Založ si blog

Delta-fraška pokračuje. Dokedy a s akým koncom?

Vláda plagiátorov sa rozhodla doraziť turistický priemysel na Slovensku odradením cudzincov pred dovolenkou u nás a občanom Slovenska zhnusiť zahraničné dovolenky. Dôvod je prostý – neposlušnosť. Áno, sme neposlušní a to koalícia zla vedená Psychopatovičom jednoducho neznáša. Preto nezmyselne „tlačia na pílu“ a opäť raz sme jediní široko-ďaleko s extrémnymi opatreniami.

Rovnako nás strašil Psychopatovič spolu s ministrom obrany a arogancie až do úplnej hystérie pred celoplošným testovaním, ktoré sme absolvovali ako jediní na svete, pretože Psychopatovič je jediný blázon na svete, ktorý sa dostal k moci ako plagiátor, podozrivý daňový podvodník a najväčší rozoštvávač spoločnosti v Európe. Tento nezodpovedný experiment nikto vo svete nezopakoval, hoci podľa s nimi kolaburujúcimi „odborníkmi“ to malo urobiť z Psychopatoviča globálneho „lídra“ boja s pandémiou a z Krajčiho vedeckého obra, lebo také masové dáta o experimente s vlastným národom nikto nemá, a Jarčuška ručil za to, že sa publikujú vo Veľkej Británii. Tento amorálny experiment na občanoch Slovenska konečne odsúdila aj Svetová zdravotncka organizácia, WHO.

 

Očkovanie ako politikum

   Málokto si dnes spomenie, že očkovanie bolo po dlhé roky bežnou záležitosťou, o ktorej sa nediskutovalo. Túto bezhraničnú dôveru pred pár rokmi naštrbilo hnutie rodičov, ktorí začali poukazovať na vedľajšie účinky. Je to legitímna námietka, ktorá viedla k vyhláseniu vlády (čo opäť akosi zapadlo), že za následky bežného očkovania berie zodpovednosť vrátane odškodnenia obetí medzi deťmi. Takáto racionálna debata chýba pri covid-vakcínach, pretože s vládnucimi plagiátormi sa racionálne diskutovať nedá. Veď sa dostali k moci (a Psychopatovič je v tomto žiarivým príkladom) na základe vybičovaných emócií bez reálnych podkladov vo faktoch (spomeňme si na falošnú stopu šírenú žltou tlačou na trajektórii Kuciak – talianska mafia – vláda R. Fica, za ktorú sa nikdy neospravedlnili). Aby to bolo ešte horšie, nimi preferovaný odborník je Pfizer-profesor Krčméry, ktorý podľa vlastného tvrdenia po exotickej chorobe funguje s polovicou mozgu a tretinou pamäti! Navyše nie je ani virológ, ani epidemiológ. Je odborníkom na „tropickú medicínu“ a pokiaľ je známe, covid sa trópom vyhýba! Tak o čom tu ten pán hovorí? Jeho „věhlas“ (ako hovoria Češi) má dva zdroje – pôsobenie v Afrike a jeho fabrika na „sociálnych profesorov“. Čo to má s covid-om, keď dokonca pôsobí ako „tvár očkovacej kampane proti covid-u“? Nezabúdajme, že za podporu nezmysleného plošného testovania bol odmenený mafiánom v kresle šéfa parlamentu Hurbanovou cenou v hodnote viac ako 27 tisíc eur. Ako po tom všetkom môžeme dôverovať človeku, ktorý na začiatku pandémie celkom racionálne odmietal rúška, ako zbytočné, a ubezpečoval, že na covid sú jednoduché liečebné postupy. Tie sa potvrdili (ivermektín atď.), ale táto selfie-vláda plagiátorov bránila lacnej a účinnej liečbe zákazom predaja a dovozu daných liečiv a vyhadzovom vedúcich lekárov, ktorí ju zavádzali?! Je teda logické, že racionálne uvažujúci občan váha uveriť niekomu, kto po vlne úmrtí, vyvolanej nezmyselným, až zločinným plošným testovaním vyhlásil, že sa stali „chyby“, ale aj tak sa máme „zomknúť okolo vlády“, ktorá v rukách plagiátora Psychopatoviča tú katastrofu spôsobila?!

Podobne aj „skládková Zuzanka“ v prezidentskom paláci hovorí o masových psychických následkoch na deťoch z nezmyselného on-line vyučovania, čo nemá v krajinách so skutočnými odborníkmi (kde nemôže byť ministrom školstva kaderník so vzdelaním obuvníka!) obdoby. Ale to už je neskoro, Zuzanka, mlieko je rozliate a následky nedozerné!

 

Delta-strašiak, či ozajstná hrozba?

   Dôvere občanov nepomáha ani to, ako si fatálne títo vládni „odborníci“ odporujú. Krčméry musel priznať, že nový strašiak, delta-mutácia, je desaťnásobne slabšia, než pôvodný covid. Ministerstvo zdravotníctva pripúšťa, že prejavy delta mutácie sa môžu zamieňať s nádchou! Nezabúdajme tiež, že akosi záhadne túto zimu vymizla chrípka, ktorá sa ľahko mohla v prospech vládnej propagandy plagiátorov zamieňať sa údajnú pandémiu covid-u. Tiež si pamätáme, že v New York Times odhadli až 90% testov ako falošne pozitívnych. A do toho sa opäť v prospech vládnej propagandy plagiátorov ozýva nielen už celkom znemožnený Krčméry, ale aj jeho klon Jarčuška, čo straší budúcimi mŕtvymi. Na to naše „najdôveryhodnejšie“ spravodajstvo RTVS ochotne včera zverejnilo „poplašnú správu“ Martina Smatanu (áno, toho, čo sa na začiatku pandémie znemožnil svojimi „predikciami“ masových úmrtí a musel odísť z postu riaditeľa Inštitútu zdravotnej politiky), že (v rozpore s tvrdením Krčméryho) úmrtnosť na delta-mutáciu bude trojnásobná oproti klasickému covid-u a predpovedá na jeseň 40 tisíc mŕtvych?! Nie je to klasická poplašná správa šírená „najdôveryhodnejším“ spravodajstvom RTVS?!

Bežný občan je už v úplnom chaose, keď to isté „najdôveryhodnejšie“ spravodajstvo RTVS prinesie správu z Veľkej Británie, kde odmietajú očkovanie pokusnými vakcínami detí mladších 12 rokov, ako celkom nezmyselné a škodlivé. Do toho sa dozvedá z iných médií, že:

„Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!“

„Kvôli covidovej vakcíne zostalo 12-ročné dievča odkázané na invalidný vozík.“

„Podľa uniknutých informácií zomrelo v USA po očkovaní už vyše 50 000 ľudí.“

„Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať.“

„Konatelia Pfizeru… Opakovane propagujú smrtiace lieky.“

„Eric Clapton po očkovaní: „K tej ihle som sa nemal nikdy priblížiť.“

„Už aj WHO priznáva, že mRNA vakcíny od farmaceutických firiem Pfizer a Moderna spôsobuju zápal srdcového svalu.“

Do toho bežný občan už zaregistroval vo svojom okolí prípady známych, ktorí mali ťažkú reakciu na takéto experimentálne očkovanie, dokonca s trvalými následkami.

A tak kvôli odporu racionálne uvažujúcich občanov vláda plagiátorov neplní zadania farma-firiem ani len v základnom experimente s očkovaním, nie to ešte plánovanom znásobení tohto mega-kšeftu tretím, možno aj štvrtým, no a prečo nie aj piatym a ďalšími dávkami, aby ten kšeft nevyschol. Veď už padol aj návrh, aby boli poslušní ovčianikovia očkovaní každý mesiac znovu a znovu! A to dovtedy proti všetkým možným aj nemožným mutáciám, až aj z nich konečne budú neplodné mutanty?

Do očí bijúcim paradoxom pritom je, že vážne zdravotné komplikácie, až po úmrtia, sú už dnes zrejme častejšie v prípade očkovania, než u delta-mutácie, pred ktorou nás tak strašia.

 

Čomu teda veriť?

   V zmätku protichodných informácií a nedôveryhodných vyjadreniach provládnych „odborníkov“ sa bežný občan spolieha už pomaly, len na to, čo vidí. A čo videl od začiatku leta?

Dôkazom, že tu ide v prvom rade o propagandu a následne umelo vyvolanú hystériu je príklad obrovského kontrastu – na finále Európskeho šampionátu vo Wembley 65 tisíc účastníkov bez rúšok a odstupov. Na tenisovom turnaji vo Wimbledone plné tribúny (a to bežný občan nevidí tie tlačenice medzi bočnými kurtami). V Budapešti opakovane na futbale 60 tisíc nadšených divákov bez rúšok a bez odstupu. A to nás pritom strašili britským variantom covidu! Na otvorení Olympijských hier v Tókiu len tisícka vybraných hostí, hoci na ploche sa predstavia tisíce športovcov z celého sveta bez rúšok a niekoľko tisíc účinkujúcich?! Aká je tu logika, ak nie očkovacia propaganda, ktorá niekde zaberá a inde nie?

Vo svojej posadnutosti očkovaním ignoruje vláda plagiátorov aj rozhodnutie Ústavného súdu, ktorý odmieta diskrimináciu neočkovaných, keď uplatňujú svoje právo rozhodovať o svojom zdraví zoči-voči hrozbe experimentálnym vakcínam s už známymi a publikovanými vážnymi bočnými účinkami. Ale keď sa im to hodilo, v prípade referenda, rozhodnutie Ústavného súdu brali vážne. To znamená jediné, vláda ktorá nerešpektuje rozhodnutia Ústavného súdu bez výnimky, nerešpektuje ani Ústavu a tým sa stáva nelegitímnou! Ako potom jej nariadenia môžu byť pre občanov záväzné?

Táto selfie-vláda plagiátorov už začína v očkovacej propagande používať „double-speak“ totalitných režimov: sľubuje očkovaným „slobodu“,hoci ju nezaručuje (ako ukazuje absurdný príklad z piešťanských kúpeľov), ale už nehovorí o plánovanom masovom uväznení neočkovaných občanov!

Mimochodom, všimli ste si? Už pomaly roky sa nehovorí o hrozbe „ozónovej diery“. No to preto, že tou si klimatológovia (ako odbor, ktorý nemohol nič predvídať a teda bol finančne podvyživený) výdatne pomohli k financiám, až kým sa neprišlo na to, že tá je chvíľami väčšia, chvíľami menšia a tak sa na globálnu otepľovaciu propagandu nehodí. Tak aj teraz sa už nehovorí o britskom, brazílskom, či indickom variante covidu-u, lebo toto strašidlo už nezaberá. Tento zdroj globálnej pandémie s letnými horúčavami podľa zákonitostí Prírody sám vyhasol. A delta-mutácia má efekt ani nie chrípky, ale nádchy. Tak prečo toľko kriku, prečo ako jediní máme brutálne opatrenia proti turistom, ktorí by radi prišli na Slovensko a tak hynú bez očakávaných príjmov celé oblasti, kde radi chodili aspoň Česi a Poliaci? No, ako sme si už povedali, naši Pfizer-profesori a našepkávači nezmyslov typu celoplošného testovania sú v hystérii, pretože tento národ sa konečne vzchopil k oprávnenej občianskej neposlušnosti a odmieta experiment s provizórnymi vakcínami. A najmä sa vzoprel pokusu zlikvidovať našu budúcnosť úplne absurdným nápadom očkovať aj deti. Preto plagiátori zúria.

Racionálna diskusia sa nedá viesť s vládou plagiátorov a jej finančne a medailami zaviazanými tiež-odborníkmi. A tak tu je naozaj jediné riešenie v prospech triezveho prístupu k akejkoľvek zdravotnej hrozby tejto spoločnosti – zbaviť sa tejto vlády (zaťaženej aj inými zločinmi) a s tou novou hľadať zmysluplné riešenia, ktorým by aj bežný občan mohol veriť…

Literatúra na cestách

11.07.2022

Za prvý polrok tohto roku som stihol dva výjazdy za čitateľmi a tri šnúry besied a podpisoviek. Dokopy to predstavovalo 28 besied a 25 podpisoviek. Po dvojročnej pandemickej pauze to bolo povznášajúce zvítanie. Na viaceré miesta som sa vracal, do niektorých som zavítal po prvý krát. Začal som vo Veľkom Krtíši. Tu to bolo hlavne pre stredoškolákov, ktorým už od roku 2013 [...]

Potemkiniáda ministerky Milanovej

04.07.2022

Osoba menom Milanová je klasickou ukážkou „odborníkov“, ktorý k moci priviedol sociopat Matovič. On sám je im vzorrrom, keď verejne vyhlásil, že sa vo financiách nevyzná (na všetko vraj má Pavlínku), ale drzo zastáva funkciu ministra financií s perspektívou, že našu krajinu privedie k bankrotu. Kultúrny bankrot zabezpečuje Milanová. Ako to u plagiátorov, ako je [...]

Smart ako smrť?

13.06.2022

Možno aj vy ste už mali skúsenosť, že čím je niečo viac „smart“ tým idiotskejšie si pri tom pripadá človek, ktorému by to „smart“ malo slúžiť. Na návšteve u priateľa som zistil, že nedokážem ovládať smart-televízor. A to mám dva doktoráty. Lenže toto bola evidentne iná vysoká. Tiež som si kúpil smart-tlačiareň, ktorá už nemá návod tlačený a [...]

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

Trump

U Trumpa našla FBI tajné dokumenty, je podozrivý zo špionáže

12.08.2022 23:05

Podľa informácií denníka The Washington Post sa agenti FBI hľadali aj dokumenty k jadrovým zbraniam.

Ukrajina Rusko Krym výbuchy základňa uarus

Pentagón: Nevieme, čo spôsobilo výbuch na Kryme, naše zbrane to neboli

12.08.2022 22:30

Neposkytli sme nič, čo by Ukrajincom umožnilo zaútočiť na Krym, povedal vysokopostavený americký predstaviteľ.

Cetinje

Strieľal hlava-nehlava. Muž v čiernohorskej Cetinji zabil 10 ľudí vrátane dvoch detí

12.08.2022 20:26, aktualizované: 23:17

Cieľom 34-ročného útočníka boli ľudia, ktorí bývali v jeho dome ako nájomníci.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 686
Celková čítanosť: 5590104x
Priemerná čítanosť článkov: 8149x

Autor blogu

Archív

Odkazy