Založ si blog

Po Matovičovi potopa – opatrenia pre opatrenia

Tak sme si už ukázali a dokázali s akými pochybnými číslami na nás ide táto selfie-vláda. Varí z vody. A to bublanie varu z pochybných štatistík vytvárajú médiá, pričom najservilnejšie je to, čo si platíme len my sami, koncesionári – RTVS. Zvlášť aktívna je v tom pani Bernasovská, ktorá „bojuje proti dezinformáciám“ tým, že porušuje štatút RTVS v povinnosti plurality názorov a zásadne nepozýva pred mikrofón tých, ktorí majú kritický názor na opatrenia selfie-vlády Matoviča.

Tak si stručne zhrňme, čím všetkým nás už oblažili (a každý môže, pochopiteľne, pridať svoj postreh):

 

Zmätky vládnych opatrení

   Z neznámych dôvodov tu máme tri komisie anonymov, pričom nie je jasné, čo vlastne ktorá rieši. Asi všetky všetko. Ako už vieme, zasadanie minimálne jednej z nich prebiehalo bez zápisníc, aby sa dodatočne nedalo dohľadať kto-čo vytresol, lebo oni naozaj „veštia z gule“ bez reálnych podkladov (viď námietky Sulíka).

Náboženský fanatik prezlečený za ministra zdravotníctva v televíznom rozhovore z  11.10.2020, priznal, že v rozsahu „opatrení“ sa nechali inšpirovať zahraničím. No veď áno, ak je niekto provinčný epidemiologický úradník, ako Mikas či Jarčuška, tak zúfalo hľadá „inšpiráciu“, lebo nemá vlastnú schopnosť racionálnej úvahy. A vždy vyberajú ten najhorší variant.

To, že opatrenia nemajú racionálny základ, dokazujú rôzne osobné zmeny urobené na poslednú chvíľu Zmatkovičom. Najskôr boli možné podujatia do 500 účastníkov, potom do 50 účastníkov a dnes len pre 6 účastníkov? Prečo nie pre 5, či 7? Toto NEMÁ logiku!

Ich podmienka zrušenia týchto zmätočných opatrení až nastane „bezvírusový svet“ je dôkazom úplnej absencie odbornosti a popretia všetkých základných princípov biológie, vrátane epidemiológie a virológie.

Rastie obava, že pri nepredvídateľnom správaní Matelka, s jeho obsedantnou tendenciou šírenia poplašných správ, zavrie na Vianoce obchody, tak ľudia nakupujú už teraz.

 

Svojvôľa proti právu

   Nezabúdajme, že tu máme vládu „zmenárov“, ktorých k moci vyniesla veľmi podozrivá dvojnásobná vražda mladých ľudí a kde sa na prekvapenie všetkých na čele ocitol psychicky nevyrovnaný a emočne až hysterický „blázen z Trnavy“. Jeho činy nemôžu nebyť bláznivé. Do toho započítajme absolútnu nepripravenosť väčšiny ministrov na výkon moci. Výsledkom teda je:

Španielsky súd odmietol „lock-down“ (v preklade do trnavčiny Matelka „black-out“), ako protiústavný!!! AJ WHO je proti tomuto brutálnemu zásahu do ľudských a občianskych práv. Ale Zmatkovič ním hrozí!

Nosenie rúšok nemá právny základ. Na ďalšie lapsusy upozornila právnička JUDr. Krajníková.

Za umelo vyvolanú korona-paniku už žaluje nemecký právnik WHO. Tu už totiž nepomôžu prosbopisy vláde neschopnej reflektovať vlastnú neschopnosť – len konkrétne žaloby.

Ako upozornili aj poslanci v NR SR, vyhlásenie núdzového stavu neobsahovalo formálne podmienky a je teda nevykonateľné ako protiústavné!!!

Každoročne je viac smrteľných prípadov autonehôd a nevyhlasuje sa núdzový stav!!!

Nebol nutný generálny núdzový stav, ale len pre zdravotníctvo, ako upozornil „zlý chlapec koalície“ Sulík. Matovič sa už zaprisahal, že sa s ním na koaličnom piesočku nebude hrať, lebo „nie je jeho kamarát“ a nepožičia mu kýbliček, ani lopatičku. Vraj si s Sulíkom majú urobiť poriadky doma?!!

Matelko chcel zavrieť hranice s Českom, ale v Nemecku pri horšej situácii to odmietajú.

Rúška deťom sú epidemiologický nezmysel. Na tie vírus zásadne neútočí a ak, tak bez následkov.

Tento festival nezmyselných, lebo nezdôvodnených, „opatrení“ má jeden z vrcholov absurdity v nariadení rúšok v exteriéri. Na ulici, keď široko-ďaleko nikto nie je, pri vetre a bez toho, aby niekto kýchal, či kašľal, to nemá žiadne opodstatnenie. Navyše, keď na zastávkach a v električkách a autobusoch, či trolejbusoch sú ľudia namačkaní jeden na druhého.

Už urobili aj taký logický kotrmelec, že v interiéri boli povinné odstupy 2 metre a v exteriéri 5 metrov??? Zbohom zdravým rozum!

Zmatkovič najskôr zakázal omše, potom zistil, že to nemôže, tak ich akože povolil s obmedzeniami a teraz ich zasa zakazuje. V tom sa nedá nájsť štipka racionality, sú to emočné výlevy duševne nestabilného jedinca..

V dobe, kedy sa všetky gastro-prevádzky zatvárajú, čím im hrozí likvidácia, Parlamentný bufet má výnimku. Takže už zasa platí starorímske „Čo je dovolené Bohovi, nie je dovolené volovi“? A prečo sme tu my všetci za volov? Dokedy?

Ostatne vraj poslanci NR SR nosia rúška aj tak len pred novinármi. Povinnosti sú pre plebs.

Výsledkom týchto zmätkov, nepredvídateľných zmien podľa toho, ako sa Psychopatovič vyspí, a následnej neistoty, je stúpajúci počet psychických ochorení a pocitov úzkosti z nejasnej budúcnosti pri takomto vedení.

Anafylaktický šok spoločnosti, pred ktorým som varoval, už je tu…

Vítam plošné testovanie ako referendum o dôvere selfie-vláde

21.10.2020

Čelíme novej totalite. Nie je ideologická. Najlepšie ju charakterizuje české príslovie: „Iniciativní blbec, hotové neštěstí.“ A ľudia s Matovičovou diagnózou sú neúnavní. Môžeme sa o tom presvedčiť v týchto dňoch. Nestíhame sa spamätať z jedného bláznivého nápadu tohto sociopata, už prichádza ešte absurdnejší. Najhoršie ale nie je to, že sa niekto ako [...]

Čo po korona-panike?

19.10.2020

V záplave nedomyslených likvidačných „opatrení“ a na hrane občianskeho vzdoru sme už pomaly zabudli, že sme tu mali len nedávno iný idiotský nápad Globalizačnej kliky. Symbolicky bola ich vývesným štítom duševne nekompletná Grétka a šíriacemu sa greténizmu sme unikli len vďaka korone! Grétka upadá do zabudnutia, ale ešte nedávno klima-aktivisti demonštrovali [...]

Po Matovičovi potopa – ako to dopadne?

16.10.2020

V prípade korona-paniky je mimoriadne dôležitý čas. Čím dlhšie ju bude udržiavať náš samozvaný Spasiteľ Matovič, tým ťažšie sa z toho budeme spamätávať. K moci sa dostali „zmenári“ (posadnutí zmenami pre zmeny), ktorí dokázali v mimoriadne krátkej dobe narobiť hanbu nielen sebe, ale aj celej krajine. Ich pandemické plagiátorstvo poznajú už aj za hranicami [...]

Pápež František

Pápež František prvýkrát verejne podporil registrované partnerstvá homosexuálov

21.10.2020 20:20

V prospech registrovaných partnerstiev sa pritom vyslovil ako vôbec prvý pápež.

Juraj Blanár

Poslanci zvolili Blanára za podpredsedu parlamentu

21.10.2020 19:53

Blanára na tento post navrhol Smer, pozíciu si nárokoval na základe výsledkov parlamentných volieb po Pellegriniho odchode zo strany.

Jaroslav Naď

NATO zverejnilo výdavky spojencov na obranu v roku 2020, Slovensko minie 1,753 mld. dolárov

21.10.2020 18:44

Z pohľadu vojenských výdavkov na obyvateľa zaplatí každý občan Slovenska v roku 2020 na obranu 16 500 dolárov.

Hatice Cengizová

Snúbenica zavraždeného novinára Chášukdžího zažalovala korunného princa Saudskej Arábie

21.10.2020 18:13

Okrem korunného princa Muhammada bin Salmána sa trestné oznámenie vzťahuje aj na ďalších viac ako 20 osôb.

gumurin

Ako to vidím

Štatistiky blogu

Počet článkov: 560
Celková čítanosť: 3787839x
Priemerná čítanosť článkov: 6764x

Autor blogu

Odkazy