Založ si blog

Delta-fraška pokračuje. Dokedy a s akým koncom?

Vláda plagiátorov sa rozhodla doraziť turistický priemysel na Slovensku odradením cudzincov pred dovolenkou u nás a občanom Slovenska zhnusiť zahraničné dovolenky. Dôvod je prostý – neposlušnosť. Áno, sme neposlušní a to koalícia zla vedená Psychopatovičom jednoducho neznáša. Preto nezmyselne „tlačia na pílu“ a opäť raz sme jediní široko-ďaleko s extrémnymi opatreniami.

Rovnako nás strašil Psychopatovič spolu s ministrom obrany a arogancie až do úplnej hystérie pred celoplošným testovaním, ktoré sme absolvovali ako jediní na svete, pretože Psychopatovič je jediný blázon na svete, ktorý sa dostal k moci ako plagiátor, podozrivý daňový podvodník a najväčší rozoštvávač spoločnosti v Európe. Tento nezodpovedný experiment nikto vo svete nezopakoval, hoci podľa s nimi kolaburujúcimi „odborníkmi“ to malo urobiť z Psychopatoviča globálneho „lídra“ boja s pandémiou a z Krajčiho vedeckého obra, lebo také masové dáta o experimente s vlastným národom nikto nemá, a Jarčuška ručil za to, že sa publikujú vo Veľkej Británii. Tento amorálny experiment na občanoch Slovenska konečne odsúdila aj Svetová zdravotncka organizácia, WHO.

 

Očkovanie ako politikum

   Málokto si dnes spomenie, že očkovanie bolo po dlhé roky bežnou záležitosťou, o ktorej sa nediskutovalo. Túto bezhraničnú dôveru pred pár rokmi naštrbilo hnutie rodičov, ktorí začali poukazovať na vedľajšie účinky. Je to legitímna námietka, ktorá viedla k vyhláseniu vlády (čo opäť akosi zapadlo), že za následky bežného očkovania berie zodpovednosť vrátane odškodnenia obetí medzi deťmi. Takáto racionálna debata chýba pri covid-vakcínach, pretože s vládnucimi plagiátormi sa racionálne diskutovať nedá. Veď sa dostali k moci (a Psychopatovič je v tomto žiarivým príkladom) na základe vybičovaných emócií bez reálnych podkladov vo faktoch (spomeňme si na falošnú stopu šírenú žltou tlačou na trajektórii Kuciak – talianska mafia – vláda R. Fica, za ktorú sa nikdy neospravedlnili). Aby to bolo ešte horšie, nimi preferovaný odborník je Pfizer-profesor Krčméry, ktorý podľa vlastného tvrdenia po exotickej chorobe funguje s polovicou mozgu a tretinou pamäti! Navyše nie je ani virológ, ani epidemiológ. Je odborníkom na „tropickú medicínu“ a pokiaľ je známe, covid sa trópom vyhýba! Tak o čom tu ten pán hovorí? Jeho „věhlas“ (ako hovoria Češi) má dva zdroje – pôsobenie v Afrike a jeho fabrika na „sociálnych profesorov“. Čo to má s covid-om, keď dokonca pôsobí ako „tvár očkovacej kampane proti covid-u“? Nezabúdajme, že za podporu nezmysleného plošného testovania bol odmenený mafiánom v kresle šéfa parlamentu Hurbanovou cenou v hodnote viac ako 27 tisíc eur. Ako po tom všetkom môžeme dôverovať človeku, ktorý na začiatku pandémie celkom racionálne odmietal rúška, ako zbytočné, a ubezpečoval, že na covid sú jednoduché liečebné postupy. Tie sa potvrdili (ivermektín atď.), ale táto selfie-vláda plagiátorov bránila lacnej a účinnej liečbe zákazom predaja a dovozu daných liečiv a vyhadzovom vedúcich lekárov, ktorí ju zavádzali?! Je teda logické, že racionálne uvažujúci občan váha uveriť niekomu, kto po vlne úmrtí, vyvolanej nezmyselným, až zločinným plošným testovaním vyhlásil, že sa stali „chyby“, ale aj tak sa máme „zomknúť okolo vlády“, ktorá v rukách plagiátora Psychopatoviča tú katastrofu spôsobila?!

Podobne aj „skládková Zuzanka“ v prezidentskom paláci hovorí o masových psychických následkoch na deťoch z nezmyselného on-line vyučovania, čo nemá v krajinách so skutočnými odborníkmi (kde nemôže byť ministrom školstva kaderník so vzdelaním obuvníka!) obdoby. Ale to už je neskoro, Zuzanka, mlieko je rozliate a následky nedozerné!

 

Delta-strašiak, či ozajstná hrozba?

   Dôvere občanov nepomáha ani to, ako si fatálne títo vládni „odborníci“ odporujú. Krčméry musel priznať, že nový strašiak, delta-mutácia, je desaťnásobne slabšia, než pôvodný covid. Ministerstvo zdravotníctva pripúšťa, že prejavy delta mutácie sa môžu zamieňať s nádchou! Nezabúdajme tiež, že akosi záhadne túto zimu vymizla chrípka, ktorá sa ľahko mohla v prospech vládnej propagandy plagiátorov zamieňať sa údajnú pandémiu covid-u. Tiež si pamätáme, že v New York Times odhadli až 90% testov ako falošne pozitívnych. A do toho sa opäť v prospech vládnej propagandy plagiátorov ozýva nielen už celkom znemožnený Krčméry, ale aj jeho klon Jarčuška, čo straší budúcimi mŕtvymi. Na to naše „najdôveryhodnejšie“ spravodajstvo RTVS ochotne včera zverejnilo „poplašnú správu“ Martina Smatanu (áno, toho, čo sa na začiatku pandémie znemožnil svojimi „predikciami“ masových úmrtí a musel odísť z postu riaditeľa Inštitútu zdravotnej politiky), že (v rozpore s tvrdením Krčméryho) úmrtnosť na delta-mutáciu bude trojnásobná oproti klasickému covid-u a predpovedá na jeseň 40 tisíc mŕtvych?! Nie je to klasická poplašná správa šírená „najdôveryhodnejším“ spravodajstvom RTVS?!

Bežný občan je už v úplnom chaose, keď to isté „najdôveryhodnejšie“ spravodajstvo RTVS prinesie správu z Veľkej Británie, kde odmietajú očkovanie pokusnými vakcínami detí mladších 12 rokov, ako celkom nezmyselné a škodlivé. Do toho sa dozvedá z iných médií, že:

„Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!“

„Kvôli covidovej vakcíne zostalo 12-ročné dievča odkázané na invalidný vozík.“

„Podľa uniknutých informácií zomrelo v USA po očkovaní už vyše 50 000 ľudí.“

„Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať.“

„Konatelia Pfizeru… Opakovane propagujú smrtiace lieky.“

„Eric Clapton po očkovaní: „K tej ihle som sa nemal nikdy priblížiť.“

„Už aj WHO priznáva, že mRNA vakcíny od farmaceutických firiem Pfizer a Moderna spôsobuju zápal srdcového svalu.“

Do toho bežný občan už zaregistroval vo svojom okolí prípady známych, ktorí mali ťažkú reakciu na takéto experimentálne očkovanie, dokonca s trvalými následkami.

A tak kvôli odporu racionálne uvažujúcich občanov vláda plagiátorov neplní zadania farma-firiem ani len v základnom experimente s očkovaním, nie to ešte plánovanom znásobení tohto mega-kšeftu tretím, možno aj štvrtým, no a prečo nie aj piatym a ďalšími dávkami, aby ten kšeft nevyschol. Veď už padol aj návrh, aby boli poslušní ovčianikovia očkovaní každý mesiac znovu a znovu! A to dovtedy proti všetkým možným aj nemožným mutáciám, až aj z nich konečne budú neplodné mutanty?

Do očí bijúcim paradoxom pritom je, že vážne zdravotné komplikácie, až po úmrtia, sú už dnes zrejme častejšie v prípade očkovania, než u delta-mutácie, pred ktorou nás tak strašia.

 

Čomu teda veriť?

   V zmätku protichodných informácií a nedôveryhodných vyjadreniach provládnych „odborníkov“ sa bežný občan spolieha už pomaly, len na to, čo vidí. A čo videl od začiatku leta?

Dôkazom, že tu ide v prvom rade o propagandu a následne umelo vyvolanú hystériu je príklad obrovského kontrastu – na finále Európskeho šampionátu vo Wembley 65 tisíc účastníkov bez rúšok a odstupov. Na tenisovom turnaji vo Wimbledone plné tribúny (a to bežný občan nevidí tie tlačenice medzi bočnými kurtami). V Budapešti opakovane na futbale 60 tisíc nadšených divákov bez rúšok a bez odstupu. A to nás pritom strašili britským variantom covidu! Na otvorení Olympijských hier v Tókiu len tisícka vybraných hostí, hoci na ploche sa predstavia tisíce športovcov z celého sveta bez rúšok a niekoľko tisíc účinkujúcich?! Aká je tu logika, ak nie očkovacia propaganda, ktorá niekde zaberá a inde nie?

Vo svojej posadnutosti očkovaním ignoruje vláda plagiátorov aj rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý odmieta diskrimináciu neočkovaných, keď uplatňujú svoje právo rozhodovať o svojom zdraví zoči-voči hrozbe experimentálnym vakcínam s už známymi a publikovanými vážnymi bočnými účinkami. Ale keď sa im to hodilo, v prípade referenda, rozhodnutie Ústavného súdu brali vážne. To znamená jediné, vláda ktorá nerešpektuje rozhodnutia Ústavného súdu bez výnimky, nerešpektuje ani Ústavu a tým sa stáva nelegitímnou! Ako potom jej nariadenia môžu byť pre občanov záväzné?

Táto selfie-vláda plagiátorov už začína v očkovacej propagande používať „double-speak“ totalitných režimov: sľubuje očkovaným „slobodu“,hoci ju nezaručuje (ako ukazuje absurdný príklad z piešťanských kúpeľov), ale už nehovorí o plánovanom masovom uväznení neočkovaných občanov!

Mimochodom, všimli ste si? Už pomaly roky sa nehovorí o hrozbe „ozónovej diery“. No to preto, že tou si klimatológovia (ako odbor, ktorý nemohol nič predvídať a teda bol finančne podvyživený) výdatne pomohli k financiám, až kým sa neprišlo na to, že tá je chvíľami väčšia, chvíľami menšia a tak sa na globálnu otepľovaciu propagandu nehodí. Tak aj teraz sa už nehovorí o britskom, brazílskom, či indickom variante covidu-u, lebo toto strašidlo už nezaberá. Tento zdroj globálnej pandémie s letnými horúčavami podľa zákonitostí Prírody sám vyhasol. A delta-mutácia má efekt ani nie chrípky, ale nádchy. Tak prečo toľko kriku, prečo ako jediní máme brutálne opatrenia proti turistom, ktorí by radi prišli na Slovensko a tak hynú bez očakávaných príjmov celé oblasti, kde radi chodili aspoň Česi a Poliaci? No, ako sme si už povedali, naši Pfizer-profesori a našepkávači nezmyslov typu celoplošného testovania sú v hystérii, pretože tento národ sa konečne vzchopil k oprávnenej občianskej neposlušnosti a odmieta experiment s provizórnymi vakcínami. A najmä sa vzoprel pokusu zlikvidovať našu budúcnosť úplne absurdným nápadom očkovať aj deti. Preto plagiátori zúria.

Racionálna diskusia sa nedá viesť s vládou plagiátorov a jej finančne a medailami zaviazanými tiež-odborníkmi. A tak tu je naozaj jediné riešenie v prospech triezveho prístupu k akejkoľvek zdravotnej hrozby tejto spoločnosti – zbaviť sa tejto vlády (zaťaženej aj inými zločinmi) a s tou novou hľadať zmysluplné riešenia, ktorým by aj bežný občan mohol veriť…

Slovensko – raj kajúcnikov

22.03.2023

Žijeme šialenú dobu. Šialenec ovládol túto krajinu. Mal šialený plán. A prvou obeťou tohto plánu sa stal nevinný generál Milan Lučanský. Nemohlo by sa to stať, keby šialenec nemal bezcharakterných pomocníkov – v prvom rade brutálneho vyšetrovateľa Čurillu a jeho Apačov, sudkyňu Záleskú, doposiaľ neznámych vykonávateľov vo väzobnej väznici v Prešove vedených [...]

Záhady a nové dôkazy k vraždám Kuciaka so snúbenicou i generála Lučanského! ?

20.03.2023

Vo 4. časti mojej internetovej TV relácie „Na moment, blogeri“ sme sa s blogerom Ivanom Štubňom zamýšľali nad tým, že ani s odstupom rokov nie sú jasní objednávatelia smrti dvoch mladých ľudí a ani páchatelia smrti nevinného generála Lučanského pod ochranou zločinnej Matovičovej selfie-vlády plagiátorov. Vychádzali sme z blogerovho článku s nadpisom „Úmrtie [...]

Mazák je vzorný koaličný Mazánek!

13.03.2023

Mazánek je známa postava triedneho šplhúňa v českej študentskej komédii z roku 1939, ale aj obecne v českom jazyku predstavuje šplhúňa, čo sa úlisne vnucuje momentálne mocným. Na to je Prof. JUDr., Ján Mazák, PhD. ako stvorený. Píšem o tom v mojej najnovšej knihe „Slovensko – raj KAJÚCNIkov“ s podtitulom „Spravodlivosť podľa Matoviča“, kde konštatujem: [...]

Alexander Schallenberg

Rakúsky minister: Rusko bude pre Európu vždy dôležité. A bráni Raiffeisen Bank

22.03.2023 10:58

Niektorí rakúski predstavitelia však stále dúfajú, že sa vojna na Ukrajine rýchlo skončí a vzťahy s Ruskom sa vrátia do normálu.

Jana Bittó Cigániková, Richard Sulík, SaS, parlament

SAS: Len nenávisť ku queer komunite mohla viesť k zákazu zmeny rodného čísla

22.03.2023 10:32

Zákon podľa SaS zakazuje zmenu rodného čísla a tým znemožňuje tranzíciu, čiže zmenu pohlavia.

Grécko vlaky zrážka nehoda

V Grécku po troch týždňoch od nehody s 57 obeťami opäť jazdia vlaky, ale len niektoré

22.03.2023 10:14

Krajine čaká na plne zavedený automatický varovný systém už od roku 2014.

lesopark

V bratislavskom Lesoparku dole nohu z plynu, platí zóna 30

22.03.2023 09:52

Ide o ďalšie opatrenie na zvýšenie komfortu pre návštevníkov, peších i cyklistov.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 719
Celková čítanosť: 5909115x
Priemerná čítanosť článkov: 8219x

Autor blogu

Archív

Odkazy