Založ si blog

Kto je Dostál?

Ja tomu nerozumiem. Tento pán mi nepripadá, ako politik. A nespomínam si, že by robil niečo iné, než že sa úporne snažil dostať do nášho parlamentu. Neviem si tiež predstaviť, že by ho niekto volil. Zrejme preto zmenil už toľkokrát identitu, že o tom strácam prehľad.

Už sa v tom parlamente ostantatívne promenoval so židovskou hviezdou na klope saka, ale najnovšie sa zdá, že podporuje tých, čo Židov vraždili?!! A to dokonca aj tých, čo unikli nacistickým koncentrákom, ako proti tomu protestuje oficiálna izraelská tlač?!! Som v šoku.

Potom sa v Parlamente demonštratívne vyhlásil za Róma. Ale ja si naozaj nepamätám, že by sa Rómami kedy zaoberal tak, že by si to všimli aj obyčajní občania. A tiež je mi čudné, že ho to akosi prirýchlo prešlo?!

Často sa preoblieka za ženu?! Ale vôbec som nezaregistroval, že by prispel akosi k tejto téme, hoci som ako autor desaťročia písal pre ženské časopisy, a dodnes sa zaoberám touto problematikou.

Mne pán Dostál pripadá ako politický transvestita, čo sa preoblečie do akejkoľvek práve módnej neoliberálnej kože. A za chvíľu ju zasa zvlečie, ako politický had bez hanby a studu. Ale jeho najnovšia premena sa už naozaj zdá za čiarou elementárnej morálky. On sa samozvane vyhlásil za príslušníka ukrajinskej národnosti?! To ho už maska Róma prestala baviť? Zunovalo sa mu robiť túto exhibíciu, na Rómov v okamihu zabudol, a rozhodol sa prsiť za ukrajinskú národnosť? Tak, čo tu ešte robí? Aký je to ukrajinský vlastenec, keď ešte nešiel bojovať do Kyjeva za svoju najnovšiu náciu?! Ale tu, v závetrí, sa stavať za hrdinu, to pán Dostál zvládne hravo? Čo je to za nie dvojtvárnosť, ale už dnes vlastne prospechársku mnohotvárnosť? A ešte mnohé iné tu nesedí. Ukrajinský parlament ako prvé, hneď po Euro-majdanskom puči platenom z USA vrátane zaplatených gruzínskych odstreľovačov (poslaných Saakašvilim, keď tam uspela ďalšia farebná revolúcia podľa scenára CIA), čo strieľali na obe strany, zakázal iný, než ukrajinský jazyk v úradnom styku, a krátko pred ruskou inváziou provokatívne zakázal aj všetky ruskojazyčné periodiká a publikácie. Ale veď pán Dostál v našom parlamente tvrdil pravý opak – slovenčina podľa neho nesmie byť nadradená minoritným jazykom a každá národnosť si má maľovať názvy obcí, ako sa im zachce. Fanatický odnárodňovač Dostál sa hlási, k ukrajinskému ultra-nacionalizmu, čo je už za čiarou aj západných štandardov demokracie?! Tomu nerozumiem. A až k nám skôr, či neskôr dorazia ukrajinskí neonacisti a budú nútiť surovou bitkou našich občanov (tak ako to robili a robia na Donbase, aj inde na Ukrajine) pokľaknúť a volať banderovské heslo „Sláva Ukrajine!“, kde bude zalezený pán Dostál, a jeho nežní neoliberáli?! A čo je ešte horšie, s tou ukrajinskou národnosťou pán Ondrej Dostál prijal aj ich oficiálny štátny sviatok na pripomenutie si nacistického kolaboranta a spoluorganizátora krvavých pogromov Židov, Banderu?! Ako si ten istý Dostál môže dať na klopu saka židovskú hviezdu, ale ten istý Dostál sa zasa hlásiť k štátu, ktorý oslavuje nacistického hrdloreza a jeho bandy vraždiace za II. svetovej vojny pri masových pogromoch neukrajinských civilistov, a dokonca po nej v Československu aj Židov, čo ledva ušli z nacistických koncentrákov? Proti tomu protestuje aj oficiálna izraelská tlač, a pán Dostál sa bude tváriť, že sa ho to netýka? Tak, ako je to s Vašou morálkou, pán Dostál? Tu musí byť jasná čiara, na ktorej strane je poslanec Národnej rady Slovenskej republiky! Na strane prenasledovaných Židov, alebo na strane ich bezuzdných prenasledovateľov a tých, čo tých prenasledovateľov Židov dodnes velebia?

Ja tomu nerozumiem. Len sa mi zdá, že už začínam chápať, prečo musí byť umlčané každé kritické médium v tomto štáte, a ostane len propagandistická žltá tlač. No, veď preto, aby sa pán Dostál nebodaj nemusel pozerať do vlastného krivého zrkadla!

Antifa – útok na kultúru!

23.01.2023

Dlhodobo sa najmä v Bratislave prezentuje fašistickými metódami skupina extrémistov, ktorí si hovoria Antifa. Nad ich statusmi sa slušnému človeku zdvíha žalúdok. Je to na úrovni extrémistov so „Zomri“, ktorí sú pod policajnou ochranou, čo kryje všetky ich svinstvá. Polícia si ani Antifu akosi nevšíma. Pritom exponenti Antifa sú vraj verejne známi. Spatlali dokonca aj [...]

Mišíkovej obľúbenec Černák? Cynická mýtotvorba a fakty. . .

12.12.2022

Bývalá prokurátorka Eva Mišíková so špecializáciou na mafiánskych bossov a následne obhajkyňa tých istých (viď Trajer, ktorý napriek svedectvám sýkoriek unikol trestu za objednávku vraždy Romana Deáka procedurálnym trikom aj vďaka nej) sa v týchto dňoch nápadne rozhovorila. Blíži sa totiž termín možného prepustenia mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka [...]

Ľudské práva kaprov?

05.12.2022

Najbrutálnejšími novodobými aktivistami, samozvanými „záchrancami Sveta“, sú ochrancovia zvierat. V prvopočiatku tohto hnutia (ktoré čím je menšie, tým sa prejavuje agresívnejšie) boli jeho členovia schopní aj teroristických činov a dokonca úmyselného zabitia bombovým útokom. Preto niektorí skončili aj vo väzení. Podrobne o tom píšem vo svojej štúdii [...]

petr pavel eva pavlová

Český politológ: Nový prezident Pavel má na to, aby spojil rozdelenú spoločnosť

28.01.2023 22:01

Pavel zvíťazil v druhom kole prezidentských volieb v konečnom súčte o viac ako 16 percentuálnych bodov.

Petr Pavel, víťaz českých prezidentských volieb

Pavel zatelefonuje Zelenskému. Chce ísť na Ukrajinu s Čaputovou

28.01.2023 21:52

Novozvolený český prezident Petr Pavel v nedeľu zatelefonuje ukrajinskému prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. Chystá sa ho aj navštíviť.

pavel pavlová

Budúca prvá dáma Českej republiky je podplukovníčka, ktorá študovala na Slovensku

28.01.2023 17:45

Pavlová bola profesionálna vojačka. Je podplukovníčka vo výslužbe.

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 706
Celková čítanosť: 5815537x
Priemerná čítanosť článkov: 8237x

Autor blogu

Archív

Odkazy