka v ruke s tými pravými v našej politike) dokonca aj na rozpade tejto Sociopatovičovej zločinnej vlády. Za toľké doslova svinstvá by si to zaslúžil a nakoniec ho pochovajú jeho mimovládkoví tvorcovia, keď si raz trúfne urobiť niečo, čo nám Západ neschválil?

Áno, mimovládky u nás sú tá „piata kolóna“, čo zabezpečuje aj za naše dane, aby sme ani náhodou nemali pocit, že sme svojprávni a tak aj slobodní v našom rozhodovaní. Čo s tým?

Veď je to také jednoduché. Tam kde formát mimovládok vymysleli, tam vymysleli aj ich elimináciu, keď sa nehodia. Tak v USA zaviedli pre aktivistov financovaných zo zahraničia štatút „zahraničného agenta“. A čuduj sa svete, americký princíp prevzalo s úspechom Rusko!!! No a čo sme my horší než naši vzorrovia v USA?

Slovensko – raj kajúcnikov

22.03.2023

Žijeme šialenú dobu. Šialenec ovládol túto krajinu. Mal šialený plán. A prvou obeťou tohto plánu sa stal nevinný generál Milan Lučanský. Nemohlo by sa to stať, keby šialenec nemal bezcharakterných pomocníkov – v prvom rade brutálneho vyšetrovateľa Čurillu a jeho Apačov, sudkyňu Záleskú, doposiaľ neznámych vykonávateľov vo väzobnej väznici v Prešove vedených [...]

Záhady a nové dôkazy k vraždám Kuciaka so snúbenicou i generála Lučanského! ?

20.03.2023

Vo 4. časti mojej internetovej TV relácie „Na moment, blogeri“ sme sa s blogerom Ivanom Štubňom zamýšľali nad tým, že ani s odstupom rokov nie sú jasní objednávatelia smrti dvoch mladých ľudí a ani páchatelia smrti nevinného generála Lučanského pod ochranou zločinnej Matovičovej selfie-vlády plagiátorov. Vychádzali sme z blogerovho článku s nadpisom „Úmrtie [...]

Mazák je vzorný koaličný Mazánek!

13.03.2023

Mazánek je známa postava triedneho šplhúňa v českej študentskej komédii z roku 1939, ale aj obecne v českom jazyku predstavuje šplhúňa, čo sa úlisne vnucuje momentálne mocným. Na to je Prof. JUDr., Ján Mazák, PhD. ako stvorený. Píšem o tom v mojej najnovšej knihe „Slovensko – raj KAJÚCNIkov“ s podtitulom „Spravodlivosť podľa Matoviča“, kde konštatujem: [...]

Jana Bittó Cigániková, Richard Sulík, SaS, parlament

SAS: Len nenávisť ku queer komunite mohla viesť k zákazu zmeny rodného čísla

22.03.2023 10:32

Zákon podľa SaS zakazuje zmenu rodného čísla a tým znemožňuje tranzíciu, čiže zmenu pohlavia.

Grécko vlaky zrážka nehoda

V Grécku po troch týždňoch od nehody s 57 obeťami opäť jazdia vlaky, ale len niektoré

22.03.2023 10:14

Krajine čaká na plne zavedený automatický varovný systém už od roku 2014.

lesopark

V bratislavskom Lesoparku dole nohu z plynu, platí zóna 30

22.03.2023 09:52

Ide o ďalšie opatrenie na zvýšenie komfortu pre návštevníkov, peších i cyklistov.

NAKA

Akcia Chikara 2: NAKA obvinila aj policajného funkcionára

22.03.2023 08:07

Národná kriminálna agentúra zasahuje v súvislosti s drogovým biznisom.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 719
Celková čítanosť: 5908737x
Priemerná čítanosť článkov: 8218x

Autor blogu

Archív

Odkazy