Založ si blog

„Trauma“ chudery Hanzelovej

Zuzana Hanzelová skončila neslávne už v dvoch médiách, do tretice našla „šťastie“ vo finančne aj morálne krachujúcom SME-čku. Tu sa vyznamenala vzorným plnením hovno-metu na všetko, čo bolo spojené s predošlou vládou. A iste si veľmi porozumela so svojou šéfkou, večnou slečnou Balogovou, ktorá má ešte z mladosti americké školenia a zvrátenosti amerických médií sa pokúša zaviesť aj u nás. Len majú dievčatá smolu, že sa im nástupom vlády Igora Hrozného Potemkina minuli terče, za ktoré boli chválené, a nevedia sa odhodlať priznať, že nám aj ony priviedli k moci sociopata s celou smečkou amatérov a diletantov. Tak hľadali nové terče a našli.

 

Neskoro, ale predsa?

Americké vzory sú Balogovej blízke a akoby mohla odolať spapagájovať absurdnú a bizarnú kampaň MeToo. O tej som už písal a tak si len pripomeňme, že ju spustila herečka, ktorá prvá „vytasila nahú hruď“ na verejnosti v maniakálnej túžbe sa presadiť a upozorniť na seba. Ona teda bola prvá, že sa odhaľovala, hoci ju o to nikto nežiadal. Následne aj dostala nejaké roličky v Hollywoode, ale pre problémy s drogami jej hviezdička upadala, až zhasla úplne. A tak sa rozhodla, ako herecká dôchodkyňa, Hollywood-u pomstiť absurdnou kampaňou, kde si jej podobné babky a babičky spomínajú kto sa na nich krivo pozrel a to tak dávno, že je zázrak, že si na to ešte vôbec spomínajú. V normálnej spoločnosti na smiech, ale americká spoločnosť predsa nie je normálna. Je farizejská, veď tu vznikla masová pornografia a kult nahoty a sexu, aby sa na druhej strane mantinelu objavili puritánske „hony na čarodejnice“. Obeťou tejto pseudo-kampane boli stovky známych osobností nielen v Hollywood-e, ale aj vzrastajúci odpor samotných žien. Preniesť takúto znôšku nezmyslov do stredu Európy je problém, lebo zvlášť slovenská spoločnosť našťastie neobľubuje extrémy. Ale máme tu obľúbenkyňu extrémov cvičenú na špinavú prácu, Hanzelovú, a jej šéfku Balogovú. A tak jedna spísala a druhá schválila absurdnú apologetiku pedofilov (urobili to zľahka, veď nemajú deti a za vzor majú osamelú slovenskú feministickú aktivistku Pietruchovú). A potom sa pustili do honu na „sexuálnych predátorov“. Ibaže majú obe smolu, Hanzelová si vyberá naozaj nevieryhodné zámienky útoku na vopred vybrané terče a nič nepomáha jej ochota upliesť bič zo známej beztvárnej hmoty a hádzať ju na vážené osobnosti našej spoločnosti. Tak sa terčom mediálneho lynču stal pán profesor Traubner, o čom som tu už písal a nebol som sám, koho tento nezmysel v réžii tých dvoch rozhorčil.

Ale Hanzelovej nebolo dosť tej hanby, čo si takýmto nezmyslom narobila. Zrejme huckaná svojou šéfkou skúša nám tu vyfabrikovať absurdnú kampaň, len má smolu. Slovenské ženy nie sú tak ľahko manipulovateľné, ako tie americké. Na absurdný útok na profesora Traubnera zneužila Hanzelová duševne nevyrovnanú osobu, čo si spomenula (a možno aj vymyslela) šestnásť rokov starú „traumu“. Tento novinársky paškvil vyvolal oprávnenú vlnu odporu v spoločnosti a mnohé osobnosti sa na obranu pána profesora ozvali aj verejne. Tým sa Hanzelovej ale tiež minuli „obete“ a ak mala rozpútať ďalší mediálny lynč, musela sa obetovať sama. A smola, zase vedľa. Televízny moderátor Vladimír Voštinár má povesť vzorného manžela a džentlmena. Na Hanzelovej „traumu“, ktorú si tiež po mnohých rokoch mohla vymyslieť (vraj ju ako mladú recepčnú v hoteli mal nevhodne osloviť???), si ten ani nespomína, lebo evidentne je Hanzelová pod horizontom jeho pozornosti, nie to ešte záujmu. Slušný muž sa predsa s takými kreatúrami nezahadzuje. A tak má teraz Hanzelová skutočnú traumu z toho, že má (ako sa hovorí) „z hanby kabát“ a žiadnu perspektívu ďalších lynčov.

Ale ako poznám už štvrťstoročie osobne večnú slečnu Balogovú, tá sa len tak ľahko svojho amerického vzoru nevzdá. A tak môžeme čakať, že sa čoskoro prihlási Hanzelová znovu – opäť si nájde nejaké známe meno a s hrôzou nám oznámi, že sa jej tento pán prisnil a ona má z toho doživotnú traumu prejavujúcu sa nekontrolovanými záchvevmi je ľavého ušného lalôčiku. Alebo pravého? To je jedno, Balogová jej schváli aj obe, len nech je do koho kopať…

 

Opak je pravdou

Každý triezvo uvažujúci muž, či žena sa u nás nutne musí pozastaviť nad tým, čo sa nám to sem spoza oceánu importuje za nezmysel. To chce vysvetlenie. Pôvodne príkladného emancipačného hnutia založeného Betty Friedanovou sa časom zmocnili radikálne lesbické skupiny, ktoré vyhlásili „vojnu pohlaví“. A zajatci sa neberú. Dôvod je prostý. Lesbičky sa vyznačujú oproti bežnej populácii zvýšenou promiskuitou. A ak by sa im podarilo sťažiť, alebo úplne diskreditovať, či dokonca kriminalizovať vzťahy medzi mužmi a ženami, mali by viac „voľných žien“ pre seba. A skutočne, v rozpore s ich farizejským tvrdením, čo tak vzorne papagájuje Hanzelová podporovaná Balogovou, tejto spoločnosti nehrozí žiadne masové obťažovanie. Naopak, pod tlakom feministických kampaní, kde sa v klamstvách a agresivite vyznačovala hlavne Pietruchová so svojou lživou kampaňou „Piata žena“, sa muži už aj u nás fakticky prestali prihovárať ženám. Veď čo keby narazili na nejakú Hanzelovú, čo si spomenie o dvadsať rokov, keď sa daný muž vypracuje do pozície, kde už stojí za to ho škandalizovať. Všimnite si, že neúspešných mužov si taká Hanzelová nevšíma, lebo by nemali o čo prísť. Príkladom je jej kolega „Jeňo“ Korda, známy hulvát, ktorý sa k tomu aj priznáva. Lenže to je novinárska troska a navyše „ich človek“.

To, že Hanzelová účelovo klame o tom, že by u nás boli ženy masovo obťažované a tak s veľkým úsilím fabrikuje nezmysly, sa môže každý presvedčiť sám. Spolu s redakciou obľúbeného ženského internetového časopisu Woman.sk sme tento rok spustili rubriku „Prečo muži nelovia“ (premenovanú časom na „Ako na chlapa“), kde sme podrobne rozpísali tento fenomén spôsobený absurdnými feministickými kampaňami. A neopierame sa len o dojmológie, ako Hanzelová s Balogovou, vďaka veľkej ankete, ktorej sa zúčastnilo až 7 472 čitateliek s takýmto výsledkom:

 

Negatívne skúsenosti:

Stáva sa mi často, že ma muži obťažujú                                                       52  = 0,69 %
Stáva sa mi občas, že ma muži obťažujú                                            855 = 11,44 %

Myslím si, že niekedy sú dnešní muži až nadmieru aktívni              754 =  10,09 %

Pozornosť a flirtovanie zo strany mužov mi je na obtiaž          50  = 0,67 %

 

Opak:

Nestáva sa mi, že ma muži obťažujú                                                          1351 = 10,08 %
Áno, mám pocit, že dnešní muži sú málo aktívni                               553 =   7,40 %

Občas by mohli byť dnešní muži aj aktívnejší                                    850 =  11,37 %

Pozornosť a flirtovanie zo strany mužov – niekedy je to aj celkom príjemné – aspoň viem, že sa páčim           1521 = 20,36 %

 

Neutrálny postoj:

Nie, nemám pocit, pocit, že dnešní muži sú málo aktívni      412 = 5,55 %

 

Máme tu teda jasný kontrast 0,067 % žien, ktoré cítia akési obťažovanie, a 20,36 %, ktoré pozornosť zo strany mužov oceňujú.

A, ak by sa niekomu naša anketa zdala málo, máme tu inú, organizovanú českým periodikom iDnes.cz:

 

Jak vnímáte sexuální narážky přátel či kolegů?

celkem hlasů: 2232

 

  1. Jako nepříjemné 403 = 18,05%
  2. Jako vtipné 107 = 4,79 %
  3. Nevadí mi 185 = 8,28 %
  4. Jako projev sympatií 1525 = 68,32 %
  5. Jako vzrušující 12 = 0,54 %

 

To máme dokopy 81,89 % hlasov žien za zbližovanie mužov a žien a proti kampaniam, ktoré sa nám tu pokúšajú umelo zavádzať Hanzelová, Balogová a Pietruchová. Zoči-voči takýmto faktom sa Hanzelová môže oprávnene cítiť ako na špinavú prácu zneužitá chudera s oprávnenou traumou z takej špinavej roboty s takými biednymi výsledkami…

 

P.S. Priatelia, v prípadnej diskusii si všimnite a vychutnajte výkony troch notorických trollov, ktorí vystupujú (a možno je to len jeden vyšinutý jedinec) pod pseudonymami: Ringel, Fanfan a nejaký „psychiater“ (ale ten si ich mení viac, aby vzbudil dojem, že on sám je celý dav). Prajem prima čítanie.

Únosy detí na Ukrajine? Ako funguje „double standard“. . .

03.06.2023

Na Západe je známy aj výraz „double standard“, kedy určité kritériá sú na jedných aplikované, na iných nie. A dobre vedia, čo to znamená. Vo Vietname Američania najskôr barbarským bombardovaním civilných cieľov narobili tisíce sirôt a potom ich asi 3 300 odviezli z Vietnamu, z čoho boli aj súdy s podozrením na ÚNOS! Ale nikomu nenapadlo vydať kvôli tomu na [...]

Náckovia na Slovensku?

02.06.2023

História sa opakuje. Zvlášť, keď jej niekto pomôže. Mnoho príslušníkov SS utieklo po II. svetovej vojne z Európy za výdatnej pomoci ilegálnej siete Odessa, ako o tom píše Frederick Forsyth v knihe „Spis Odessa“ a významnou prestupnou stanicou bol aj Vatikán! Viacerí sa usadili v USA a Kanade, kde nie je dodnes nacizmus považovaný za zločinnú ideológiu (??!). [...]

Predvolebná reinkarnácia, či prekabátenie Matoviča a jemu podobných

29.05.2023

História sa opakuje. Po Novembri 1989 sa viacerým komunistickým poskokom podarilo reinkarnovať do novej doby. Žiarivým príkladom je Ján Štrasser, profesionálny komunistický vriťolezec (viď výber „Nám s úsmevom sa kráča… The best of KSS & KSČ“, kde mu patrí čelná pozícia medzi autormi komunistických „častušiek“), ktorý dvakrát podpísal Antichartu. [...]

Kolaps mostu v Číne, zábery čínskej štátnej televízie

V Číne sa počas lejaku zrútil most, je veľa mŕtvych aj nezvestných

20.07.2024 07:45

Jedenásť ľudí prišlo o život a najmenej 30 ďalších zostáva nezvestných po tom, čo sa v Číne počas prudkého lejaku zrútil diaľničný most.

Boris Pistorius, ponorka

Nemecko prevádzkuje 6 ponoriek, pre obavy z Ruska chce štyri ďalšie

20.07.2024 07:25

Nemecký minister obrany Boris Pistorius zdôraznil dôležitosť investícií do námorníctva vzhľadom na hrozbu, ktorú predstavuje Rusko.

duhovy pride autor: Robert Huttner

Lex atentát prejde testom: Zasiahol aj Dúhový Pride, trasu museli odkloniť od Pellegriniho paláca

20.07.2024 07:00

V hlavnom meste treba rátať počas dňa s dopravnými obmedzeniami.

Belarus Election

Lukašenko je presne tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 732
Celková čítanosť: 6371733x
Priemerná čítanosť článkov: 8705x

Autor blogu

Archív

Odkazy