Založ si blog

Naliehavé! Slovensko vtiahnu čoskoro do vojny. . .

Je to také hrozné, že sa o tom nesmie mlčať!

Od začiatku mi bolo podozrivé, načo sa trepe americký minister obrany do takej malej krajinky, ako je Slovensko, a LEN k nám?!! Toto strašne smrdí, žiaľ, novou vojnovou provokáciou.

Keď Poliaci ponúkli svoje stíhačky Ukrajincom, tak pod podmienkou, že ich odovzdajú cez TERTIU stranu. Západná Európa to odmietla so znechutením nad takýmto prázdnym a pre Európu zničujúcim gestom. Tak washingtonská klika obišla svojich západných spojencov (už to predviedli v Afganistane, oni si robia svoje bez ohľadu na spojencov), ktorí si vedia domyslieť následky takej priamej provokácie Ruska, a washingtonská klika si našla väčšieho somára – Naďa!!!

Tento minister arogancie síce dnes tvrdí, že Ukrajincom naše stíhačky a protilietadlové rakety ruského pôvodu ZATIAĽ nepošle (čo by znamenalo okamžitú ruskú odvetu!!!), ale keď CNN hlási, že pošle, tak ich Naď s celou selfie-vládou plagiátorov pošlú… A na Slovensko poletia v odvete ruské balistické strely. PRETO sem ide americký minister obrany, čo je nevídané, a nikdy pred tým sa niečo také neudialo. Ale teraz im to stojí za to. Budú nám oficiálne nahovárať, že nás zachránia Patrioty, o ktorých zlyhaniach som už písal priamo z amerických zdrojov.

Putin je neriadená strela, doslova sa utrhol z reťaze akejkoľvek rozumnej úvahy. Jeho vpád na Ukrajinu je už teraz ničím neospravedlniteľný a, ako som už písal, nemôže dobre dopadnúť. Ako sa písalo v jednej básni – obete žalujú! Ale keď bude zahnaný zámerne do kúta, nikto mu v jeho okolí už nedokáže vyhovoriť útok na našu krajinu. Veď už to jasne povedal – ktokoľvek priamo podporí vo vojne Ukrajinu, dočká sa následkov. On svoje slovo dodrží, lebo na tom stojí jeho autorita, diktátor nežartuje! Dňa 18.3.2022 to potvrdil aj ruský minister zahraničných vecí Lavrov. Ale títo naši vládni mopslíci sú ako tie tri opičky, len s jednou výnimkou – nevidia, nepočujú, zato bohapusto tárajú. A doplatíme na to.

Takže sa súboj ruských balistických rakiet a západniarskych Patriotov odohrá nad našimi mestami!!! Washingtonská klika provokuje Rusko už roky, a teraz vymysleli ešte diabolskejší plán. Už obetovali Gruzínsko, aj Arméniu, a teraz sme na rade MY. Gruzínci aj Arméni na to doplatili, teraz doplatíme MY! Je to skúška nervov ruského velenia. Pretože tých pár našich stíhačiek na Ukrajine NIČ NEZMENÍ a jediný protilietadlový komplet detto, ale prípadný protiúder proti Slovensku už by bol napadnutím členskej krajiny NATO, a to by bola šanca, aby Američania pod touto zámienkou svojimi balistickými strelami vstúpili do konfliktu. JE TO ŠIALENÉ, ale všetko smeruje k tejto hrôze. A tým našim mopslíkom to emisár americkej vlády proste prikáže, takže logika, argumenty, zákaz eskalovania konfliktu a vyvážania zbraní do miest vojnových udalostí – to všetko pôjde bokom. OBETUJÚ NÁS a vojnových štváčov za oceánom to bolieť nebude…

Ľudské práva kaprov?

05.12.2022

Najbrutálnejšími novodobými aktivistami, samozvanými „záchrancami Sveta“, sú ochrancovia zvierat. V prvopočiatku tohto hnutia (ktoré čím je menšie, tým sa prejavuje agresívnejšie) boli jeho členovia schopní aj teroristických činov a dokonca úmyselného zabitia bombovým útokom. Preto niektorí skončili aj vo väzení. Podrobne o tom píšem vo svojej štúdii [...]

„Veľký reset“ z Davosu? Len prekabátená boľševická globálna revolúcia!

21.11.2022

Schwabom proklamovaný „Veľký reset“ je len intelektuálna napodobenina komunistickej svetovej revolúcie, ktorej sa sami komunisti vzdali, keď si uvedomili nemožnosť jej realizácie z jedného centra pri enormnej rôznorodosti sveta. Schwab je post-marxistický epigón, ktorý omieľa tie isté boľševické fantazmagórie o „raji na zemi“. Marxizmus aj po páde svojej [...]

Neo-liberálne rodové fantazmagórie už majú svoju obeť

14.11.2022

Už pred pár rokmi prišli feministky s kampaňou pod sloganom „Ženou sa nerodíme, ženou sa stávame“. Táto mozgotrasná myšlienka už stála ľudský život. Hrozné je, že feministické a LGBTI centrály ani ľudská obeť nezastavila v šírení bludov, ktoré ohrozujú celú mladú generáciu západného sveta… Keď prišiel nacizmus s „tisícročnou ríšou“, či [...]

Jaroslav Naď

Naď: Zmluva na pásovú techniku je vo finálnej fáze, cena vozidiel sa môže znížiť

10.12.2022 09:14

Za 152 pásových bojových obrnených vozidiel a pásových obrnených vozidiel by malo Slovensko zaplatiť vyše 1,688 miliardy eur.

Rusko, Ukrajina, vojna, vojak, Cherson

ONLINE: Putin sa podľa analytikov snaží očierniť Kyjev v očiach Západu. Vzdušná ochrana Ukrajiny je pre USA i Poľsko prioritou

10.12.2022 07:30, aktualizované: 08:42

Rokovania s ruským prezidentom Vladimirom Putinom sa môžu začať až po vyhnaní ruských vojakov z Ukrajiny, prízvukuje Poľsko.

Vladimir Putin

Putina sklamali Merkelovej slová o Ukrajine a minských dohodách

10.12.2022 07:00

Ruský prezident Vladimir Putin v piatok vyjadril sklamanie nad nedávnymi vyhláseniami bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej o Ukrajine.

Eduard Heger

Čo ukazuje minulosť o dôsledkoch pádu vlády. Pôjde Heger cestou Radičovej, Dzurindu a Mečiara?

10.12.2022 07:00

Ak vláda Eduarda Hegera nezíska v utorok podporu, zaradí sa za trojicu premiérov, ktorých vlády tiež predčasne skončili rozhodnutím parlamentu.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 704
Celková čítanosť: 5770228x
Priemerná čítanosť článkov: 8196x

Autor blogu

Archív

Odkazy